رفتن به مطلب

چه کاریه که وردپرس واسه همه عکسها بند انگشتی میسازه؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سئوال بنده این هستش که چرا تو وردپرس برای همه تصاویر و عکس های آپلود شده بند انگشتی ساخته میشه ؟ مگه تصویر شاخص هر پست بندانگشتی داشته باشه کفایت نمی کنه. چه نیازیه که بقیه عکس های داخلی پست هم بند انگشتی داشته باشن ؟
مثلا من تو سایتم 800 تا مطلب دارم منطقی اینه که برای 800 تا عکس شاخص هم بند انگشتی داشته باشم. ولی وقتی regenerate thumbnails میزنم از هم عکس های توی پست ها هم بند انگشتی ساخته میشه.

میشه توضیح بدید جریان چیه ؟ ممنون

لینک به ارسال

سلام و درود

وردپرس سایزهای مختلف از عکس ها رو موقع آپلود میسازه و عملیات شاخص کردن بعد آپلود انجام میشه.

پس یعنی موقع آپلود نمیدونه که شما میخوای کدوم رو شاخص کنی.

بعد از طرف دیگه شاید شما عکس شاخص رو عوض کردی بعد یه مدت اون موقع وردپرس باید داشته باشه سایز های دیگه عکس جدید رو که نشون بده.

در کل این سوال که چرا اینطوریه زیاد سوال جالبی نیست چون بالاخره تصمیم بر این شده که اینطوری باشه.

موفق باشید

لینک به ارسال

اضافه بر توضیحات آقا مهران، تصاویر باید با سایزهای مختلف ایجاد بشن، به این خاطر که در قسمت های مختلف هر قالب، از اندازه های مختلفی استفاده می شه

مثلا شاید تصویر شاخص، در درون مطلب تمام عرض و بزرگ نمایش داده بشه، در دسته بندی ها معمولا کوچک تر هست، همچنین در قسمت ویجت ها خیلی کوچک تره

دقیقا به این دلیل هست که وردپرس عکس ها رو با اندازه های مختلف ایجاد می کنه تا سرعت بارگذاری سایت بالا بمونه، اگر بخواد با همون سایز و حجمی که شما عکس رو آپلود می کنی در همه قسمت ها نمایش بده (شاید یک عکس چند مگابایتی برای یک مطلب آپلود کنی) اینطوری سرعت بارگذاری سایت خیلی پایین میاد و البته منطقی هم نیست که مثلا برای یک اندازه 60*60 پیکسل در قسمت ویجت (اینو مثال زدم) یک تصویر 1000*1000 پیکسل رو فراخوانی کنه

پس نگران این موضوع نباش و دلیل محکمی داشته که اونها این کار رو انجام دادن و برخی از این دلایل رو ذکر کردم، موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...