رفتن به مطلب

تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران

پست های پیشنهاد شده

مدیران چرا این تایپیک رو.نمیبندن ؟؟؟ استارتر فعال نیست ،.لطف کنید ببندید که منه کاربر دل خوش نکنم ، ی.هفته ست روزی سه چهار بار میام که شاید سایتم رو تحلیل کرده باشن

خداییش من دلم بحال خودم نمیسوزه ، دلم بحال امثال خودم میسوزه ، چقدر میان اینجا پیام میذارن سایت منو بررسی کنید ،.یکی بگه تایپیک بسته شد ... تمام ، ما هم درک میکنیم که هر تایپیکی یک روز بسته میشه و قرار نیست مادام العمر باشه ... برای مدیران آرزوی سلامتی دارم

کاربران محترم مثل خودم ، این تایپیک استارترش دیگه نگاشم نمیکنه من برای بررسی رفتم اینجا به شما هم پیشنهاد میکنم بروید آنلاین سایتتون رو آنالیز میکنه ،.از دیروز خیلی بمن کمک کرد سرعت سایتم از 70 اومد 94 با استفاده از.افزونه ninja.gzip ولی اول عیب رو پیدا کنید بعد برطرف کنید ، موفق باشید

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام

اگر میشه از نظر سئو و بهینه سازی بررسی کنید این سایت دو ماه نشده که رفته روی نت ، میزبانی توسط شرکت محبوب نت افراز

شرکت بیمه پاسارگاد

سلام در کل صفحه اصلیتون بهینه بود فقط این تصاویر که اخرش ? اومده رو درست کنید توی انجمن آموزش هاش موجوده.

عنوان سایتتون خیلی طولانی هست. و باید حداکثر 64 کارکتر باشه.

از 33 تگ H1 در صفحه اصلی استفاده کردید :||||||| شما حداکثر از یک تگ h1 باید در هر صفحه استفاده کنید.

در کل استفاده از تگ های H درست نبوده لطفا این بخش رو درست کنید.

تعداد زیادی از لینک ها و تصاویرتون توضیحات نداره

صفحه پست ها هم از نظر بهینه سازی خوب بود و مشکلات مشابه صفحه اصلی داشت خیلی از لینک ها و تصاویر توضیحات نداشت و از تگ های H درست استفاده نکرده بودید

سلام دوستان

لطفا از منم چک بشه : http://scorpionteam.ir/

امروز 94/04/14 سایت راه اندازی شده .

سایت شما هم در دسترس نبود

سلام. لطفا سایت من رو هم از نظر سئو بررسی بفرمائید:

1arc.ir

shop.1arc.ir

6 ماه میشه که کار رو روی سایتم شروع کردم و مطالبش رو یک به یک ترجمه کردم و توی سایت گذاشتم. همه چیز رو رعایت کردم که مبادا اشتباهی رخ بده.

یه مدت مطالب رو بطور منظم توی سایت میذاشتم.اما حالا بخاطر کمبود مطلب هر 4 روز یک مطلب میذارم.

منتها به نظرم بازدیدم خیلی کمه.طبق آمارگیر وبگذر بطور ثابت با میانگین روزانه 70بازدیدکننده و 130بازدید.

اگه راهی واسه بهتر کردن و بالا بردن بازدید سایت دارین پیشنهاد بدین. چرا که در کنارش یک فروشگاه هم دارم.

دوست عزیز صفحه اصلی از نظر بهینه سازی خوبه فقط تعداد جاوا اسکریپت ها زیاده و فایل ها رو از چندین سایت متفاوت میگیرید که خوب نیست مثلا فونت از گوگل و امارگیر وبگذر جاوا اسکریپت از یه جا توی سرعت لود تاثیر میذاره.

