رفتن به مطلب

نشان برخی از زیر مجموعه دسته ها در عنوان مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک دسته ساختم به این شکل زیر مجموعه دار

طراحی وب -> طراحی تجربه کاربری -> شروع به کار با ...

حالا اگه قرار باشه تو عنوان پست هر 3 اینها رو نشون بده خیلی طولانی میشه ... چجوری میتونم کاری کنم فقط یکیشو نشون بده

لینک به ارسال

سلام و درود

وقتی در تنظیمات وردپرس بخش پیوند یکتا دسته بندی هم وارد آدرس پست میکنید صرفا وردپرس آدرس یکی از دسته ها رو توی آدرس پست میذاره.

حالا برای اینکه اون یه دسته که توی آدرس پست میاد رو خودتون انتخاب کنید باید افزونه سئو وردپرس یا همون Yoast رو نصب کنید و وقتی این افزونه رو نصب میکنید در بخش انتخاب دسته بندی پست از شما پرسیده میشه که کدوم دسته ، دسته اصلی باشه اونی که اصلی میشه در آدرس پست میاد.

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

وقتی در تنظیمات وردپرس بخش پیوند یکتا دسته بندی هم وارد آدرس پست میکنید صرفا وردپرس آدرس یکی از دسته ها رو توی آدرس پست میذاره.

حالا برای اینکه اون یه دسته که توی آدرس پست میاد رو خودتون انتخاب کنید باید افزونه سئو وردپرس یا همون Yoast رو نصب کنید و وقتی این افزونه رو نصب میکنید در بخش انتخاب دسته بندی پست از شما پرسیده میشه که کدوم دسته ، دسته اصلی باشه اونی که اصلی میشه در آدرس پست میاد.

چجوری باید دسته بندی و وارد کنم

اینجا فقط بر اساس نام و عدد و ماه و ساده داره

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

روی ساختار دلخواه بذارید و مثلا به شکل زیر وارد کنید.

/%category%/%postname%/

فکر کنم متوجه منظورم نشدید و میخوام در ادامه مطلب که عنوان مطلب و مینویسه و دسته هم زیرش بجای اینکه چندتا دسته و بنویسه که طولانی بسه اونی که من میخوام بنویسه

لینک به ارسال

درود مجدد

عذر میخوام بد متوجه شدم.

خوب کدوم دسته بندی رو نشون بده؟

اگر افزونه سئو یوآست نصب هست میخواید اونی رو که توی یوآست اصلی میکنید نشون بده؟

لینک به ارسال

برای اونی که توی یوآست اصلی کردید که مکشل خاصی نیست.

تابع زیر رو توی فایل functions.php قالبتون زیر اولین

<?php

قرار بدید.

function mehran_yoast_primary_category() {

global $post;
	$yoast_cat_id = (int) get_post_meta($post->ID, "_yoast_wpseo_primary_category", true);

return '<a href="'.esc_url(get_category_link($yoast_cat_id)).'" rel="category tag">'.esc_html(get_cat_name($yoast_cat_id)).'</a>';

}

و جهت نمایش داخل single.php یا هر حلقه دیگه ای کد زیر رو بذارید.

<?= mehran_yoast_primary_category(); ?>

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

برای اونی که توی یوآست اصلی کردید که مکشل خاصی نیست.

تابع زیر رو توی فایل functions.php قالبتون زیر اولین

<?php

قرار بدید.

function mehran_yoast_primary_category() {

global $post;
	$yoast_cat_id = (int) get_post_meta($post->ID, "_yoast_wpseo_primary_category", true);

return '<a href="'.esc_url(get_category_link($yoast_cat_id)).'" rel="category tag">'.esc_html(get_cat_name($yoast_cat_id)).'</a>';

}

و جهت نمایش داخل single.php یا هر حلقه دیگه ای کد زیر رو بذارید.

<?= mehran_yoast_primary_category(); ?>

متاسفانه نمیتونم تابع دسته رو پیدا کنم که جایگزین کنم

لینک به ارسال

درود مجدد

کد قبلی رو که گفتم در فایل functions.php بذارید رو حذفش کنید و صرفا کد زیر رو بذارید توی functions.php خودش خروجی توی قالب رو تغییر میده.

add_filter('the_category', function($thelist, $separator, $parents) {
	global $post;

}, 10, 3);

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

کد قبلی رو که گفتم در فایل functions.php بذارید رو حذفش کنید و صرفا کد زیر رو بذارید توی functions.php خودش خروجی توی قالب رو تغییر میده.

add_filter('the_category', function($thelist, $separator, $parents) {
	global $post;

}, 10, 3);

الان بازهم هر سه دسته رو در تیتر نشون داده

لینک به ارسال

درود مجدد

نقل قول

الان بازهم هر سه دسته رو در تیتر نشون داده

اون 10 توی کد آخری که دادم رو بکنید 999 و سیو کنید اگر بازم جواب نداد دیگه حتما قالب داره از توابع اختصاصی برای نمایش این بخش استفاده میکنه.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

اون 10 توی کد آخری که دادم رو بکنید 999 و سیو کنید اگر بازم جواب نداد دیگه حتما قالب داره از توابع اختصاصی برای نمایش این بخش استفاده میکنه.

خیر درسته نشذ ... من چون عنوان مقاله هایی که قرار میدم طولانیه و همچنین عنوان دسته ها به همین خاطر میخوام حجم تایتل رو کم کنم

لینک به ارسال
در هم اکنون، mrasoul گفته است :

خیر درسته نشذ ... من چون عنوان مقاله هایی که قرار میدم طولانیه و همچنین عنوان دسته ها به همین خاطر میخوام حجم تایتل رو کم کنم

باید قالب رو بررسی کنم.

اگر امکانش هست که قالب رو ارسال کنید.

لینک به ارسال

پس احتمالا باید با پشتیبان تماس بگیرم

در هم اکنون، mehran-b گفته است :

درود مجدد

قالب حرفه ای هست بخش category توی فایل های دیگه داره پردازش میشه.

ممنون از شما پس احتمالا باید با پشتیبان تماس بگیرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...