رفتن به مطلب

تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران

پست های پیشنهاد شده

اولین سایتی بودید که بررسی کردم

بی تجربگی منو ببخشید

میدونید من چکار کردم؟ :lol:

کلمه سئو رو تو گوگل جستجو کردم:

https://www.google.com/webhp?hl=fa#hl=fa&q=%D8%B3%D8%A6%D9%88

بعد عبارت بهینه سازی سایت رو جستجو کردم:

https://www.google.com/webhp?hl=fa#hl=fa&q=%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87+%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA

دیدم اون موقع افغان سئو اول بود و 1admin و به خاطر همین رفتم سراغ این دوتا

اون موقع هم مثل الان 1seo تو صفحه اول نبود.

من از آقای مطهری عذر خواهی میکنم.

لینک به ارسال

آقای مطهری نسب رو همه به خاطر حضورشون در انجمن های وردپرس میشناسند و علت شهرتشون هم همین انجمن هاست.

گوگل به صورت مداوم الگوریتم های جستجوی خودش رو آپدیت می کنه و کسی که سئو کاره باید علمش هم به روز باشه. خیلی از کسانی که ادعاشون میشه علمشون در مورد سئو قدیمی هستش و اصلا الان کاربرد نداره.

مثلا یه نگاه به الگوریتم مرغ مگس خوار حتما بندازید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

1danesh.ir

لطفا سایت بنده رو هم اگر وقت بود بررسی کنید ♥

سایت 1دانش که واگذار شد!

خب بررسی ما کجا و بررسی مهندس یار و ariaieboy کجا

سلام لطفا وب سایت بنده هم بررسی بفرمایید با تشکر

www.Netvvork.ir

اما تا سایت نتوورک هم واگذار نشده یه ببرسی بزنیم.

سایت نت وورک رفته سراغ تولید محتوای کپی نشده و یه ماهی کار داره که نتیجه معلوم بشه.

اما جهت تسریع:

1- اولین چیزی که هر بازدید کننده ای متوجهش میشه کوتاهی عنوان سایت هست چندتا کلمه ی پر جستجو بزنید و برای جدا کردن از | استفاده کنید.

2- کش سایتتون غیر فعال هست. اگه کد بنویسید بهتره وگرنه افزونه lite cache پیشنهاد میشه

3- هاستتون هم خیلی جالب نیست.

4- حجم صفحه هم خیلی بالاست که تو انجمن مطرح کنید چون من نفهمیدم چرا؟

و به خاطر همین دو دلیل آخر زمان لود سایتتون شده 12 ثانیه

این موارد رو بررسی و رفع کنید دوباره بذارید تو نوبت بررسی

لینک به ارسال

دوستان اول ممنون از جناب مهدنس یار بخاطره مطالب بسیار ارزشمند و مفیدشون در تاپیک بهینه سازی سایت

من تمام راه کار های گفته شده رو طی کردم ساعت ها روی قالب و سایتم کار کردم و کدها رو چک کردم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم :D

اگر ممکنه یه برسی خشک خالی بکنید و باز هم نظرتون رو بگید با تشکر | http://iranian-cs.com/

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

کسی دیگه بررسی نمیکنه !

وب ما رو هم مشکلات و نظراتتون رو بگید خوشحال میشم

p30games.ir

لینک به ارسال

کسی دیگه بررسی نمیکنه !

این انجمن هم مثل انجمن اصلی وردپرس داره متروکه می شه دیگه کمتر کسی پاسخ می ده

لینک به ارسال

!

واقعا؟.....

نگاهی به کاربران آنلاین و مدیران آنلاین داشته باشید بد نیست.....

• امتیاز 2
لینک به ارسال

!

واقعا؟.....

نگاهی به کاربران آنلاین و مدیران آنلاین داشته باشید بد نیست.....

آنلاین بودن شرط نیست فعال بودن شرطه

متاسفانه واقعا

چون مثل قبلا نیست

بازم خوبه به انتقاد زود جواب دادین

ممنون از پاسخگویی به انتقاد !

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

آنلاین بودن شرط نیست فعال بودن شرطه

متاسفانه واقعا

چون مثل قبلا نیست

بازم خوبه به انتقاد زود جواب دادین

ممنون از پاسخگویی به انتقاد !

تاپیکها متفاوت هست

بعضی از مشکلات مربوط به هاست هست. که باز هم راهنمایی میکنند دوستان

مشکلاتی دیگر نیاز به همکاری خود کاربر داره که معمولا به دلیل اینکه میخوان فردی براشون رایگان انجام بده. به راهنمایی توجه نمیکنن

بعضی از سوالها رو هم باید قبول کرد. ممکنه مدیران هم آشنا نباشند

• امتیاز 3
لینک به ارسال

من که شخصا هر وقت اومدم اینجا کمتر از 12 ساعت مشکلم حل شده!

آخرینش هم مربوط به 3 الی 4 روز پیشه ...

دوستان کم لطفی می کنند!