در مورد فروشگاه هم تقریبا خوب هست ولی از سی اس اس اسپریت استفاده نکردید و خوب نیست

تصاویرتون هیچ کدوم عنوان نداره که واقعا خوب نیست. از تگ های H هم درست استفاده نکردید

دوستان خیلی خوشحال میشم نظرات فنی خودتون رو ارائه بدید ... متشکرم //

آدرس سایت : www.Gmoradi.ir

وی پی اس اختصاصی با رم 4 گیگ و پورت یک گیگابیت در آسیاتک

بازدید روزانه 5000 الی 6000 نفر

رتبه الکسا (جهانی 700.000 , ایران 14000 )

تقریبا خوب هست بهینه سازی صفحه اصلیتون ولی خوب از سی اس اس اسپریت استفاده نکردید. تصاویرتون بهینه نیست. عنوان سایتتون طولانی هست و باید حداکثر 64 کارکتر باشه. شما هم متاسفانه از تگ های H درست استفاده نکردید. 6 تصویرتون هم عنوان نداره که اگر اون رو درست کنید دیگه خیلی خوب میشه.

اوضاع بخش پست ها یکم بدتره و مشکلات بالا رو هم داره از تگ ها H درست استفاده نکردید. سعی کنید از iframe استفاده نکنید. در بخش پست ها تقریبا تمام عکس ها بدون عنوان هست و خوب نیست

مدیران چرا این تایپیک رو.نمیبندن ؟؟؟ استارتر فعال نیست ،.لطف کنید ببندید که منه کاربر دل خوش نکنم ، ی.هفته ست روزی سه چهار بار میام که شاید سایتم رو تحلیل کرده باشن

خداییش من دلم بحال خودم نمیسوزه ، دلم بحال امثال خودم میسوزه ، چقدر میان اینجا پیام میذارن سایت منو بررسی کنید ،.یکی بگه تایپیک بسته شد ... تمام ، ما هم درک میکنیم که هر تایپیکی یک روز بسته میشه و قرار نیست مادام العمر باشه ... برای مدیران آرزوی سلامتی دارم

کاربران محترم مثل خودم ، این تایپیک استارترش دیگه نگاشم نمیکنه من برای بررسی رفتم اینجا به شما هم پیشنهاد میکنم بروید آنلاین سایتتون رو آنالیز میکنه ،.از دیروز خیلی بمن کمک کرد سرعت سایتم از 70 اومد 94 با استفاده از.افزونه ninja.gzip ولی اول عیب رو پیدا کنید بعد برطرف کنید ، موفق باشید

دوست عزیز خوب همیشه دوستان نیستند و مشکلاتی پیش میاد . بنده خودم تقریبا یک سال هست سمت وردپرس نیومدم :|

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام در کل صفحه اصلیتون بهینه بود فقط این تصاویر که اخرش ? اومده رو درست کنید توی انجمن آموزش هاش موجوده.

عنوان سایتتون خیلی طولانی هست. و باید حداکثر 64 کارکتر باشه.

از 33 تگ H1 در صفحه اصلی استفاده کردید :||||||| شما حداکثر از یک تگ h1 باید در هر صفحه استفاده کنید.

در کل استفاده از تگ های H درست نبوده لطفا این بخش رو درست کنید.

تعداد زیادی از لینک ها و تصاویرتون توضیحات نداره

صفحه پست ها هم از نظر بهینه سازی خوب بود و مشکلات مشابه صفحه اصلی داشت خیلی از لینک ها و تصاویر توضیحات نداشت و از تگ های H درست استفاده نکرده بودید

با سلام

تگ h رو افزونه وردپرس سئو اضافه میکنه ؟؟؟ آخه من خودم اصلا از تگ h استفاده نمیکنم !!!! ی سئوال دیگه اینکه بهترین افزونه برای بهینه سازی تصاویر چی هستش .... ممنون

لینک به ارسال

با سلام

تگ h رو افزونه وردپرس سئو اضافه میکنه ؟؟؟ آخه من خودم اصلا از تگ h استفاده نمیکنم !!!! ی سئوال دیگه اینکه بهترین افزونه برای بهینه سازی تصاویر چی هستش .... ممنون

دوست عزیز آموزش ها در این تاپیک موجوده:

در ضمن تگ های H را فکر نکنم افزونه ای بتونه اضافه کنه و باید خودتون دستی اضافه کرده باشید به سورس کد هاتون. بهتره آموزش های موجود در تاپیک بالا را بخونید و طبق اون ویرایش کنید سورس کد هاتون را.

لینک به ارسال

درحال تکمیل شدن

http://wp-job.ir/

ممنون میشم نظرتون رو بگید.

سلام خسته نباشید.

بهتره به این چند مورد زیر دقت کنید.

