رفتن به مطلب

مشکل در صفحه ی اصلی و ابتدای کار

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من کاربر تازه کار و بی تجربه وردپرس هستم 1 ساعت پیش به این جمع پیوستم بعد از 7 سال وبلاگ نویسی.

کسی نبود کمکم کنه خودم نصب کردم وردپرس رو اما نمیدونم کجای کار اشتباه کردم که وقتی سایت رو باز میکنم صفحه اول به این شکل میاد و من نمیتونم وارد پنل کاربریم بشم.

www.YoungWeb.ir

اگه دوستان کمکم کنن و راهنماییم کنن ممنون میشم.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام دوستان.

من کاربر تازه کار و بی تجربه وردپرس هستم 1 ساعت پیش به این جمع پیوستم بعد از 7 سال وبلاگ نویسی.

کسی نبود کمکم کنه خودم نصب کردم وردپرس رو اما نمیدونم کجای کار اشتباه کردم که وقتی سایت رو باز میکنم صفحه اول به این شکل میاد و من نمیتونم وارد پنل کاربریم بشم.

www.YoungWeb.ir

اگه دوستان کمکم کنن و راهنماییم کنن ممنون میشم.

سلام داداش شناختی ؟

خب ورودت رو به وردپرسی ها تبریک میگم !

اول این که با فونت و سایز پیشفرض بنویس الان مدیرا بهت گیر میدن !

دوم اینکه مشکلت از بد نشون دادن قالبت هست یا اینکه نمیتونی وارد پنل یا پیشخان وردپرس بشی ؟ ( مدیریت سایت ؟)

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام داداش.بله خوبم شناختم.

آقا یه نگاه بنداز من تو پنل مدیریت هستم اما نمیتونم از نوار ابزار بالای سایت وردپرسیم وارد بخش تنظیمات بشم و قالب بهم ریختس

• امتیاز 1
لینک به ارسال

الان شما وردپرستونو در فولدری به نام وردپرس نصب کردید یا روی روت یا هر دو؟

• امتیاز 3
لینک به ارسال

وقتی این کارو کردید، وردپرس رو دوباره نصب کردید و دیتابیس جدید بهش اختصاص دادید یا صرفاً منتقل کردید؟

• امتیاز 4
لینک به ارسال

شما بعد از نصب وردپرس روی دایرکتوری wordpress اونرو به روت بردید

اول دسترسی فایل .htaccess را روی روت سایت به 666 تغییر بدید و بعد

به شاخه ی تنظیمات برید و در بخش تنظیمات اصلی آدرس وردپرس و وبلاگ را از

http://youngweb.ir/wordpress

به

http://youngweb.ir

تغییر بدید

در نهایت دسترسی .htaccess را به 444 برگردونید

• امتیاز 7
لینک به ارسال

شما بعد از نصب وردپرس روی دایرکتوری wordpress اونرو به روت بردید

اول دسترسی فایل .htaccess را روی روت سایت به 666 تغییر بدید و بعد

به شاخه ی تنظیمات برید و در بخش تنظیمات اصلی آدرس وردپرس و وبلاگ را از

http://youngweb.ir/wordpress

به

http://youngweb.ir

تغییر بدید

در نهایت دسترسی .htaccess را به 444 برگردونید

ممنونم از لطفتون.دقیقا مشکل سایتم همینه.اما متاسفانه این بخش هایی رو که گفتین پیدا نکردم.

میشه بگین این فایل ها کجا هست که من تغییرشون بدم.

فایل روت کجا هستش.

خیلی لطف میکنین استاد.

