رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . من دوتا لینک انتهای این تیکت میزارم که مربوط به یک قالب هست ( دو صفحه از یک قالب)

ساختار کلی این قالب بسیار خوبه از دید من و میخواستم از تم فارست خریداری کنم ! اما به دلیل اینکه فروش خوبی نداشته ، پشتیبانی خوبی نداره و تا بحال فقط یکبار آپدیت شده ، نمیخوام ریسک کنم.

حالا از دوستان اگر کسی یک قالب مشابه این ( از نظر ساختار و قالب بندی محتوا ، کدهای کوتاه و.... ) میشناسه به من معرفی کنه . این قالب خیلی خیلی به ایده آلی که من از یک قالب در ذهن دارم نزدیکه.

http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/form/

http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/services-2-2/

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، pouyarostami گفته است :

سلام دوست عزیز

میتونید تو سایت *** محصولات رو ببنید و یکی رو انتخاب کنید ***

نه ممنون. شریک دزد نمیخوام بشم. همچنین وقت زیادی برای گشت و گزار داخل سایت هایی از این قبیل رو ندارم و اینکه میخوام از منبع اصلی خریداری کنم که قالب نال شده نباشه. ممنون از پیشنهادتون . از این سری قالب ها در منبع اصلی مثل تم فارست کم نیست ، اما پیدا کردنش بسیار زمان بر هست . لطفا دوستانی که یک قالب مشخص رو میشناسن با این مشخصات به من معرفی کنن.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، logomaster گفته است :

نه ممنون. شریک دزد نمیخوام بشم. همچنین وقت زیادی برای گشت و گزار داخل سایت هایی از این قبیل رو ندارم و اینکه میخوام از منبع اصلی خریداری کنم که قالب نال شده نباشه. ممنون از پیشنهادتون . از این سری قالب ها در منبع اصلی مثل تم فارست کم نیست ، اما پیدا کردنش بسیار زمان بر هست . لطفا دوستانی که یک قالب مشخص رو میشناسن با این مشخصات به من معرفی کنن.

سلام عزیز

اگه بخواین همچین قالبی رو با قیمت مناسب واستون طراحی میکنم.

ویرایش شده توسط hasanataie
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...