رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

در 6 دقیقه قبل، maraljoon گفته است :

تصمیم گرفتم یکار دیگه انجام بدم. البته نمیدونم شدنیه یا نه.

افزونه  yith-woocommerce-advanced-reviews رو نصب کردم که با استفاده از افزونه امتیاز دهی بشه به محصولات.

حالا میخوام تست کنم meta_key امتیاز دهی مربوط به این افزونه رو پیدا کنم و توی لوپ ازش استفاده کنم شاید مشکل رفع بشه.

آیا این شدنیه؟؟ اگه شدنیه چطور متا کی مربوط به این افزونه رو پیدا کنم؟؟

نمیدونم عملکردش به چه شکل میشه چون اصلا با این افزونه ها کار نکردم ولی اسم متایی که توش امتیاز رو ذخیره میکنه احتمالا _ywar_rating هست.

https://github.com/wp-plugins/yith-woocommerce-advanced-reviews/blob/master/class.yith-woocommerce-advanced-reviews.php#L61

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

نمیدونم عملکردش به چه شکل میشه چون اصلا با این افزونه ها کار نکردم ولی اسم متایی که توش امتیاز رو ذخیره میکنه احتمالا _ywar_rating هست.

https://github.com/wp-plugins/yith-woocommerce-advanced-reviews/blob/master/class.yith-woocommerce-advanced-reviews.php#L61

ممنون از همراهیتون.. متاسفانه این مورد هم جواب نداد. کلا چیزی نمایش نمیده.

تنها افزونه ای که تونستم پیدا کنم که امتیاز دهیش جدا از خود سیستم ووکامرس باشه افزونه Rating-Widget: Star Review System بود. این افزونه بخوبی امتیاز دهی میکنه و ابزارکی هم داره که میشه مشخص کرد که پر امتیاز ترین محصول یا پست یا ... رو هرجا که خواستیم نمایش بدیم. به خوبی هم نمایش میده.

فقط اینکه تو فایلهای افزونه گشتم ولی meta_key پیدا نکردم. نمیدونم میشه تو لوپ ازش استفاده کرد یا نه

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، maraljoon گفته است :

فقط اینکه تو فایلهای افزونه گشتم ولی meta_key پیدا نکردم. نمیدونم میشه تو لوپ ازش استفاده کرد یا نه

منم چیزی پیدا نکردم توی فایلهای افزونه.

باید از توی دیتابیس بررسی کنید تا متوجه بشید که meta_key چی هست.

البته اگر meta_key ای در کار باشه و از روش دیگه ای استفاده نکرده باشه.

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

منم چیزی پیدا نکردم توی فایلهای افزونه.

باید از توی دیتابیس بررسی کنید تا متوجه بشید که meta_key چی هست.

البته اگر meta_key ای در کار باشه و از روش دیگه ای استفاده نکرده باشه.

کدوم بخش از دیتابیس میشه این موارد رو پیدا کرد؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، maraljoon گفته است :

کدوم بخش از دیتابیس میشه این موارد رو پیدا کرد؟

مثلا یه پستی رو که بهش با این افزونه امتیاز داده شده رو آیدیش رو در نظر بگیرید.

سپس از کنترل پنل هاستتون وارد phpMyAdmin بشید.

دیتابیس سایتتون رو انتخاب کنید و پس از باز شدن لیست جداول دیتابیس تیبل

{wp}_postmeta

رو انتخاب کنید.

سپس از منوی افقی بالای صفحه بر روی گزینه Search کلیک کنید و سپس در صفحه باز شده مقدار فیلد post_id رو برابر با آیدی پستی که در ابتدا در نظر گرفتید قرار بدید و سپس Go رو بزنید.

نتایج نمایش داده شده تمامی کاستوم فیلدهای ذخیره شده برای آن پست است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...