رفتن به مطلب

تعیین محدوده زمانی برای فرم

3ngineer

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر 

دوستان چطور میشه برای فرم های داخل سایت محدوده زمانی تعیین کرد؟ حالا یا با افزونه یا با کد

مثلا یه مدتی شرکت میخاد نیرو بگیره و فرم باید فعال باشه ولی بعد از آن مدت دیگه فرم نمایش داده نشه.

با تشکر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، 3ngineer گفته است :

وقت بخیر 

دوستان چطور میشه برای فرم های داخل سایت محدوده زمانی تعیین کرد؟ حالا یا با افزونه یا با کد

مثلا یه مدتی شرکت میخاد نیرو بگیره و فرم باید فعال باشه ولی بعد از آن مدت دیگه فرم نمایش داده نشه.

با تشکر

دوست گرامی 

از این راه میتونید استفاده کنید:

شما ابتدا باید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید.

از هر افزونه فرم سازی که استفاده کنید بعد از اینکه فرم تماس یا فرم همکاری خودتون رو ایجاد کنید یه شرت کد بهتون میده تا تو هر برگه ای که خواستید بتونید ازش استفاده کنید و فرم مورد نظر خودتون رو فراخوانی کنید.

حالا هر زمان که خواستید اطلاعات افراد رو دریافت کنید کافیه شرت کد رو داخل صفحه قرار بدید تا هرکی مراجعه میکنه به آدرس سایت فرم رو ببینه و براتون ارسال کنه.

زمانی هم که کارتون تموم شد کافیه شرت کد رو بردارید و داخل صفحه یه متنی بنویسید که زمان پذیرش تموم شده

به همین سادگی!

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست گرامی 

از این راه میتونید استفاده کنید:

شما ابتدا باید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید.

از هر افزونه فرم سازی که استفاده کنید بعد از اینکه فرم تماس یا فرم همکاری خودتون رو ایجاد کنید یه شرت کد بهتون میده تا تو هر برگه ای که خواستید بتونید ازش استفاده کنید و فرم مورد نظر خودتون رو فراخوانی کنید.

حالا هر زمان که خواستید اطلاعات افراد رو دریافت کنید کافیه شرت کد رو داخل صفحه قرار بدید تا هرکی مراجعه میکنه به آدرس سایت فرم رو ببینه و براتون ارسال کنه.

زمانی هم که کارتون تموم شد کافیه شرت کد رو بردارید و داخل صفحه یه متنی بنویسید که زمان پذیرش تموم شده

به همین سادگی!

موفق باشید...

ممنون :) این به ذهن خودمم رسید اتفاقا ولی من همیشه نیستم اونجا گفتم شاید راهی باشه 

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، 3ngineer گفته است :

ممنون :) این به ذهن خودمم رسید اتفاقا ولی من همیشه نیستم اونجا گفتم شاید راهی باشه 

با این پلاگین هم میتونید روی پست ها یا پیج ها تاریخ انقضا بذارید.

گفتم شاید به کارتون بیاد.

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، 3ngineer گفته است :

راه که آره زیاد هست! نمیشه نباشه :)

هم میتونید از پلاگین که دوست عزیزمون @mehran-b معرفی کردند استفاده کنید.

ویرایش شده توسط m4xs051
اصلاح شد
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

راه که آره زیاد هست! نمیشه نباشه :)

هم میتونید از پلاگین که دوست عزیزمون @mehran-b معرفی کردند استفاده کنید.

و هم میتونید از مثالی که براتون آماده کردم استفاده کنید. مثال با استفاده از jquery ایجاد شده و بصورت یک فایل html هست که مدت زمان نمایش متن یا هر چیزی که داخل تگ div که آیدی dropshadow داره رو به مدت ۱۵ روز نشون میده و بعد از گذشت ۱۵ روز دیگه پیغام یا فرم شما نمایش داده نخواهد شد.

show&hide.html

موفق باشید...

جناب @m4xs051 نمیخوام کدی رو که دادید زیر سوال ببرم ولی تابع setTimeout که واسش 15 روز زمان تعیین کردید تنها در صورتی عمل میکنه که شخصی 15 رو مدام توی این صفحه باشه و حالا به فرض اگر 15 روز هم توی صفحه باشه و متن واسش حذف بشه با یه رفرش دوباره میاد.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

جناب @m4xs051 نمیخوام کدی رو که دادید زیر سوال ببرم ولی تابع setTimeout که واسش 15 روز زمان تعیین کردید تنها در صورتی عمل میکنه که شخصی 15 رو مدام توی این صفحه باشه و حالا به فرض اگر 15 روز هم توی صفحه باشه و متن واسش حذف بشه با یه رفرش دوباره میاد.

اره خب درسته حق با شماست به این موضوع دقت نکردم. 

پس بهتره از همون پلاگین استفاده بشه.

پاسخ ارسالی اصلاح شد.

ممنون 

ویرایش شده توسط m4xs051
لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

با این پلاگین هم میتونید روی پست ها یا پیج ها تاریخ انقضا بذارید.

گفتم شاید به کارتون بیاد.

ممنون 

یه سوال اینو از همون مخزن وردپرس دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون فارسی سازی نشده میپرسم

کلا افزونه های انگلیسی دانلود کنیم مشکلی پیش میاد یا فقط بحث راست چین اینا هستش؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، 3ngineer گفته است :

ممنون 

یه سوال اینو از همون مخزن وردپرس دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون فارسی سازی نشده میپرسم

کلا افزونه های انگلیسی دانلود کنیم مشکلی پیش میاد یا فقط بحث راست چین اینا هستش؟

نه از اون لحاظ که فارسی نشده که مشکلی نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...