رفتن به مطلب

مشکل نمایش تصویر محصول ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان امروز متوجه شدم که وقتی داخل صفحه بعضی از محصولات می شوم تصویر نمایش داده نمیشه. تقریبا این اتفاق برای 20 درصد محصولات اتفاق افتاده است. 

پوسته را عوض کردم مشکل رفع نشد. افزونه ها را نیز غیرفعال کردم تغییری نکرد. 

حتی تصویر را دوباره انتخاب می کنم جواب نداد. تصویری محصولی دیگر که در لینک محصول دیده می شود را برای این محصول نیز انتخاب می کنم در این آدرس دیده نمی شود. 

لینک برای دیدن مشکل : 

صفحه ی مشکل دار

لینک به ارسال

سلام، محصولاتی که چند عکس دارند این اتفاق براشون افتاده!

عکسی که در نگاره محصول قرار میدید رو دیگه توی گالری نزارید تست کنید نتیجه اش رو ببینید چطور میشه!

پوسته شما از افزونه yth پشتیبانی میکنه؟ این افزونه رو تست کنید

https://wordpress.org/plugins/yith-woocommerce-zoom-magnifier/

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، javad abbasi گفته است :

سلام

سلام.

تا جایی که من فهمیدم انگار تداخل css وجود داره.

کد زیر رو به استایلاتون اضافه کنید احتمالا مشکل رفع بشه.

.woocommerce-product-gallery .flex-viewport figure{width: 100% !important;}

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال

بله دوستان این اتفاق برای محصولاتی افتاده که چند تا عکس دارند. 

اون کد اعلام شده را گذاشتم. مشکل نصفه حل شد. الان تصویر اول دیده میشه اما وقتی تصویر دوم را انتخاب می کنم باز سفید است و تصویر نمایش داده نمیشه. 

تو این لینک میشه دید مشکلی که نصفه حل شده است.

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...
  • 11 ماه بعد...

سلام.وقت بخیر.یه مشکلی دارم شبیه به همین کواردی که دوستان گفتن.تصویر پیشفرض محصول نمایش داده میشه ولی تصاویر بعدی گالری فقط سفید هست.با غیر فعال کردن پلاگین ویژوال کامپوزر هم به احتمال زیاد مشکل حل میشه ولی خب نمیشه این کار رو کرد چون همه صفحات با این پلاگین طراحی میشن.دوستان کشی میتونه کمک کنه این مشکل رو سریع حل کنیم؟

limer.ir/new

برای همه محصولات اینشکلی هست.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام دوستان

وقتی محصول در ووکامرس ثبت میکنم و داخل فروشگاه روی محصول کلیک میکنم به جای باز شدن اون محصول، یه محصول دیگه باز میشه و نمیدانم چطور رفع کنم این مشکل..ممنون اگه راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۲/۵ در 03:15، P1382 گفته است :

سلام دوستان

وقتی محصول در ووکامرس ثبت میکنم و داخل فروشگاه روی محصول کلیک میکنم به جای باز شدن اون محصول، یه محصول دیگه باز میشه و نمیدانم چطور رفع کنم این مشکل..ممنون اگه راهنمایی کنید.

سلام آدرس سایتتون رو قرار بدید

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

آقا سلام من یه باگ‌ عجیب دارم من محصول اضافه‌ میکنم مثلا عکس محصول عکس خورشید هست ، بعد که انتشار میدم تو صفحه محصولات عکس اون محصول بکگراند زرد میوفته انگار عکس کامل لود نشده، اما وارد محصول میشم عکس به‌خوبی لود میشه و وقتی بک‌ میزنم میام بیرون درست میشه. میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...