لینک به ارسال

منظور از روت، فایل نیست - منظور شاخه اصلی دامنتونه: public_html

فایل htaccess با یه نقطه (دات) در اولش هم توی همین روت قرار داره

منظور از دسترسی هم یعنی file attributes که با کلیک راست روی هر فایل یه شل باز میشه و از اون شل میتونید این گزینه رو انتخاب کنید و مقادیرشو تغییر بدید (البته در نرم افزارهای ftp) - اما اگر از طریق پنل هاستتون اقدام می کنید که اونجا ساز و کار خودشو داره

• امتیاز 4
لینک به ارسال

2 روش تغییر دادن سطح دسترسی در سی پنل:

در سی پنل وارد File Manager شوید.

روش 1- پوشه مورد نظر را انتخاب کنید و در قسمت بالا Change Permissions را انتخاب كنيد و دسترسی مورد نظر را تنظيم كنيد.

روش2- برروی سطح دسترسی فایل/پوشه مورد نظر دبل کلیک کرده و مطابق تصویر در قسمت 1 سطح دسترسی مورد نظر را وارد کنید

و در قسمت 2 بروی ذخیره کلیک کنید.

تصویر

http://upload.tehran98.com/img1/r0sb40miaznvla7078e6.png

منبع

http://woc.ir/Thread-سطح-دسترسی-Permissions

* البته در منبع نیز نویسنده خودم هستم.....

• امتیاز 4
لینک به ارسال

2 روش تغییر دادن سطح دسترسی در سی پنل:

در سی پنل وارد File Manager شوید.

روش 1- پوشه مورد نظر را انتخاب کنید و در قسمت بالا Change Permissions را انتخاب كنيد و دسترسی مورد نظر را تنظيم كنيد.

روش2- برروی سطح دسترسی فایل/پوشه مورد نظر دبل کلیک کرده و مطابق تصویر در قسمت 1 سطح دسترسی مورد نظر را وارد کنید

و در قسمت 2 بروی ذخیره کلیک کنید.

تصویر

http://upload.tehran...znvla7078e6.png

منبع

http://woc.ir/Thread...رسی-Permissions

* البته در منبع نیز نویسنده خودم هستم.....

ممنونم ولی من چیزی متوجه نشدم.

این فایل رو از کجا پیداکنم؟

ممکنه از اول کامل تاپیک رو بخونید و بعد کامل راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

شما سی پنل دارید؟

موقع باز کردن فایل منیجیر تیک نمایش فایلهای مخفی رو بزنید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

تنظیمات اصلی آدرس وردپرس

این کجاست؟

مرحله قبل رو به لطف شما انجام دادم حالا آدرس رو از کدوم بخش باید پیدا کنم؟

لینک به ارسال

ممنونم.مشکلم که حل نشد اما از همه کلی چیز یاد گرفتم.خیلی متشکرم.

در آخر مجبور شدم از اول نصب کنم :rolleyes:

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنونم.مشکلم که حل نشد اما از همه کلی چیز یاد گرفتم.خیلی متشکرم.

در آخر مجبور شدم از اول نصب کنم :rolleyes:

یعنی زحمتهای دوستان نتیجه ای نداشت. می بایستی با دقت خوانده و عمل می کردید. خوب من این روش را امتحان کردم و جواب گرفتم. بعد از لاگین شدن درسته نوار ابزار بالا براتون نشون داده نمی شد اما اگر به آدرس زیر می رفتید می توانستید به پیشخوان وارد شوید . بعد از ورود به پیشخوان پوسته ها و خود وردپرس را راه اندازی مجدد می کردید.

http://yourdomin.com/wp-admin/index.php

• امتیاز 3
لینک به ارسال

یعنی زحمتهای دوستان نتیجه ای نداشت. می بایستی با دقت خوانده و عمل می کردید. خوب من این روش را امتحان کردم و جواب گرفتم. بعد از لاگین شدن درسته نوار ابزار بالا براتون نشون داده نمی شد اما اگر به آدرس زیر می رفتید می توانستید به پیشخوان وارد شوید . بعد از ورود به پیشخوان پوسته ها و خود وردپرس را راه اندازی مجدد می کردید.

http://yourdomin.com...admin/index.php

ممنون از لطفتون و قضاوت عادلانتون.خوشحالم که با طرح این تاپیک و الطاف دوستاد نتیجه گرفتین و خیلی خوشحالم که ضعف بینایی و عصبی بنده رو هم کشف کردید که به پزشک معالج مراجعه کنم.

