رفتن به مطلب

تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران

پست های پیشنهاد شده

از مدیران ارشد سئو و مسئولین و کسانی که از سئو سر در میارن

من این آدرس بهینه کردم می خواستم بدونم این آدرس روی بلاگفا هست میتونید ایراد بگیرید اگه ایراد داره ممنون

http://www.truckmaster.ir

اینم بگم تمامی مطالب توی آدرس طی بازدید من ارسال میشه

لینک به ارسال

از مدیران ارشد سئو و مسئولین و کسانی که از سئو سر در میارن

من این آدرس بهینه کردم می خواستم بدونم این آدرس روی بلاگفا هست میتونید ایراد بگیرید اگه ایراد داره ممنون

http://www.truckmaster.ir

اینم بگم تمامی مطالب توی آدرس طی بازدید من ارسال میشه

مگه ما منقدیم؟!

این مواردی که بیان میشود اصولا راه حل ها و مواردی است برای بالا بردن سرعت و سئو شما نه ایراد گرفتن از آن!

لینک به ارسال

مگه ما منقدیم؟!

این مواردی که بیان میشود اصولا راه حل ها و مواردی است برای بالا بردن سرعت و سئو شما نه ایراد گرفتن از آن!

مگه بده سئو کار نقد کنه کار رو ..

این آخرین کارم بوده ترجمه قالب html و بهینه سازی و سئو قالب توی وب بلاگفا

میتونی انجام بدی

کارت نشون بده ایرادشو 1 به 1 میگم

لینک به ارسال

سئو سایت مناسب هستش

اما استفاده از فلاش موجب کاهش آن شده

دوست عزیز چون 1مطلب در وبلاگ وجود نداره پس بررسی کردن سرعتش ... به هرحال

حجم قالب 193KB هست چیز مهمی که باید بهش اشاره کرد Page Speed شما E هستش و میتونه به خاطر:

استفاده زیاد از تصاویر کوچیک(نظیر این تصویر) میتونید از css sprit استفاده کنید و ... (قبلا گفته شده)

لینک به ارسال

یه سوال

یه وب دارید بالای 1000 صفحه

یک صفحه توی این وب 1 Broken link داشته باشه بده

یا 5 تا ارور 404 داشته باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز موضوع گزارش داده شد!

شما از یه طرف میگی گیر بده از یه طرف یه چیز دیگه میگی!

لینک به ارسال

سئو سایت مناسب هستش

اما استفاده از فلاش موجب کاهش آن شده

دوست عزیز چون 1مطلب در وبلاگ وجود نداره پس بررسی کردن سرعتش ... به هرحال

حجم قالب 193KB هست چیز مهمی که باید بهش اشاره کرد Page Speed شما E هستش و میتونه به خاطر:

استفاده زیاد از تصاویر کوچیک(نظیر این تصویر) میتونید از css sprit استفاده کنید و ... (قبلا گفته شده)

خوب شما گفتی 1 صفحه من کلا قالب چک کردم و تمامی اونها از دست خودم خارج شده اون تصویر هم نمیشد کاری کرد تمامی فایلها به کمترین حالت فشرده شده

اون فلش تبلیغات بلاگفا هست که نمیشه کاری کرد

اتصال اون عکس با عکس دیگه امکان نداشت وگرنه css sprit استفاده شده مانند این عکس

ninfo.gif

یه ایرادم یک بروکن لینک توی یک صفحه دارم که چون بلاگ هست دست بزنم 5 یا4 برچسب از دست میدم یعنی ارور 404

به نظر شما برکن باشه با 404 بهتره

و یه سوال دیگه طی 3 ماه تغییرات روی قالب داشتم گوگل برای خودش 50 صفحه ایندکس کرده و سپس 404 داده

آدرسی که گوگل میده برای 404 وجود خارجی نداشته نمیدونم اینو چه کنم

لینک به ارسال

برای آخرین مورد صفحات و نتایجی را که گوگل ایندکس کرده را در ومبسترگوگل حذف کنید البته ایندکس شدن موارد جدید دو هفته یا بیشتر طول میکشه!

