رفتن به مطلب

مشكل در باز شدن سايت روي سيستم هاي ديگر در لوكال؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وردپرس رو روي ويندوز 10 و روي سرور شركت بصورت لوكال نصب كردم

سايت روي سيستم اصلي مشكل نداره ولي در ساير سيستم هاي شركت درست لود نميشه و عكس ها بالا نمياد

ممنون ميشم راهنمايي كنيد مشكل رو از كجا و چطور حل كنم

با تشكر

لینک به ارسال

سلام.آدرس وردپرس رو به جای localhost تبدیل کنید به ای پی لوکال کامپیوترتون (ای پی کامپیوترتون توی شبکه شرکت)

علت لود نشدن فایل ها : لینک ها به لوکال هاست اشاره می کنند و توی سیستم های دیگه لوکال هاستی وجود نداره در نتیجه فایل ها لود نمیشن.

لینک به ارسال

برید به تنظیمات همگانی و نشانی سایت و نشانی وردپرس رو عوض کنید. اگر هنوز بعضی قسمت ها درست لود نمیشد، از دیتابیس اکسپورت بگیرید و با یه برنامه مثل notepad++ هرجایی که localhost وجود داشت رو با ای پی سیستمتون replace کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرحان گفته است :

برید به تنظیمات همگانی و نشانی سایت و نشانی وردپرس رو عوض کنید. اگر هنوز بعضی قسمت ها درست لود نمیشد، از دیتابیس اکسپورت بگیرید و با یه برنامه مثل notepad++ هرجایی که localhost وجود داشت رو با ای پی سیستمتون replace کنید.

بسيار عالي بود

درست شد

ممنون بزرگوار

اگر امكان داره يه سوال ديگه دارم

من موقع نصب نام پوشه رو عوض نكردم حالا اگه بخوام بدون درد سر نام پوشه رو عوض كنم راهي هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...