رفتن به مطلب

چند سوال در مورد کار با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

چند تا سوال داشتم در مورد کار با وردپرس.

1 - در مورد امنیت سایت چه اقداماتی باید انجام بدم و چه افزونه هایی باید نصب کنم؟

2 - در مورد نوشتن مطلب افزونه خاصی باید نصب کنم؟یا سیستم خود وردپرس خوب هست؟

3 - در مورد قالب از کجا میتونم قالب رایگان و با طراحی مناسب دانلود کنم؟

در صورت نیاز لینک بدید ممنون میشم.

با تشکر.

ویرایش شده توسط mhwp
لینک به ارسال

سلام. ظاهراً اصلاً با وردپرس آشنایی ندارید و نصب هم نکردید...

https://www.google.com/search?q=آموزش+صفر+تا+صد+وردپرس&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، Pouya گفته است :

سلام. ظاهراً اصلاً با وردپرس آشنایی ندارید و نصب هم نکردید...

https://www.google.com/search?q=آموزش+صفر+تا+صد+وردپرس&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

ممنون از پاسختون.

بله نصب کردم و آشنایی اولیه و مختصری دارم ولی برای کسب تجربه مسلما نیاز به تلاش بیشتری هست.

لطفا در صورت امکان جواب سوالات رو بدید ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mhwp گفته است :

با سلام.

چند تا سوال داشتم در مورد کار با وردپرس.

1 - در مورد امنیت سایت چه اقداماتی باید انجام بدم و چه افزونه هایی باید نصب کنم؟

2 - در مورد نوشتن مطلب افزونه خاصی باید نصب کنم؟یا سیستم خود وردپرس خوب هست؟

3 - در مورد قالب از کجا میتونم قالب رایگان و با طراحی مناسب دانلود کنم؟

در صورت نیاز لینک بدید ممنون میشم.

با تشکر.

سلام دوست عزیز، به انجمن خوش اومدی :)

1- من نمیتونم از افزونه ها اسم ببرم ولی شما باید افزونه ی ضد اسپم داشته باشی که خیلی مهمه که اگه یه سرچ کنی میتونی پیداش کنی و خیلی معروفه و همه دارن اصولا. 

2- افزونه های متفاوتی هست ولی شما بسته به نیازت در وبسایتت میتونی افزونه هایی داشته باشی یا نداشته باشی. مثلا من visual composer رو بهت توصیه میکنم که برای آرایش پستهات بهت کمک میکنه و تو خود وردپرس قسمت افزونه ها جستجو کنی بهت میده، فقط لایسنس میخواد که دلیلی نداره بگیری و میتونی تا زمانی که میشه همینطوری استفاده کنی. تنها مسئله ای که اتفاق می افته اینه که آپدیت خودکارش از بین میره. 

3-قالب رایگان در چه موضوعی میخوای؟ تو خود همون پوسته ها در وردپرس جستجو کن، اونجا خیلی میتونی پیدا کنی و بعد خودت تغییرشون بدی. به سایت خود وردپرس فارسی هم سر بزن از همون پنل ادمین وردپرست. 

بازم سوال داشتی بپرس :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...