لینک به ارسال

حذف کردم هر هفته جمعه از صبح میشینم تمامی وبهای متصلی خودمو چک میکنم

و اون ایراد رو 4 هفته پاک میکنم باز هفته بعد میام باز ایرادهای 404 هست

لینک به ارسال

سلام

اینجا برای این نوع سوالات نیست

لطفا در تاپیک جدید مطرح کنید

لینک به ارسال

ما یه بار ادرس سایت مون گذاشتیم هنوز نوبت نشده http://www.zanashoei.ir/

زمان لود وبسایتت تون بالا هستش بخاطر »

• یکی از تصویر هاتوتن در هاست موجو نیستش (404)
  • از ابزارک برچسب ها دوبار استفاده کردید(دومین ابزارک را بردارید چراکه ظاهر سایت شما را بد میکنه)همین طور ابزارک نظرات
  • از دوتا اسکریپت آمارگیر استفاده میکنید،بهتره فقط از وبگذر استفاده کنید یا از افزونه وردپرس
  • نظر سنجی که در وسط صفحه قرار داره را به فوتر انتقال بدید یا اینکه نظر سنجی فوتر را به سمت راست چون فوتر خالی هستش و موجب ظاهر بد قالب میشه...
  • مطالب دسته بندی های خانواده و بارداری در صفحه اصلی مثل هم هستند بهتر از یکی شون استفاده کنی
  • قبل از اینکه تصاویر را در وبسایتت قرار بدی فشرده شون کن «فشرده سازی»

اموزش جنسی,زناشویی,ازدواج

این کلمات را در بالای صفحه خودتون حذف کنید

در ضمن از کلماتی که موجب فیلتر شدن وبسایت تون میشه استفاده نکنید!

تعداد لینک هی موجود در صفحه اصلی زیاد هستش!

از تگ h2 در صفحه اصلی بهتر هستش حداکثر 4 بار استفاده بشه!

موفق باشید

ویرایش شده توسط صادق
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی.

اگه تونستین یه نظرکی هم در مورد وبسایت بنده بدین.

Jootix.ir

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام. سایت من رو قبلا دوستان زحمت کشیدن و بررسی کردند. ولی من قالب سایت را عوض کردم و نیاز دارم تا دوباره سایتم بررسی بشه تا ضعفاش رو بشناسم و اون ها رو حل کنم.

dnoj.ir

خيلي واسه سئو اين سايت زحمت كشيديد اينو توي اين مدت در انجمن ديدم و اميدوارم به مشكل اوراپتيمايز بر نخوريد . قالب ساده و در عين حال زيباست و از اونجايي كه byekan توي قالبتون لود شده پس بهتره قسمت هايي با فونت بزرگ (از جمله برچسب) از اين فونت استفاده كنيد كه ظاهر بهتري داره . سطح مطالب هم فوق اعاده عاليست و خودم جزو خوانندگان سايت هستم و از لحاظ كيفيت محتوا تاييد ميشه . مويد باشيد

لینک به ارسال

سلام سایت ما رو هم برسی کنید تازه راه افتاده مشکلاتشو بدونیم بد نیس به نظر خودمون که معدن اشکاله :rolleyes:

www.hadafdownload.com

ممنون

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام کسی اینجا رد نمیشه ؟!!!

میشه سایت ما رو هم بررسی کنید ؟! از اون بررسی های فوق تخصصی ! :D

http://lovelysms.ir/

مرسی

لینک به ارسال

بررسی وب سایت DNOJ.IR :

سعید جان از لحاظ بهینه سازی میتونم بگم خوب کار کردی و تقریباً کار رو حرفه ای بردی جلو . چند نکته بهینه سازی دیدم که رعایت نشده بود . 2 تا ارور 404 داری که باید حتما اونها رو رفع کنی . در چند مورد هم عکس ها بهینه سازی نشدن و در سایز اصلیشون آپلود نشدن . مثلاً عکس زیر رو ببین :

http://dnoj.ir/wp-content/uploads/2013/07/raining-fish.jpg

این عکس از سایز 280 * 280 به سایز 197 * 280 ریسایز شده . با کاهش سایز عکس اصلی میتونی 10 کیلوبایت از حجم قالب در مورد این عکس کم کنی و اگر در مورد سایر عکس ها هم این کار رو انجام بدی جمعاً میشه 100 کیلوبایت و امتیاز بهینه سازی سایتت هم بالا میره .

پیشنهاد میکنم از سایت های شمارنده امار استفاده نکنی . اون فایل های جاوا اسکریپتی که لود میکنن یکم ناجوره . میشه هر از گاهی یک شمارنده گذاشت و چند روزی اوضاع سایت رو رصد کرد و دوباره اونو برداشت .

در مورد تایتل سایتت باید بگم یکم کوتاهه . بهتره چند کلمه بیشتر بنویسی و از کلمات کلیدی بیشتری توی تایتل سایتت استفاده کنی . از h ها هم بخوبی استفاده کردی .

تعداد صفحات ایندکس شدت کمه . بهتره یکم بیشتر مطلب بزاری و فعال تر کار کنی . اولین نکته در سئوی سایت مطالب اختصاصی ، و فعالیت مداوم سایت هست که جزء اولش رو رعایت کردی اما جزء دومش رو نه .

