رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز سلام

من امروز به یه مشکل احمقانه ای توی سایتم برخوردم که از صبح ساعت 5 دارم روش کار میکنم و هیچی جواب نداده .

الان از دیروز ساید بار فروشگاهم قفل شده و من اونو سمت راست گذاشته بودم، الان اومده سمت چپ و هر کاری هم میکنم برنمیگرده سر جاش که سمت راست باشه.

میشه یه راهنمایی بدین در این زمینه هم فکری کنیم درستش کنیم؟

پیشاپیش سپاسگذارم: :)

http://www.toranjarts.ir

لینک به ارسال

همچین چیزی رو لابد به تنظیماتش دست زدین. وگرنه خودبه خود که نمیاد. من خودم مدیریت یک سایت رو برعهده دارم. از مرحله ساختش تا حالا . همچین مشکلاتی که شما میگین فقط کار دستکاری تو تنظیمات پوسته می باشد.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، vakilp1 گفته است :

همچین چیزی رو لابد به تنظیماتش دست زدین. وگرنه خودبه خود که نمیاد. من خودم مدیریت یک سایت رو برعهده دارم. از مرحله ساختش تا حالا . همچین مشکلاتی که شما میگین فقط کار دستکاری تو تنظیمات پوسته می باشد.

کاملا درست میفرمایید. منتهی من سایتم یه مشکل اساسی داره و اون اینه که فارسی سازی و rtl خوبی نداره و یه آدم ناشی این کارو برام انجام داده و قالب رو ترجمه کرده برام. مثلا قبلا هم وقتی میخواستم ساید بازم مثلا بره سمت چپ باید تو تنظیمات میزدم که بره سمت راست. 

الان زوم هم سرخود روی قالبم بوده که یه وری کار میکنه و سمت راست و چپ رو رعایت نمیکنه و برای همین مشکل دارم باهاش. 

حالا این مهم نیست، مهم ساید باره که میخوام سمت راست باشه و سمت چپ استاک شده. 

لینک به ارسال

ممنونم ***

باور کن من اسپم نمیکنم. فقط دو تا چیز میخواستم که یه ذره هم به هم ربط دارن.

درستش کردم. یه چیزی رو تو Bootstrap.rtl.css هم دستکاری کرده بودم درست شد هم اونو عوض کردم و هم کد شما رو استفاده کردم. درود

و معذرت

/این موضوع هم به خوبی و خوشی با کمک آقا پویا حل شد. این تاپیک تعطیله/

ویرایش شده توسط مهدی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...