1- استفاده از تگ های H باید خیلی دقت کنید. شما در استفاده از تگ های H1 درست استفاده کردید ولی خوب تگای H2 شما خیلی بیشتر از H3 هست. معمولا در یک صفحه با استفاده از تگ های H میاند و اهمیت عناصر را مشخص می کنند که از H1 تا H6 این اهمیت کم میشه و شما در هر صفحه باید حداکثر یک H1 بزارید و بقیه رو هم باید به ترتیب کمتر از بقیه باشه یعنی H2 که اهمیت بیشتری داره باید کمتر از H3 باشه و...

2- کلمات کلیدی و توضیحات برای سایتتون قرار ندادید.

3- از فریم ها سعی کنید استفاده نکنید شما یکدونه Iframe در صفحتون دارید و ای فریم ها اصلا ایندکس نمی شوند.

4-خیلی از تصاویرتون توضیحات و عنوان ندارند که خوب نیست.

5- از قابلیت سی اس اس اسپریت برای کم کردن تعداد عکس های ثابت استفاده نکردید.

6- تعداد فایل هایی که لود میشن در سایتتون زیاد هست.

7- تصاویرتونم بهینه نیست.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام خسته نباشید.

بهتره به این چند مورد زیر دقت کنید.

1- استفاده از تگ های H باید خیلی دقت کنید. شما در استفاده از تگ های H1 درست استفاده کردید ولی خوب تگای H2 شما خیلی بیشتر از H3 هست. معمولا در یک صفحه با استفاده از تگ های H میاند و اهمیت عناصر را مشخص می کنند که از H1 تا H6 این اهمیت کم میشه و شما در هر صفحه باید حداکثر یک H1 بزارید و بقیه رو هم باید به ترتیب کمتر از بقیه باشه یعنی H2 که اهمیت بیشتری داره باید کمتر از H3 باشه و...

2- کلمات کلیدی و توضیحات برای سایتتون قرار ندادید.

3- از فریم ها سعی کنید استفاده نکنید شما یکدونه Iframe در صفحتون دارید و ای فریم ها اصلا ایندکس نمی شوند.

4-خیلی از تصاویرتون توضیحات و عنوان ندارند که خوب نیست.

5- از قابلیت سی اس اس اسپریت برای کم کردن تعداد عکس های ثابت استفاده نکردید.

6- تعداد فایل هایی که لود میشن در سایتتون زیاد هست.

7- تصاویرتونم بهینه نیست.

خب مثلا در باکس اخرین اخبار، عنوان آخرین خبر ها مهم تر از عنوان باکس یعنی کلمه "اخرین اخبار" هست.

یعنی باید ؟ اینجوری نوشت؟

<h2>آخرین اخبار</h2>
<h3>لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ </h3>

لینک به ارسال

خب مثلا در باکس اخرین اخبار، عنوان آخرین خبر ها مهم تر از عنوان باکس یعنی کلمه "اخرین اخبار" هست.

یعنی باید ؟ اینجوری نوشت؟

<h2>آخرین اخبار</h2>

درسته. عنوان ها از همه بیشتر اهمیت دارند. شما اگر به تاپیک آموزشی مراجعه بفرمایید توضیحات کاملی دادند .

لینک به ارسال

آقا میشه سات ما هم یه آنالیز بکنید tehranfreight.ir ممنون میشم

در کل خوب بود ولی

1- شما از سی اس اس اسپریت استفاده نکردید

2- تعداد فایل هایی که لود می کنید خیلی زیاده

3- و فقط برخی عکس هاتون توضیحات نداره

لینک به ارسال

سلام. یه دوست حرفه ای و کاربلد لطف کنه سایت زیر و بررسی و آنالیز کنه: در صورتی که حصوله اش رو داره، راه حل بر طرف کردن نواقص رو هم ذکر کنه: ممنونم

http://guard3d.com/

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

از توجه و علاقه وب‌مستران عزیز به این تاپیک تشکر می‌کنیم ولی تاپیک به دلیل عدم پشتیبانی استارتر بسته می‌شود :-)

دوستان می‌تونن از ابزارهای مربوطه مثل GTMetrix و امثالهم برای بررسی سایت‌های خودشون استفاده کنن.

با آرزوی موفقیت برای دوستان وبمستر عزیز.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...