رفتن به مطلب

حذف شدن پارتیشین ها و کل هارد ویندوز

modlebas

پست های پیشنهاد شده

سلام من موقع بازسازی ویندوز اشتباهی کل هارد رو پاک کردم و الان که میخوام مجدد ویندوز نصب کنم و میخوام بدونم راهی برای بازگردانندن پارتشین ها یا اطلاعات هارد ویندوز وجود داره ؟

لطفا راهنمایی کنید. 

۲۰۱۷۰۹۱۷_۰۰۱۶۲۱.jpg

لینک به ارسال

سلام بله راهی وجود داره

فقط موقعی که پارتیشن ها رو حذف کردید ، پارتیشن های جدید که ایجاد نکردید!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

من با این روشی که میگم ، 500 گیگ اطلاعات هاردم که مورد مشابه شما براش اتفاق افتاده بود رو برگردوندم

یک هارد که مشکلی نداره و ویندوزش بالا میاد به عنوان هارد اصلی وصل کنید به سیستمتون و هاردی که اطلاعاتش پریده به عنوان هارد دوم وصل کنید

بعد با استفاده از نرم افزار های بازیابی اطلاعات و نصب اون روی هارد اول ، اقدام به بازیابی اطلاعات هارد دوم کنید

نرم افزار های متعددی رو تست کنید

شاید بین 12 تا 24 ساعت طول بکشه عملیات بازیابی

فقط یادتون باشه که هاردی که اطلاعاتش پریده رو دستکاری نکنید و به هیچ وجه پارتیشن جدید ایجاد نکنید روش

من نرم افزار Getadata Back رو پیشنهاد میکنم

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

بنده تجربه fdisk کل هارد رو داشتم . بعد اون هم پارتیشن ایجاد کردم و حتی ویندوز جدید نصب کردم و پارتیشن های جدید رو فرمت کردم که دسترسی داشته باشم . در نهایت با نرم افزار r-studio تونستم بیشتر از 90% کل هارد رو بازیابی کنم . با توجه به مشکل بوجود اومده و اینکه از لپتاپ استفاده میکنید پیشنهاد میکنم فقط دو درایو درست کنید . در یکی ویندوز بریزید (سعی کنید کمترین حجم ممکن رو به این درایو اختصاص بدید) و اون یکی دیگه رو با مابقی حجم باقیمونده بسازید . در نهایت پس از نصب ویندوز بدون نصب هرگونه نرم افزار اضافی فقط نرم افزارهای بازگردانی (پیشنهاد بنده r-studio) رو نصب کنید و اقدام به ریکاوری کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...