اما خدمت حضرت عالی عارضم که من اصلا مشکلم این حرفا نیست.گفتم تازه کارم منظورم این بود که با وردپرس خودم تازه شروع به کار کردم از نظر نصب فنی.من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و مدیر فضای سایبری کانون فرهنگی دانشگاه آزاد قزوین.

عزیزم انقدری بلدم که بدونم لینک رابط دیتا بر مبنای فضای بستر پایه همون کاری رو میکنه که دکمه ی ارجا انجام میده.

مشکل این بود که وارد پنل میشد و نوار شکل میگرفت اما هیچ کدوم از بخش ها نمایش داده نمیشد.

بعد از نصب دوباره هم متوجه اشکال کار شدم و علت اون هم حذف یکی از فایل های اصلی سیستم بود که رابط کاربری رو به بیس اصلی وصل میکرد.

بازهم از دوستان طلب بخشش دارم.اگه خسارتی باید بپردازم جناب عباسی بفرماید شماره حساب بدین من واریز میکنم.

برای این که خودم رو تنبیه کنم سیستم وردپرس رو برای همیشه کنار میزارم و به جوملا رو میارم با این که انجمن قوی نداره اما سعی در تخریب شخصیت کسی ندارند.

ممنونم از همه.

ببخشید زیاد حرف زدم.

یا علی.

خداحافظ...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنون از لطفتون و قضاوت عادلانتون.خوشحالم که با طرح این تاپیک و الطاف دوستاد نتیجه گرفتین و خیلی خوشحالم که ضعف بینایی و عصبی بنده رو هم کشف کردید که به پزشک معالج مراجعه کنم.

اما خدمت حضرت عالی عارضم که من اصلا مشکلم این حرفا نیست.گفتم تازه کارم منظورم این بود که با وردپرس خودم تازه شروع به کار کردم از نظر نصب فنی.من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و مدیر فضای سایبری کانون فرهنگی دانشگاه آزاد قزوین.

عزیزم انقدری بلدم که بدونم لینک رابط دیتا بر مبنای فضای بستر پایه همون کاری رو میکنه که دکمه ی ارجا انجام میده.

مشکل این بود که وارد پنل میشد و نوار شکل میگرفت اما هیچ کدوم از بخش ها نمایش داده نمیشد.

بعد از نصب دوباره هم متوجه اشکال کار شدم و علت اون هم حذف یکی از فایل های اصلی سیستم بود که رابط کاربری رو به بیس اصلی وصل میکرد.

بازهم از دوستان طلب بخشش دارم.اگه خسارتی باید بپردازم جناب عباسی بفرماید شماره حساب بدین من واریز میکنم.

برای این که خودم رو تنبیه کنم سیستم وردپرس رو برای همیشه کنار میزارم و به جوملا رو میارم با این که انجمن قوی نداره اما سعی در تخریب شخصیت کسی ندارند.

ممنونم از همه.

ببخشید زیاد حرف زدم.

یا علی.

خداحافظ...

لازم نیست خودتون رو تنبیه کنید.... شما یک سوال کردید و چند جواب گرفتید دیگه تنبیه نداره.....

پیشنهاد میکنم وردپرس رو انتخاب کنید بجای جوملا.....

*اگر براحتی کنار بکشید توی جوملا هم کم میارید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

ممنونم از همه.

ببخشید زیاد حرف زدم.

یا علی.

خداحافظ...

یک کم خویشتن دار تر باشید باور کنید هیچکدام ما مقصر اشتباه نصب شما نبودیم و هدف همه دوستان صرفا کمک کردنه

اگر کوتاهی شده من عذر می خوام

• امتیاز 5
لینک به ارسال

ممنونم از همه.

