رفتن به مطلب

عدم ویرایش تاریخ و زمان پست

پست های پیشنهاد شده

در هم اکنون، alirezaporhosin گفته است :

نه دیگه حق با شماست اصلا حالم گرفتست بخاطر این موضوع

حالا اگر تمایل دارید منم میتونم یه تست کنم براتون.

در صورت تمایل از خصوصی در ارتباط باشید.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

فکر کنم مشکل حل شد ساعت جای 22 گذاشتم 10

ساعت توی اون بخش 24 ساعته است عجیبه که وقتی ساعت رو 10 بذارید درست میشه.

معلوم نیست از کجا 10 صیح یا 10 شبش رو میفهمه.

لینک به ارسال

دوست عزیز تو قسمت Fetch as Google برای مطلب دو گزینه داره دسکتاپ و موبایل به نظرت رو کدوم باید بزارم؟ آیا هردو مدل میشه گذاشت؟؟ هم دسکتاب هم موبایل ؟ سایت من راجب اندروید بازی و برنامه

Screenshot (141).png

لینک به ارسال

اول بگم که شما موضوع تاپیک رو عوض کردید که کار درستی ینست و دیگه تاپیک رو خواهشا ادامه ندید.

نقل قول

دوست عزیز تو قسمت Fetch as Google برای مطلب دو گزینه داره دسکتاپ و موبایل به نظرت رو کدوم باید بزارم؟ آیا هردو مدل میشه گذاشت؟؟ هم دسکتاب هم موبایل ؟ سایت من راجب اندروید بازی و برنامه

در مورد سوال هم باید بگم اینکه این قضیه ربطی به موضوع سایت شما نداره فقط جهت اینه که گوگل با کودم یکی از ربات هاش سایت رو ببینه و نتیجه رو نشون بده.

اگر صرفا برای ایندکس Fetch میکنید همون Desktop بذارید ولی اگر میخواید نتیجه موبایلی Fetch رو ببنیدی روی Smart Phone بذارید و Fetch And Render رو بزنید پس از اتمام عملیات میتونید روی ردیفی که اکنون فتچ کردید کلیک کنید و تصویر گوگل از سایتتون رو توی موبایل ببینید.

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

یعنی یه پست نمیشه واسه هردو زد؟؟

میشه زد ولی لزومی نداره.

شما یه صفحه رو 200 باز هم Fetch کنی جایگاهش که تو گوگل عوض نمیشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...