رفتن به مطلب

مشکل برعکس عمل کردن ریدارکت 301

Ali

پست های پیشنهاد شده

باسلام

دامینی را به یک صفحه وبلاگم ریدارکت 301 کردم. 

الان وقتی info میگیرم از دامینم 

info:alisajjad.blog.ir/post/104

دامینی که اون رو ریدارکت 301 کردم رو نشون میده و در جستجو هم اگر تو سرچ بیاد؛ به جای نمایش آدرس وبلاگ، دامین پارک شده نمایش داده میشه!!!

در حالیکه تا جایی که من میدونم باید برعکس باشه.

یعنی وقتی از آن دامین پارک شده info گرفته میشه آدرس وبلاگ پارک شده نشون داده بشه.

چرا اینطوریه؟ :wacko:

لینک به ارسال

درود

شما می بایست از طریق گوگل وبمستر هم ادامه فرآیند را برای تکمیل نهایی کار انجام دهید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mohammad moradi گفته است :

درود

شما می بایست از طریق گوگل وبمستر هم ادامه فرآیند را برای تکمیل نهایی کار انجام دهید.

change of address گوگل وبمستر دامنه رو به دامین دیگر عوض میکنه

من میخوام 301 بکنم نه به کل دامین بلکه به یک پست

آدرس اون پست رو هم تو گوگل وبمستر اضافه کردم ولی توی لیست نشون نمیده که انتخاب کنم

ویرایش شده توسط Ali
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mohammad moradi گفته است :

درود

در واقع چنج آدرس یک دامین به یک نوشته دامین دیگر انجام نمیده میگه

Restricted to root level domains and subdomains only

چاره چیه؟ چه کار کنیم وقتی که یک دامین به یک نوشته ریدارکت 301 شده؛ وقتی که info:alisajjad.blog.ir/post/104 سرچ میشه به جای نوشته شدن دامینی که روی این برگه ریدارکت شده خود آدرس وبلاگ نوشته شده باشه و وقتی اون دامین info: گرفته میشه این برگه وبلاگ رو نشون بده؟

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، Fara-MarZ گفته است :

کی تغییرات رو انجام دادید؟

بسته به کرال باجت سایت باید صبر کنید تا گوگل این دو صفحه رو دوباره کرال کنه و با ریدایرکت جدید کش ش کنه.

حذف شد

ویرایش شده توسط Ali
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...