رفتن به مطلب

نمایش آیفریم خاص در سایتی دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام

این لینک رو ببینید http://www.shahrekhabar.com/sport/150779280077086 وقتی واردش میشید بعد از چند ثانیه میره به سایت اصلی منتها در بالای سایت اصلی آیفریم شهرخبر هستش

https://www.parsnews.com/بخش-ورزشی-7/467811-مدیرعامل-جدید-استقلالی-ها-کناره-گیری-کرد?rssRedirect=c2hhaHJla2hhYmFyLmNvbQ%3D%3D

مشخص هستش که در انتهای آدرس سایت اصلی یک سری کد اضافه شده  ?rssRedirect=c2hhaHJla2hhYmFyLmNvbQ%3D%3D

میخواستم بدونم چطوری تونسته این کارو بکنه چون من هم میخوام همین کارو انجام بدم تا دیگه مسئله نقض کپی رایت به وجود نیاد

با تشکر

لینک به ارسال

سلام و درود

اینجا یا شهر خبر سایت پارس نیوز رو هک کرده اون ویجتی رو توش ریخته که آیفریم شهر خبر رو بالای سایت نشون میده یا اینکه خود پارس نیوز ویجت مورد نظر رو نصب کرده.

ار دو حالت بالا خارج نیست.

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

اینجا یا شهر خبر سایت پارس نیوز رو هک کرده اون ویجتی رو توش ریخته که آیفریم شهر خبر رو بالای سایت نشون میده یا اینکه خود پارس نیوز ویجت مورد نظر رو نصب کرده.

ار دو حالت بالا خارج نیست.

هک که نیست پس یعنی با هماهنگی دو طرف انجام میشه این قضیه؟!

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

قطع به یقین هماهنگی انجام شده.

صحیح!حالا راه دیگه ای شما به نظرتون نمیرسه که بشه انجام داد؟!

لینک به ارسال
در هم اکنون، M.Javad گفته است :

صحیح!حالا راه دیگه ای شما به نظرتون نمیرسه که بشه انجام داد؟!

اگر سایت منبعی که شما ازش کپی میزنید آیفریم رو Bypass نکنه که هیچی نشونش میدید توی آیفریم اگر Bypass کنه که عملا کاریش نمیشه کرد.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

اگر سایت منبعی که شما ازش کپی میزنید آیفریم رو Bypass نکنه که هیچی نشونش میدید توی آیفریم اگر Bypass کنه که عملا کاریش نمیشه کرد.

یعنی چی نشونش میدید؟!!من مشکلی با نمایش آیفریم سایت ها ندارم می تونید در سایتم مشاهده کنید

http://akhbartop.com/

ولی من میخوام طوری باشه که بعد از چند ثانیه بره به سایت اصلی که به مشکل نقض کپی رایت بر نخورم من الان مشکل ریداریکت به صفحه اصلی بعد از 5 ثانیه رو با تگ متا رفرش برطرف کردم ولی میخوام طوری باشه که وقتی میره به لینک اصلی اون قسمت بالای سایت منم نمایش بده اگه بشه عالی میشه

لینک به ارسال

آها پس منابعی که دارید هیچ کدوم مشکلی با نمایش سایتشون توی آیفریم ندارند.

نقل قول

ولی من میخوام طوری باشه که بعد از چند ثانیه بره به سایت اصلی که به مشکل نقض کپی رایت بر نخورم من الان مشکل ریداریکت به صفحه اصلی بعد از 5 ثانیه رو با تگ متا رفرش برطرف کردم ولی میخوام طوری باشه که وقتی میره به لینک اصلی اون قسمت بالای سایت منم نمایش بده اگه بشه عالی میشه

نه متاسفانه شما نمیتونید دخل و تصرفی توی محتوای سایت هدف داشته باشید ممکن نیست.

توی حالت آیفریم هم بالاخره سایت منابع شما هم به صورت کامل دیده خواهد شد فک نکنم مشکلی باشه.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

آها پس منابعی که دارید هیچ کدوم مشکلی با نمایش سایتشون توی آیفریم ندارند.

نه متاسفانه شما نمیتونید دخل و تصرفی توی محتوای سایت هدف داشته باشید ممکن نیست.

توی حالت آیفریم هم بالاخره سایت منابع شما هم به صورت کامل دیده خواهد شد فک نکنم مشکلی باشه.

بسیار خب تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...