ببخشید زیاد حرف زدم.

یا علی.

خداحافظ...

یا علی گفتید و حداقل باید مثل او حق را می گفتید! .

اینجا من هم مثل شما یک کاربر هستم و هر کدام یک شخصیت و شغلی در جامعه داریم که ممکن هست خیلی هم با درجات بالا باشد. اما اینجا کاربر وردپرس پارسی هستیم .

حرفهای من به هیچ وجه نتیجه ای که شما را می خواستید را نمی داد. یک مشکلی حل نشده است . در این حالت یا بقیه کاربران اینجا کمک خوبی به شما نکرده اند یا شما به هر دلیلی نتوانستید راهنمایی های دوستان را اعمال کنید .

شما می بایستی در این کار پشتکار به خرج می دادید و موضوع را تا حل نشده ول نمی کردید.

برای بقیه صحبتهای شما به خاطر حفظ نظم انجمن جوابی ندارم.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

سلام

PareKhat عزیز

من تخریب شخصیتی در جمله های ایشون ندیدم.

احتمالاً فشار کاری زیادی روی شما بوده که این برداشتو کردید و در این انجمن هیچکس قصد توهین و تحقیر کسی را ندارد و اجازه این کار را هم نخواهیم داد.

در این انجمن کسی به کسی برتری نداره همه دوست و همکاریم!

دوست عزیز منم هم رشته خودتم و همه سعی در همراهی و کمک به پیشرفت جامعه وردپرسی و طراحی وب و رفع مشکلات هم هستیم.

با اینکه خودتون از انجمن جوملا انتقاد کردید ولی این تاپیک هم مطالعه کنید و شما مختارید هر سیستمی خواستید انتخاب کنید.

امیدوارم با صبر و تأمل بیشتری پیگیر مشکلاتتون باشید.

موفق باشید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

دوستان من پوزش دارم از همه.ببخشید.لیاقت استفاده از انجمن رو نداشتم.

جناب عباسی ممنونم از لطفون این آیدی منه:Ali_PareKhat اگه بحثی هست بفرمایید با کمال میل میشنوم.

جناب استاد خیلی خیلی شرمندم بنده محو شخصیت متعالی شما شدم حیلی لطف کردین از این که با شما لحظه ای هم صحبت شدم خدارو شاکرم.

اسمم علیه،تیکه کلامم یا علی،عشقم علیه،امامم علیه،الگو نویسندگیم علی شریعتیه،سعی میکنم رسمم علی باشه.

توو زندگیم همیشه عدالت رو به سیاست اولویت دادم با این که به ضررم بوده و به این امر افتخار میکنم.همتون رو دوست دارم.

یا علی

سلام PareKhat عزیز من تخریب شخصیتی در جمله های ایشون ندیدم. احتمالاً فشار کاری زیادی روی شما بوده که این برداشتو کردید و در این انجمن هیچکس قصد توهین و تحقیر کسی را ندارد و اجازه این کار را هم نخواهیم داد. در این انجمن کسی به کسی برتری نداره همه دوست و همکاریم! دوست عزیز منم هم رشته خودتم و همه سعی در همراهی و کمک به پیشرفت جامعه وردپرسی و طراحی وب و رفع مشکلات هم هستیم. با اینکه خودتون از انجمن جوملا انتقاد کردید ولی این تاپیک هم مطالعه کنید و شما مختارید هر سیستمی خواستید انتخاب کنید. امیدوارم با صبر و تأمل بیشتری پیگیر مشکلاتتون باشید. موفق باشید.

به حرمت محبت شما و درک بنده با تمام سرشکستگی میمونم و یاد میگیرم.باز هم پوزش دارم.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

تاپیک قفل میشه تا بحث خارج از عنوان تاپیک ادامه پیدا نکنه.

ممنون از دوستان و بزرگواریتان

• امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...