رفتن به مطلب
Rangarang

غیرفعال شدن ابزارک روزنامه خوان جار با نصب SSL

پست های پیشنهاد شده

سلام

تا قبل ار نصب SSL روی سایت وردپرسی، ابزارک سایت جار که کارش ورق زدن روزنامه های صبح کشور هست به خوبی کار می کرد اما از هنگام نصب SSL و پروتکل HTTPS دیگه نمایش داده نمی شه و به جاش این پیام میاد:

www.jaaar.com unexpectedly closed the connection.

لطفا راهنمایی کنید که چطور باید برطرفش کرد.

ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

خب لابد پشتیبانی نمیکنه و تداخل ایجاد میکنه. ابزارک مشکل داره ...

لینک به ارسال

متشکرم از پاسختون

می خواستم بدونم دلیل این ایجاد تداخل اینه که چون سایت اونا SSL نداره و واسه من داره، سایت مقصد از دید سایت مبداء ناامن جلوه داده می شه و واسه همون اجازه کار کردن ابزارک رو نمی ده؟ و اینکه چاره چیه؟ چون هر ابزارک پیشخوان روزنامه ای رو که می بینم سایت هاشون دارای SSL نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط iran4moderntalking
      سلام به همگی دوستان

میخوام در ابزارک بتونم چند تا شورت کد قرار بدم که هر دفعه تصادفی یا رندوم یکی از این شورت کد هارو نمایش بده.
      کدی دارید که بتونم در html ابزارک بزارم؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط kamalwp
      سلام
      دوستان من در حال طراحی یک قالب وردپرس هستم و میخوام برای قالبم یک ابزارک طراحی کنم که بر اساس یک دسته بندی خاص یکسری محصولات رو نشون میده 
      حالا میخوام امکانی برای این ابزارک ایجاد کنم که کاربر خودش داخل ابزارک بتونه دسته بندی مد نظر خودش همراه با تعداد محصولات برای نمایش در ابزارک رو انتخاب کنه

چجوری میتونم اینکارو انجام بدم 
      دوستان فقط نمیخوام از پلاگین استفاده کنم میخوام کدنویسی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر منبعی هست که این رو آموزش بده معرفی کنید لطفا
    • توسط proline
      گواهی SSL چیست؟
      گواهینامه SSL پروتکلی امنیتی است که سهم بسیار زیادی در امنیت یک سایت ایفا می‌کند. در حال حاضر این گواهینامه یکی از الزامات و اقدامات اولیه برای بررسی ایمنی یک وب‌سایت محسوب می‌شود. جستجوگرها و مرورگرهای اینترنتی هم، برای ایجاد ارتباط میان یک سایت و کاربر، به وجود گواهی SSL در سایت مقصد توجه زیادی داشته و در صورت نبود گواهی SSL به کاربر هنگام اتصال هشدار می‌دهند.
      گواهی SSL چه کاربردی دارد؟
      SSL یک استاندارد کدگذاری برای تبادل اطلاعات میان کاربران اینترنت و سرور وب است که این کدگذاری‌ها موجب مینیمایز شدن شنود و سوءاستفاده از اطلاعات کاربران نهایی می‌شود.
      شرکتی که مسئولیت برقراری امنیت بر پایه گواهینامه SSl را بر عهده گرفته CA نام دارد. CA یا مرکز صدور گواهینامه امنیتی، وظیفه خود را تأیید هویت کسانی می‌دانند که اقدام به راه‌اندازی یک وب‌سایت اینترنتی می‌نمایند.
      گواهی SSL و اعتمادسازی
      طبق تحقیقات یک موسسه بین‌المللی، کاربران اینترنت نسبت به مسئله امنیت اطلاعات بسیار حساس شده‌اند و بیش از 70 درصد کاربران دغدغه حریم شخصی و جلوگیری از افشاء اطلاعاتشان را دارند. بیش از 30 درصد کاربران پیش از خرید و انجام تراکنش در یک سایت و یا حتی ورود اطلاعات، نوار سبز رنگ SSL را چک می‌کنند تا فرآیند خرید و عضویت ایمنی را تجربه کنند.
      زمانی که کاربر جست‌وجویی در گوگل انجام می‌دهد، لینک‌هایی توسط این جستجوگر به او نمایش داده می‌شود. کاربر با کلیک بر روی هر لینک به یک سایت وارد می‌شود. درصورتی‌که سایت مقصد پیش‌ازاین گواهی SSL را فعال نکرده باشد توسط مرورگر پیام اخطاری مبنی بر ایمن نبودن سایت، نمایش داده می‌شود که ازنظر روانی هم، بسیار برای سایت مضر است. بعید نیست که کاربر با دیدن این پیغام از ورود به سایت، خودداری کند و یا نرم‌افزارهای امنیتی که بر سیستم کاربر نصب شده‌اند مانع ورود وی به سایت شوند و به همین راحتی یک سایت، ورودی‌های خود را از دست می‌دهد.
      نکته دیگر این است که مسئله امنیت روزبه‌روز برای کاربران و سرویس‌های خدمت دهنده اینترنتی مهم‌تر می‌شود. دیری نخواهد پایید که استاندارد SSL، به یک گواهینامه اجباری برای یک سایت اینترنتی تبدیل خواهد شد و شرکت‌هایی که برای دریافت این گواهینامه دیر اقدام کرده‌اند، دچار مشکل می‌شوند.
      مقاله مرتبط:امنیت جست‌وجو در اینترنت | اسکن فایل‌ها با کمک یک آنتی ویروس آنلاین
      انواع گواهینامه‌های SSL
      اعتبارسنجی دامنه (Domain Validation)
      اعتبار سنجی سازمانی (Organization Validation)
      EV) Extended Validation)
      Wildcard
      تفاوت SSL با TLS چیست؟
      گواهی SSL دائماً در حال بروز شدن و رفع نقص و بهبود است. هر نسخه ویرایش شده با یک شماره ورژن منتشر می‌شود. به‌طور مثال SSL V2.0 و یا V3.0. پس از ورژن 3 به‌جای استفاده از عنوان SSL V4.0 از نام TLS V1.0 استفاده شد اما همچنان این گواهینامه را با عنوان SSL می‌شناسند.

مطالعه موارد بیشتر در حوزه امنیت در سایت ما:
      https://www.proline-iran.com
    • توسط alimelody
      درود به همگی اساتید و دوستان گل
      اقا شرمنده واقعا خیلی خیلی عذر میخوام این هفته زیاد مزاحم شدم
      یه مشکلی پیش اومده برام که قبلا هیچ وقت اینجوری نمیشد
      زمانی که میخوام ssl رایگان بگیرم و بعد از اینکه دوتا فایل بهم میده که کپی کنم در فولدر 
      /.well-known/acme-challenge
      فایلهارو اپلود میکنم اما بعد از اینکه رو گزینه دانلود میزنم که بهم یه متنی رو نمایش بده متاسفانه نمایش نمیده و از خوده سایت sslforfree جهت ادامه اقدام میکنم یک اروری میده که در ادامه میذارم یه چک کنید لطفا

هیچ وقت این شکلی نمیشد و امروز اولین باره که گیر کردم
      ممنون میشم راهنماییم کنید
  • اضافه کردن...