رفتن به مطلب

نمایش دادن پیوند یکتا در نتایج گوگل

modlebas

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطفا به سوال دوستمون جواب دید. رعایت قوانین کپی رایت برای ما مهم هست مخصوصا جهت حمایت دوستان ایرانی.

@modlebas

لینک به ارسال

سلام

بله من این قالب رو تقریبا یکسال پیش از یک کاربری در پرشین تولز که تاپیک فروش زده بود ، خریداری کردم به مبلغ 50 هزار تومان .

البته من این قالب رو با کمی ویرایش برای سایت اصلی خودم با دامنه com دارم استفاده میکنم اون زمان هم تاپیکش باز بود و مشکلی نداشت

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

دوست عزیز شما مختار هستید از هرکسی که دوست دارید شکایت کنید.

منتها من این قالب رو از یک انجمن مشهور و مجاز ایرانی خریدم که اثباتش هم کاری نداره.

جهت اطلاع شما خیلی از سایت ها رایگان قالب رو در اختیار مردم میزارن

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

سلام

نکته اول:

لطفا کمی آرومتر جلو بریم :)

نکته دوم:

اگر از هر سایت/شخصی خریداری کردید ازش مدرک بگیرید که خودش نوشته، حداقل اگر واقعا براتون مهم هست که محصول مشروع و اصل هست یا خیر، اطلاعات فروشنده رو بصورت خصوصی در اختیار دوستمون قرار بدید تا پیگیر بشن.

@modlebas

لینک به ارسال
در در ۱۰/۱۰/۲۰۱۷ at 18:03، Morteza گفته است :

سلام

نکته اول:

لطفا کمی آرومتر جلو بریم :)

نکته دوم:

اگر از هر سایت/شخصی خریداری کردید ازش مدرک بگیرید که خودش نوشته، حداقل اگر واقعا براتون مهم هست که محصول مشروع و اصل هست یا خیر، اطلاعات فروشنده رو بصورت خصوصی در اختیار دوستمون قرار بدید تا پیگیر بشن.

@modlebas

ایشون اگه از همون اول میگفتن اطلاعات فروشنده رو در اختیار من قرار بده من با کمال میل انجام میدادم.

متاسفانه این اقا بعد از چندسال از خواب بلند شدند و یادشون افتاده که بک قالبی هم داشتن. 

اون زمان که قالب شما بصورت رایگان در اینترنت پر بود کجا بودید برادر من ؟ که حالا به ما میگی دزد و شیاد . شما مدرک بیار که من قالب شمارو به یک نفر فروختم .

بنده قالب رو برای سایت خودم که تفریحیه و خداروشکر خدماتی نیس خریدم و مدرک اثبات هم دارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...