رفتن به مطلب

نمایش عکس با استفاده از css

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام برای زمینه دلخواهم عکس بزارم و عکس ها را توی css تعریف کردم

اما نشون نمیده

کد های نمایش در قالب :

<?php if ($dl!="") : ?><div class="Downloadlink" ><a href="<?php echo $dl; ?>" title"دانلود <?php the_title(); ?>" >دانلود با لینک مستقیم</a></div><?php endif; ?>

<?php if ($dl1!="") : ?><div class="Downloadlink" ><a href="<?php echo $dl1; ?>" title"دانلود <?php the_title(); ?>" >دانلود با لینک غیر مستقیم</a></div><?php endif; ?>

<?php if ($man!="") : ?><div class="infodl" >منبع : <?php echo $man; ?></div><?php endif; ?>

کد های css :

Downloadlink {
background-image: url(//beatkids.ir/wp-content/themes/gamespeed/images/download.png);
background-position: right;
background-repeat: no-repeat;
margin: 50px auto 0 auto;
border-radius: 5px;
text-align: center;
width: 20px;
height:20px;
}
infodl {
background-image: url(//beatkids.ir/wp-content/themes/gamespeed/images/info.png);
background-position: right;
margin: 50px auto 0 auto;
border-radius: 5px;
text-align: center;
}

لینک به ارسال

سلام

کد CSSی که نوشتید ، مشکلاتی داره !

اول اینکه در HTML از class استفاده کردید ولی در CSS ، آی‌دی یا کلاس رو مشخص نکردید. (قبل از Downloadlink و infodl یک . قرار بدید.)

دوم اینکه آدرس دهی به تصاویر ، احتمالا باید اشتباه باشه ! (آدرس‌ها رو دوباره بررسی کنید و سعی کنید به شیوه درست آدرس گذاری رو انجام بدید.)

موفق باشید.

لینک به ارسال

اقا من تونستم عکس را بیارم ولی فقط تنها مشکلش اینه که عکس نمیره پشت متن ؟ میره بالا

کدم را هم به این تغیر دادم

.Downloadlink {
background-image: url(//beatkids.ir/wp-content/themes/gamespeed/images/download.png);
}

و کد استایل :

<?php if ($dl!="") : ?><div class="Downloadlink" ></div><a href="<?php echo $dl; ?>" title"دانلود <?php the_title(); ?>" >دانلود با لینک مستقیم</a><?php endif; ?>

لینک به ارسال

مشکل دوم را دیدم ، مشکل نیست شیوه جدید css نویسی برای پاندا گوگل ...

مرسی

ممنون میشم اگر منبع شیوه جدید css نویسی برای پاندا گوگل رو اینجا قرار بدید ؟

لینک به ارسال

از این کد در css :

.Downloadlink {
background: url('//beatkids.ir/wp-content/themes/gamespeed/images/download.png') no-repeat right;
padding: 0 20px 0 0;
font: normal 12px/2 Tahoma;
}

و از این کد در داخل قالب :

<?php if ($dl!="") : ?><div class="Downloadlink" ><a href="<?php echo $dl; ?>" title"دانلود <?php the_title(); ?>" >دانلود با لینک مستقیم</a></div><?php endif; ?>

استفاده کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

لینک به ارسال
ممنون میشم اگر منبع شیوه جدید css نویسی برای پاندا گوگل رو اینجا قرار بدید ؟

بفرما دوست من

مطالعه کنی بد نیست

لینک به ارسال

بفرما دوست من

http://forum.wp-pars...A7%DB%8C%D8%AA/

مطالعه کنی بد نیست

خب این مقاله‌ای که لینکش رو دادید ، کجاش از گوگل پاندا نام برده شده بود ؟

همونطور که از عنوان مقاله معلوم هست ، اینها ترفندها و نکاتی هستند که می‌توانند در کدنویسی HTML و CSS مورد استفاده قرار بگیرند.

خوشبختانه با این نکات آشنایی داشتم ، فقط دلیل اینگونه ادرس دهی رو نمی‌دونستم که فهمیدم ( و به خاطر معرفی این مقاله ازتون تشکر می‌کنم. )

موفق باشید.

لینک به ارسال

فرقی نمیکنه برای سئو و ما هم یعنی بیشتر ما سایت را برای گوگل سئو میکنیم چون پر بازدید موتور جست و جوی جهان ...

لینک به ارسال

فرقی نمیکنه برای سئو و ما هم یعنی بیشتر ما سایت را برای گوگل سئو میکنیم چون پر بازدید موتور جست و جوی جهان ...

درسته ، کدنویسی صحیح و اصولی باعث استاندارد شدن قالب و همینطور افزایش سرعت بارگزاری سایت و ... میشه که اینها از نظر سئو برای گوگل قابل اهمیت هست.

ولی خوب ، تاکید من روی گوگل پاندا و اون شیوه‌ی آدرس دهی هست !!! چیزی که شما ازش به شیوه‌ی جدید CSS نویسی برای گوگل پاندا اسم بردید.

لینک به ارسال

آقا من اونجا مخواستم سریع جواب بدم اینجوری شد

حالا من بگم اشتباه کردم شما راضی میشی

;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...