لینک به ارسال

من که رازیم تا الان هر مشکل داشتم حل شده به جز بررسی سایت تو این تاپیک که خوب باید نیمه پر لیوان رو دید.

لینک به ارسال

هدف از راه اندازی این تاپیک این بود که کاربرا با اصول اولیه بهینه سازی آشنا بشن و سعی کنن خودشون سایتشون رو بهینه کنن . بنده هم تاپیک آموزشی در این مورد قرار دادم هم به سوالات جواب دادم هم سایت ها رو بررسی کردم . اما متاسفانه علی رغم هدف اولیه، تاپیک مسیر صحیحش رو دنبال نکرد و دوستان بجای استفاده مناسب سعی در سبقت گرفتن در بررسی سایت هاشون داشتن .

اشکالات تکراری ، سوالات نامناسب و عدم بررسی مشکلات عنوان شده در سایت های دیگران باعث شد تاپیک دیگه مفید نباشه . دوستان باید دقت کنن که کسی قرار نیست سئو سایت شما رو برایگان انجام بده و تمام وقت در اختیار شما باشه . خیلی از کاربرا ایمیل بنده رو ادد کردن و مرتب در مسنجر شخصی سوالاتشون رو میپرسیدن و میخواستن سایتشون رو بررسی کنم . سعی شده بود در این تاپیک ماهیگیری یاد داده بشه نه ماهی گرفتن .

عدم همکاری کاربرا باعث شد تاپیک از مسر اصلیش منحرف بشه. بنده هم ترجیح دادم دیگه زیاد در این تاپیک فعالیت نکنم چون از یک زمان به بعد دیگه حرفا تکراری میشه و کاربری که میخواد مراجعه کنه به این تاپیک با انبوهی از داده های تکراری مواجه میشه و دست آخر بجای مطالعه صفحات میره صفحه آخر و سایتش رو برای بررسی ثبت میکنه .

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من تا الان فقط یک تاپیک مشکل زدم که اونم جواب نگرفتم و خودم مشکل رو برطرف کردم ...

اما تو این 100 ارسالی که داشتم سعی کردم به مشکلات دیگران پاسخ بدم و به وردپرسی های دیگه کمک کنم ... قطعا افراد دیگه ای هم هستن که این کارو انجام میدن ...

تو این چند روز تعداد آنلاین ها خیلی بهتر شده و همچنین اگه بخوایم نگاهی به رتبه الکسا بندازیم رتبه حدود 3000 تا پایین اومده که ...

انجمن وردپرس پارسی انجمن خوبیه .... نمیشه این حرفو دربارش زد که داره متروک میشه ... :wub:

• امتیاز 3
لینک به ارسال

میثم جان این تاپیک رو آقای مهندس یار ایجاد کرده و مسئولیتش هم با خودشه. موضوعش هم خارج از حیطه وظایف مدیران سایت هست. فلذا فکر نمیکنم که مدیران مسئولیتی برای پاسخگویی و چک کردن سایت کاربران داشته باشند! اگر بخوان این کارها رو هم مدیران انجام بدن کم کم باید تعمیر ویندوز دوستان و ... رو هم انجام بدن :D

درباره سوالات فنی که مربوط به وردپرس و حتی بسیاری موضوعات غیرمربوط، من تابحال در 99 درصد موارد زودتر از 10 ساعت از مدیران جواب گرفتم. حالا بقیه کاربران که به هم کمک می کنند بماند.

مهربون باش، لبخند بزن ;):D

درضمن انجمن اصلی وردپرس همینجاست نه جای دیگه! ;)
لینک به ارسال

دوستان برای بررسی سایت ها یک بار اقای مهندس یار سایت هایی که می تونید از طریقش سایتتون رو چک کنید رو گفتند تنها کاری که ما می کنیم این هست که همون ها رو به صورت فارسی میاییم برای شما توضیح می دهیم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من که شخصا هر وقت اومدم اینجا کمتر از 12 ساعت مشکلم حل شده!

آخرینش هم مربوط به 3 الی 4 روز پیشه ...

دوستان کم لطفی می کنند!

بنده هم نمی گم حل نمی کنند

چون واقعا وظیفه کسی نیست که مشکلات ما رو حل کنند

اما خوب شاید سوالات شما در حدی بوده که راحت حل شده اما واقعیتش این اواخر سوالات من اکثرا بدون حل می موندن یا خودم از بس سرچ می کردم تا دلیلش رو پیدا می کردم

میثم جان این تاپیک رو آقای مهندس یار ایجاد کرده و مسئولیتش هم با خودشه. موضوعش هم خارج از حیطه وظایف مدیران سایت هست. فلذا فکر نمیکنم که مدیران مسئولیتی برای پاسخگویی و چک کردن سایت کاربران داشته باشند! اگر بخوان این کارها رو هم مدیران انجام بدن کم کم باید تعمیر ویندوز دوستان و ... رو هم انجام بدن :D

درباره سوالات فنی که مربوط به وردپرس و حتی بسیاری موضوعات غیرمربوط، من تابحال در 99 درصد موارد زودتر از 10 ساعت از مدیران جواب گرفتم. حالا بقیه کاربران که به هم کمک می کنند بماند.

