رفتن به مطلب
Rangarang

عدم نمایش تصویر شاخص در یک دسته خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خواستم تصویر شاخص فقط تو یک دسته خاص نمایش داده نشه، وقتی کد زیر رو می نویسم همه تصاویر شاخص همه دسته ها نمایش داده نمی شه:

.single-content-images {display: none!important;}

حالا می خوام بهش بگم فقط تصاویر شاخص دسته با نامک Test رو حذف کن:

.category-test .single-content-images {display: none!important;}

یا فقط تصاویر شاخص دسته با id برابر 200 رو حذف کن:

.category-200 .single-content-images {display: none!important;}

اما هیچ کدوم از دو قطعه کد بالا کار نمی کنند، شاید من دارم اشتباه می نویسم.

ممنونم

ویرایش شده توسط Rangarang

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، elan گفته است :

اگر می خوای از طریق سی اس اس این کار رو انجام بدید. 

شما اول توی اینسپکت المنت آی دی یا کلاس خاص اون دسته رو بررسی کن. این کار رو انجام دادید؟

ممنونم از پاسختون.

غیر از سی اس اس هم راهی هست؟

بله من تو اینسپکت المنت که می زنم، کلاس ریشه اون single-content-images هست و این برای تمام دسته ها یکی هست و اینطور نیست که برای یک دسته خاص اسم کلاس فرق کنه، واسه همین من قبلش نوشته بودم category که البته نمی دونم کلاسی به اسم category وجود داره یا نه اما چون تو نتایج جستجوهام اکثرا از همین راه استفاده کرده بودند من هم همین راه رو رفتم که البته نتیجه نداد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط meisam71
      سلام دوستان وقت بخیر
      من از قالب ouioui استفاده میکنم و سایز تصویر اصلی در صفحه محصول خیلی بزرگ هستش و هرچقدر داخل کدها گشتم چیزی پیدا نکردم.الآن فکر کنم 640*640 باشه ولی من میخوام 400*400 بشه.ممنون میشم راهنماییم کنید
    • توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط ayazsaadatpour2
      سلام خدمت تمام صاحب نظران عزیز.

دوستان یه سوالی ازتون داشتم. ما میدونیم که اگه میخوایم صفحه یکی از دسته هامون با صفحه بقیه دسته ها متفاوت باشه فایلی رو با نامه category-slug.php میسازیم و به جای کلمه slug نامک دسته رو قرار میدیم. همچنین اینم بلدیم که وقتی وارد صفحه دسته ای بشیم میتونیم اونو جوری طراحیش کنیم که داخل صفحه ی اون دسته ای به جای نمایش نوشته ها، دسته های دیگر نمایش بدیم. حال سوال من اینجاست آیا میتونیم نوشته ای بسازیم که وقتی واردش بشیم به جای نشان دادن محتوای همون پست، پست های دیگری قرار بدیم؟ اگه میتونیم چگونه؟ آیا از صفحه single.php یه کپی میگریم و نامشو عوض میکنیم و اونطور که میخوایم طراحیش میکنیم؟

ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط msabory1997
      سلام دوستان
      تو وردپرس میتونیم توضیحات دسته اضافه کنیم تو  edd هم همینطور برای اینکه صفحه دسته بندی محصولات معمولا متنی ندارن که نمایش بدن و برای سئو بهتره که متن باشه برای نمایش( حالا گذشته از سئو برای سرچ اینجین ها توضیحاتی که میتونیم برای کاربرا بنویسیم هم کمک میکنه به سایت) خواستم بپرسم راهی هست که توضیحات دسته رو به قالب اضافه کنیم؟
      تو نت شورت کد هایی هست ولی پرسیدم گفتن برای دسته های اصلی وردپرس کاربرد داره نه دسته های edd 
      اساتید لطفا راهنمایی کنید 
    • توسط amir90
      سلام
      در داخل پستهای سایتم ، تصویری با لینک به سایت دیگه هست حالا میخواستم اولین تصویر در هر پست، به عنوان تصویر شاخص انتخاب بشه ، اما اپلود نشه رو هاستم
      از افزونه Featured Image From URL استفاده کردم ولی اتوماتیک همه تصاویر شاخص از لینک درست نمیشه لطفا راهنمای کنید چطور همه لینکهای در داخل پست ، اتوماتیک به عنوان تصویر شاخص اون پست انتخاب بشه

• اضافه کردن...