رفتن به مطلب

مشکل با شبکه کردن دو کامپوتر با مودم وایرلس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برای شبکه کردن دو تا کامپیوتر با مودم وایرلس به مشکل خوردم وقتی میخوام از سیستم کلاینت به سرور وصل بشم ازم رمز و نام کاربری میخواد هر رمز و نام کاربری هم تست کردم جواب نمیده.

لطفا راهنمایی کنید ممنون

photo_2017-10-18_11-17-24.jpg

لینک به ارسال

پیدا کردم دوستان

باید از قسمت تنظیمات network در کنترل پنل قسمت مربوط به پسورد رو روی حالت off ست می کردم.^_^

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان شب خوش

میخواستم بدونم که شبکه کردن کامپیوتر میتونه در قطعی اینترنت کامپیوترهای متصل به اون شبکه تاثیر داشته باشه یا ربطی نداره؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام. شبکه کردن ارتباطی با قطعی اینترنت نداره. اگر بخواید دسترسی به اینترنت کاربرای توی شبکه رو کنترل کنید و مودمتون خودش قابلیت این کار رو به اون صورتی که شما می خواید نداره 2 راه دارید.

یکی اینکه یه دستگاه مثلا میکروتیک بزارید وسط مودم و بقیه کاربرا، و دوم اینکه اینترنت رو از مودم بریدج کنید به کامپیوتر خودتون و روی کامپیوتر خودتون dhcp رو فعال کنید  و یوزر پس ورد اتصال به اینترنت شرکت ارائه دهنده رو بدید. که تو این حالت با نرم افزارهای جانبی می تونید کنترل کاملی روی سرعت و ترافیک و چیزهای دیگه مصرفی کاربرا داشته باشید. البته باید دقت داشته باشید که برای همچین کاری کامپیوتر شما باید 2 تا کارت شبکه داشته باشه. مثلا با کابل وصل بشه به مودم و به صورت بی سیم اینترنت رو به بقیه بده یا 2 کارت وایرلس داشته باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...