رفتن به مطلب

قوانین DMCA راجب پوسته

masoumasoud

پست های پیشنهاد شده

سلام من توی تم فارست زیر یک پوسته ای که در حال استفاده از اون هستم کامنت دادم که مشکلی رو برطرف کنند ولی من هنوز اون پوسته رو به صورت اوجینال نخریده بودم و از سایت های ایرانی خریداری کرده بودم و میخواستم اورجینالش رو بعد از برطرف شدن اون مشکلات بخرم کامنت اولی رو جواب داد خود سازنده اصلی و گفت برطرف میکنیم بعد دو هفته من یه مشکل دیگه رو گفتم که دیدم اومدن گفتن ما متوجه شدیم ( از روی پروفایلم تم فارستم و پروفایل توییترم وب سایتم رو و اسم واقعیم رو پیدا کردن . با آی پی روسیه وارد شدن اسم گروهشونم  LMPixels هست) شما دارید از نسخه غیرقانونی پوسته ما استفاده می کنید و ما این مورد رو تحت قوانین DMCA به ادمین Envato گزارش کردیم !

حالا من میخوام بدونم جه عواقبی میتونه داشته باشه این گزارش ؟ من دو تا پوسته اورجینال هم از 3 سال پیش خریدم مثل massive daynamic حالا اکانتم مسدود میشه ؟

توی قوانین نوشته بود میتونن از شرکت هاستینگ هم بخوان که محصول رو از هاست حذف کنند ! من از میهن وب هاست ، هاست میزبانی وب آلمان رو خریدم آیا این امکان وجود داره ؟

ممکنه توسط گوگل بلاک بشم ؟

آدرس محصول : https://themeforest.net/item/unique-resume-vcard-cv-theme/20033679/comments

dvc96.jpg

ویرایش شده توسط masoumasoud
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...