رفتن به مطلب

مشکل صفحه اصلی سایت در نتایج گوگل

farhadrohi

پست های پیشنهاد شده

سلام الان بیش از یک ساله دارم کار میکنم و بیش از 1800 مطلب داریم که به جرات میتونم بگم 80 درصد اختصاصی و ما بقی بصورت تغییر یافته است و کپی نیست.

پیج آتوریتی 31 و دامین آتوریتی 20 هست و بیش از 13k آیپی دارم.اصول سئو در نوشتن مطالب رعایت شده و افزونه سئو هم yoast هست.

مشکل من از وقتی که شروع کردم تا به الان اینه صفحه اصلی سایتم در نتایج گوکل نمیاد.لینک رو جستجو میکنی میاد ولی عبارت چند کلمه ای که عنوان سایت هست رو میزنم نمیاد.کلا 8 صفحه میاد حتی در صفحه 8 هم نیست.جالب اینه سایت هایی که تازه کارن و رتبه و بازدیدی هم ندارن تو سرچ میان.

باید چه کار کنم من.کسی هست کمک کنه؟

اگر میتونید راهنمایی کنید پیام خصوصی بدین لطفا

در ضمن یه سری دوستان گفتن چند تا بک لینک بگیری درست میشه 4 تا خریدم ولی هیچ فرقی نکرده.

لینک به ارسال

درود

پيشنهاد مي كنم

لينك سازي داخلي كني

محتواهايي مرتبط در صفحه اول داشته باشي

صفحه اولتو بروز كن

اولويت بندي صفحات را براي صفحه اول در افزونه سئو روي 1 تنظيم كن (بالاترين حد)

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mohammad moradi گفته است :

درود

پيشنهاد مي كنم

لينك سازي داخلي كني

محتواهايي مرتبط در صفحه اول داشته باشي

صفحه اولتو بروز كن

اولويت بندي صفحات را براي صفحه اول در افزونه سئو روي 1 تنظيم كن (بالاترين حد)

این کارها رو انجام دادم قبلا

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، farhadrohi گفته است :

این کارها رو انجام دادم قبلا

سلام، ممکنه تعداد زیادی از سایت‌های اسپم به صفحه اول سایتت لینک داده باشن (بدون اینکه شما اطلاع داشته باشی) در این صورت باید اونها رو Disavow کنی.

یا ممکنه در صفحه اصلی سایتت، یا کلا در قالب سایتت، کدهای مخربی وجود داشته باشه، یا اینکه ممکنه برخی از روش‌هایی که برای فریب گوگل هست در صفحه اصلی سایت شما پیاده شده باشه، مثلا همرنگ کردن برخی از کلمات با بک گراند سایت به طوری که قابل رویت توسط افراد عادی نباشه.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، ahmadwp گفته است :

سلام، ممکنه تعداد زیادی از سایت‌های اسپم به صفحه اول سایتت لینک داده باشن (بدون اینکه شما اطلاع داشته باشی) در این صورت باید اونها رو Disavow کنی.

یا ممکنه در صفحه اصلی سایتت، یا کلا در قالب سایتت، کدهای مخربی وجود داشته باشه، یا اینکه ممکنه برخی از روش‌هایی که برای فریب گوگل هست در صفحه اصلی سایت شما پیاده شده باشه، مثلا همرنگ کردن برخی از کلمات با بک گراند سایت به طوری که قابل رویت توسط افراد عادی نباشه.

الان دارم لینک های اسپم رو پیدا میکنم از گوگل وبمستر

فقط هنگام چک کردن بعضی ها دامین آتوریتی بالا دارن ولی پیج آتوریتی 1 دارن.اینا رو هم حذف کنم؟؟

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، farhadrohi گفته است :

الان دارم لینک های اسپم رو پیدا میکنم از گوگل وبمستر

فقط هنگام چک کردن بعضی ها دامین آتوریتی بالا دارن ولی پیج آتوریتی 1 دارن.اینا رو هم حذف کنم؟؟

این کار رو باید با دقت بالا انجام بدی و فقط اگر مطمئن شدی که سایت لینک دهنده اسپم هست اون رو در لیست Disavow قرار بده، استفاده غلط از این ابزار هم می تونه تاثیر منفی بیشتری بذاره و ممکنه یکسری لینک ها که برای سایتت مفید بودن و اعتبار آوردن رو هم حذف کنی!

Page Authority و Domain Authority یک فاکتور غیررسمی هست و فقط به این مورد اکتفا نکن.

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، ahmadwp گفته است :

این کار رو باید با دقت بالا انجام بدی و فقط اگر مطمئن شدی که سایت لینک دهنده اسپم هست اون رو در لیست Disavow قرار بده، استفاده غلط از این ابزار هم می تونه تاثیر منفی بیشتری بذاره و ممکنه یکسری لینک ها که برای سایتت مفید بودن و اعتبار آوردن رو هم حذف کنی!

Page Authority و Domain Authority یک فاکتور غیررسمی هست و فقط به این مورد اکتفا نکن.

بعضی از سایت ها و لینک ها not found میده اونا رو حذف کنم؟مثل وبلاگ های رزبلاگ که پیغام زیر رو میده

این سایت به دلیل ارسال پست اسپم و ایجاد محتوای خودکار به گزارش گوگل مسدود شده است.

ویرایش شده توسط farhadrohi
لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، farhadrohi گفته است :

بعضی از سایت ها و لینک ها not found میده اونا رو حذف کنم؟مثل وبلاگ های رزبلاگ که پیغام زیر رو میده

این سایت به دلیل ارسال پست اسپم و ایجاد محتوای خودکار به گزارش گوگل مسدود شده است.

بله، اونهایی که not found هستن رو حذف کن، چون صفحات شون حذف شده؛ اونهایی که ویروسی هستن، اوهایی که اسپم هستن و ...

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، ahmadwp گفته است :

بله، اونهایی که not found هستن رو حذف کن، چون صفحات شون حذف شده؛ اونهایی که ویروسی هستن، اوهایی که اسپم هستن و ...

بیش از 50 تا سایت و وبلاگ اسپمر و not found پیدا کردم

یعنی دلیل کاهش بازدیدم و قرار نگرفتن صفحه اصلی در نتایج جستجو همینه؟

پس از معرفی به گوگل چقدر زمان میبره پاک بشن؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، farhadrohi گفته است :

بیش از 50 تا سایت و وبلاگ اسپمر و not found پیدا کردم

یعنی دلیل کاهش بازدیدم و قرار نگرفتن صفحه اصلی در نتایج جستجو همینه؟

پس از معرفی به گوگل چقدر زمان میبره پاک بشن؟

بسیار عالی.

دوست عزیز، اگر توضیحات موجود در این صفحه رو با دقت مطالعه کنی که من و باقی دوستان نوشتیم، پی میبری که دلایل زیادی مطرح شده، البته همه از روی احتمالات هست چون سایت شما رو هیچ کسی اینجا مشاهده نکرده و نمی دونه که آدرسش چیه!

به هر حال این مواردی که گفته شده، بسیار مهم هستن و مشکل سایت شما، می تونه از اینها باشه. امیدوارم که کمک کرده باشیم، موفق باشی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...