دسته بندی های بالای پست ها رو هم رنگ پس زمینه انتخاب کردی . این از نظر گوگل ممکنه اسپم بحساب بیاد . اگر دوست داری دسته بندی هاتو هم ایندکس کنی (که پیشنهاد نمیشه) اون نوشته ها رو رنگش رو تیره انتخاب کن تا دیده بشه . اما اگر دسته بندی هات ایندکس نمیشن پیشنهاد میکنم اون ها رو حذف کنی (و به ادامه مطلب منتقل کنی) یا اینکه از حالت لینک درشون بیاری و فقط نوشته ساده (البته با رنگ تیره) بشن که از تعداد لینک های صفحه اصلی هم کم بشه و لینک ها ارزش بیشتری پیدا کنن .

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی.

اگه تونستین یه نظرکی هم در مورد وبسایت بنده بدین.

Jootix.ir

اگه لطف کنین یه نگاهی هم به سایت ما بندازین ممنون میشم.

لینک به ارسال

سعید جان از لحاظ بهینه سازی میتونم بگم خوب کار کردی و تقریباً کار رو حرفه ای بردی جلو . چند نکته بهینه سازی دیدم که رعایت نشده بود . 2 تا ارور 404 داری که باید حتما اونها رو رفع کنی . در چند مورد هم عکس ها بهینه سازی نشدن و در سایز اصلیشون آپلود نشدن . مثلاً عکس زیر رو ببین :

http://dnoj.ir/wp-content/uploads/2013/07/raining-fish.jpg

این عکس از سایز 280 * 280 به سایز 197 * 280 ریسایز شده . با کاهش سایز عکس اصلی میتونی 10 کیلوبایت از حجم قالب در مورد این عکس کم کنی و اگر در مورد سایر عکس ها هم این کار رو انجام بدی جمعاً میشه 100 کیلوبایت و امتیاز بهینه سازی سایتت هم بالا میره .

ارور های 404 موجد به خاطر تصاویر شاخص هست و باید دوباره برای اون پست ها تصویر شاخص انتخاب کنم. این مورد به خاطر تغییر قالب و تصاویر شاخص اتفاق افتاده. در مورد سایز تصاویر هم به این نکته توجه داشته باشید که قالب ریسپانسیو هست و در هر اندازه ای که شما سایت رو ببینید تصاویر هم کوچک می شوند و نمیشه روی اندازه دقیق تصاویر حساس بود چون وقتی قالب در برگترین احالت خودش قرار می گیره تصاویر شاخص پست ها به اندازه 280 در 280 در می ایند.

پیشنهاد میکنم از سایت های شمارنده امار استفاده نکنی . اون فایل های جاوا اسکریپتی که لود میکنن یکم ناجوره . میشه هر از گاهی یک شمارنده گذاشت و چند روزی اوضاع سایت رو رصد کرد و دوباره اونو برداشت .

حتما انجام میدم

در مورد تایتل سایتت باید بگم یکم کوتاهه . بهتره چند کلمه بیشتر بنویسی و از کلمات کلیدی بیشتری توی تایتل سایتت استفاده کنی . از h ها هم بخوبی استفاده کردی .

تعداد صفحات ایندکس شدت کمه . بهتره یکم بیشتر مطلب بزاری و فعال تر کار کنی . اولین نکته در سئوی سایت مطالب اختصاصی ، و فعالیت مداوم سایت هست که جزء اولش رو رعایت کردی اما جزء دومش رو نه .

تایتل رو باید روش کار کنم ویک مورد خوب درست کنم که هم از نظر سئو خوب باشه هم از نظر معنی. در مورد ایندکس هم می دونم کمه ولی نمی تونم سریعتر از این پست بگذارم ولی زیر دامین ask.dnoj.ir فعالتره و روزی حداقل جند صفحه جدید داخلش درست میشه.

دسته بندی های بالای پست ها رو هم رنگ پس زمینه انتخاب کردی . این از نظر گوگل ممکنه اسپم بحساب بیاد . اگر دوست داری دسته بندی هاتو هم ایندکس کنی (که پیشنهاد نمیشه) اون نوشته ها رو رنگش رو تیره انتخاب کن تا دیده بشه . اما اگر دسته بندی هات ایندکس نمیشن پیشنهاد میکنم اون ها رو حذف کنی (و به ادامه مطلب منتقل کنی) یا اینکه از حالت لینک درشون بیاری و فقط نوشته ساده (البته با رنگ تیره) بشن که از تعداد لینک های صفحه اصلی هم کم بشه و لینک ها ارزش بیشتری پیدا کنن .

دسته بندی ها باشه بهرته یکم رنگش رو تیره تر می کنم.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...