رفتن به مطلب

ایجاد پنل تغییر رنگ قالب هم در تنظیمات قالب و هم در سمت کاربر و امکان مدیریت از هر دو طرف

پست های پیشنهاد شده

باسلام

قصد ایجاد پنل تغییر رنگ رو برای قالب دارم طوری که هم توسط کاربر مدیریت بشه و تغییر رنگ بکنه (به صورت سبک روشن ، سبک تیره و چندین رنگ) و هم توسط مدیر از پنل تنظیمات قالب قابل تغییر دادن باشه؟

مانند این در بعضی قالب های خارجی دیده بودم که کاربر توان تغییر رنگ سایت رو داشت.

ممنون میشم راهنماییم کنید برای هر دو

لینک به ارسال

برای انجام چنین کاری در بخش کاربری نیازه به جاوا اسکریپت مسلط باشید.

برای پنل مدیریت هم نیازه که به پی اچ پی و توابه و هوک‌های وردپرس مسلط باشید تا بتونید چیزی که میخواهید رو پیاده کنید.

لینک به ارسال

مسلط بودن که مسلط هستم میخام ببینم کسی تا حالا کار کرده و چجوری میشه همچین کاری انجام داد به صورت دقیق ...

لینک به ارسال

برای بحث پنل که از همون فریم ورک های تنظیمات قالب استفاده میشه و برای سمت کاربر باید دو تا فایل استایلشیت تعریف کنید و با هر بار کلیک کاربر اون فایل استایل شیت قرار بگیره و در اون رنگ ها رو اوکی کنید.

همین

خودم کردم که لعنت بر خودم باد :) خخ

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

با جاوا اسکریپت خود فایل style.css رو عوضش میکنید یا نه صرفا کلاس ها رو عوض میکنید؟

سلام

خیر از افزونه های style sheet switcher استفاده میشه حالا اساس کارشون رو بررسی نکردم ببینم با جاوااسکریپته یا .. 

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، صالح طالبی گفته است :

سلام

خیر از افزونه های style sheet switcher استفاده میشه حالا اساس کارشون رو بررسی نکردم ببینم با جاوااسکریپته یا .. 

آها از افرونه استفاده کردید.

بسیار عالی.

ممنون بابت توضیح.

پاینده باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...