مهربون باش، لبخند بزن ;):D

جالب اینجاس که بنده توی مسنجر به آقای مهندس یار گفتم نظرت راجب به سایتم چیه ایشون بهم گفتن فقط تو انجمن جواب می دم به هیچ وجه تو مسنجر جواب نمی دم

الان دو سه هفته هست ما همچنان منتظر جوابشون تو انجمنیم اما انگار نه انگار !!!

چرا انجمن اصلی و قبل این انجمن وی پی پرشین هست

هدف از راه اندازی این تاپیک این بود که کاربرا با اصول اولیه بهینه سازی آشنا بشن و سعی کنن خودشون سایتشون رو بهینه کنن . بنده هم تاپیک آموزشی در این مورد قرار دادم هم به سوالات جواب دادم هم سایت ها رو بررسی کردم . اما متاسفانه علی رغم هدف اولیه، تاپیک مسیر صحیحش رو دنبال نکرد و دوستان بجای استفاده مناسب سعی در سبقت گرفتن در بررسی سایت هاشون داشتن .

اشکالات تکراری ، سوالات نامناسب و عدم بررسی مشکلات عنوان شده در سایت های دیگران باعث شد تاپیک دیگه مفید نباشه . دوستان باید دقت کنن که کسی قرار نیست سئو سایت شما رو برایگان انجام بده و تمام وقت در اختیار شما باشه . خیلی از کاربرا ایمیل بنده رو ادد کردن و مرتب در مسنجر شخصی سوالاتشون رو میپرسیدن و میخواستن سایتشون رو بررسی کنم . سعی شده بود در این تاپیک ماهیگیری یاد داده بشه نه ماهی گرفتن .

عدم همکاری کاربرا باعث شد تاپیک از مسر اصلیش منحرف بشه. بنده هم ترجیح دادم دیگه زیاد در این تاپیک فعالیت نکنم چون از یک زمان به بعد دیگه حرفا تکراری میشه و کاربری که میخواد مراجعه کنه به این تاپیک با انبوهی از داده های تکراری مواجه میشه و دست آخر بجای مطالعه صفحات میره صفحه آخر و سایتش رو برای بررسی ثبت میکنه .

بنظر بنده اگه تک تک این گزینه را رو معنی و مفهومش رو توضیح می دادین بیشتر نتیجه می گرفتین

• امتیاز 1
لینک به ارسال

این تاپیک به حاشیه رفته فکر کنم اگر آقا مرتضی زحمت انتقال این پاسخها به بخش انتقادات و پیشنهادات رو بکشن بهتره.

لینک به ارسال

خوب بعد مدتی و بعد از این که دوستان اعتراض کردن دوباره اومدم و می خوام چند تا سایت رو بررسی کنم اولیش

http://www.algool.ir/

1- اون پایین لوگوی w3 رو زده بودند رفتم نگاه کردم 97 ارور حتی با همون html 1 داشتند لطفا یا برداریدش یا ارور ها رو رفع کنید

2- حدود 15 از عکس هاتون سایز ندارند و این خوب نیست

3-کوکی ها در سایتتون فعال نیست و این خوب نیست

4- هاستتون نسبتا خوب هست

5- به غیر از سایت شما حدود 300 سایت دیگر هم روی سروری که شما هستید میزبانی می شند

• امتیاز 4
لینک به ارسال

البته حالا که تاپیک منحرف شد اینم ببینید بد نیست.

http://forum.wp-parsi.com/topic/12981-404-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%87%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7/

منم خیلی دوست داشتم سایت ملتو چک کنم ولی با سوتی که دادم روم نمیشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

باسلام دوست عزیز،سایت زیبایی دارید

1-شما gzip را فعال کنید،احیاناً Gzip‌را فعال نکده اید!

2-به شما هم پیشنهاد میکنم از css sprit استفاده کنید چراکه شما از تصاویر بسیاری در قالب خودتوت استفاده کردید

3-اگر تصاویری را که در اسلایدر بالای صفحه استفاده کردید،میخواهید همچنان استفاده کنید،بهتره از css sprit استفاده کنید.

4-به دلیل استفاده از تب در صفحه اصلی و داشتن محتویات زیاد درون آنها، تمام آنها هم زمان لود میشند که همین موضوع موجب کند بودن سرعت لود شما و سنگنیی سایت شما شده،به شما پیشنهاد میکنم که از ایجکس استفاده کنید تا هنگام کلیک روی تب محتویات درخواست شه!

5- از تصاویر تبلیغاتی کمتری استفاده کن

6- عنوان وبسایت بیش از حد زیاده و همچنین فاصله ای بین | و عنوان وجود نداره! بهره عنوانت اینجوری باشه و از نام دامنه هم درش استفاده نکنی

باتشکر صادق

ممنون از راهنمایی هاتون آقا صادق.بسیار مفید بود.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...