رفتن به مطلب

مشکل ای جکس بخش سرچ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من چند وقتی هست که یه قالب رو روی لوکال هاست xampp پیاده کردم و روش کار کردم بخش سرچ قالبم ای جکس هست و الان روی لوکال درست کار میکنه اما موقعی که انتقال ش دادم روی هاست بخش سرچ م از کار افتاده و به صورت ای جکس اطلاعات محصول رو نمیخونه و نمایش نمی ده

و فقط مینویسه موردی یافت نشد

کسی میتونه بهم کمک کنه

ممنون 

1.png

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، ab2 گفته است :

سپاس کد ها مشکلی نداره به گفته فروشنده قالب میگه مشکل از هاستم هست من نمیدونم کدهای مربوط به ای جکس دقیقا کجاست

اگه راهنمایی کنید اونا رو هم میفرستم

سلام

کدهای مربوط به فرانت اند توی کدهای جاوا اسکریپت قالبتون هست و کدهای بک اِند هم توی فایل functions.php قالبتون.

البته اگر این قابلیت برای خود قالب باشه به این شکله اگر افزونه ای داره این کار رو میکنه بحثش جداست.

اگر آشنایی نداشته باشید با جاوا اسکریپت یا PHP بعید میدونم بتونید پیدا کنید کدهای موردنظر رو.

به نظرم بهتره آدرس دامنه ای که به هاست متصل هست رو بدید تا بنده یا سایر دوستان بتونیم براتون بررسی کنیم.

لینک به ارسال

سلام

والا پاسخ api به سرچی که انجام میشه همون هیچ محصولی با انتخاب شما مطابقت ندارد است هستش.

البته پارامتر دسته بندی محصولات به api سرچ ارسال نمیشه که شاید یه علتش همین باشه.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، ab2 گفته است :

سلام حالا میشه کاریش کرد که پارامتر دسته بندی محصولات به api سرچ ارسال  شود؟؟

میتونه از هاست که دارم باشه؟؟

توی هاست دیگه هم تست بشه بد نیست.

ولی در کل نظرم اینه که کدهای مربوط به این بخش توسط یه کاربلد بررسی بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...