رفتن به مطلب

مشکلات راست چین در نسخه جدید وردپرس

پست های پیشنهاد شده

من به تازگی دو تا مشکل هنگام نوشتن مطلب دارم که ممنون میشوم راهنمایی کنید مشکلات از وردپرس هستند یا وردپرس من دچار مشکل شده است.

مشکل اول اینکه تنظیم Justified از گزینه های راست چین حذف شده است. برای همه حذف شده است یا فقط من این مشکل دارم؟
مشکل دوم اینکه برای انتخاب عکس یا لینک زمانی که استفاده میکنم کادر تنظیمات این دو مورد چشمک میزند و نمی توانم انتخابی داشته باشم. به طور مثال می خواهید جانمایی عکس را در مرکز قرار دهید. باید کادر تنظیمات روی سنتر تنظیم شود. اما کادر من چشمک میزند و نمی توانم انتخاب کنم.

لینک به ارسال

سلام

آره justify حذف شده. می تونی افزونه tiny mce advanced نصب کنی حل میشه.

برای مورد دوم هم اره این مشکل هست. ایشالا تو 4.9 حل میشه.

لینک به ارسال

جالب. پس مشکل پرش مال کروم هست. کسی میدونه وردپرس چرا justify رو حذف کرده؟ علاقه ای به افزودن افزونه ندارم.
البته من با لیبره آفیس که متن را Justify میکنم بعد پیست میکنم توی وردپرس مشکل حل میشه!!!

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، msm1365 گفته است :

جالب. پس مشکل پرش مال کروم هست. کسی میدونه وردپرس چرا justify رو حذف کرده؟ علاقه ای به افزودن افزونه ندارم.
البته من با لیبره آفیس که متن را Justify میکنم بعد پیست میکنم توی وردپرس مشکل حل میشه!!!

درود مجدد

من کمی تحقیق کردم در این رابطه گزینه Justify صرفا از دکمه های ادیتور حذف شده ولی قالبیت این کار هنوز حذف نشده شما میتونید با انتخاب متنی که میخواید ترازش کنید و زدن کلیدهای:

Shift + Alt + j

عمل Justify انجام میشه.

در مورد پرش هم بنده به اشتباه فک میکردم برای کروم هست ولی اینطور نبود و مربوط به همه مرورگرها میشه و فعلا تنها راه همونه که اون پلاگینی که گفتم رو بریزید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...