رفتن به مطلب

معرفی ساب فولدر در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام 

خسته نباشید 

من بخشی رو بعنوان ساب فولدر در وبسایتم ایجاد کردم با موصوع متفاوت ؛ ولی در جستجوی گوگل درحالی که متاتگ های هدر رو تغییر دادم ولی مطالب مربوط به سایت اصلی نمایش داده میشه 

چکار باید کنم ؟

لینک به ارسال
در در 9/17/2017 at 00:53، mehran-b گفته است :

سلام

نباید ساب فولدر با موضوع متفاوت در سایت ایجاد کرد باید از سابدامین استفاده میکردید.

ممنون

گفته بودند ساب فولدر برای موضوعات متفاوت ولی مرتبط بهتر از ساب دامین هست ! 

راهی برای درست کردنش نیست ؟ 

لینک به ارسال
نقل قول

گفته بودند ساب فولدر برای موضوعات متفاوت ولی مرتبط بهتر از ساب دامین هست ! 

فقط کافیه یه سیستم بلاگدهی رو در نظر بگیرید تا متوجه بشید موضوعات متفاوت باید روی سابدامین باشه نه ساب فولدر.

نقل قول

راهی برای درست کردنش نیست ؟ 

باید اطلاعات بیشتری از سایتتون بدید تا بتونم بررسی کنم.

لینک به ارسال

در خصوص اینکه از ساب فولدر استفاده کنید یا ساب دامین نظرات مختلفی هست . در صورتی که بخواین از حالت ساب فولدر به ساب دامین بیاید باید ابتدا ساب دامنه مورد نظرتون رو بسازید . اگر هم نام دایرکتوری فعلی نیست لازمه فایل ها رو به سابدامین انتقال بدید . بعد از انتقال به دیتابیس برید و طبق کد آموزش زیر دامنه وردپرس رو تغییر بدید .

https://wpbeaches.com/updating-wordpress-mysql-database-after-moving-to-a-new-url/

ویرایش شده توسط طراحی سایت سورینت
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...