2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ، از افزونه سئو یوهاست  + سایت مپ این افزونه دارم استفاده میکنم. سئوال اصلیم اینه که برچسب ها را الان فعال دارم در نقشه ی سایت باشند یا خیر ؟

چون یه موضوع از سایت را سرچ که میکنم مطالب بی ریط دیگه ی سایت رو میاره .

ممنون از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، arya252 گفته است :

سلام ، از افزونه سئو یوهاست  + سایت مپ این افزونه دارم استفاده میکنم. سئوال اصلیم اینه که برچسب ها را الان فعال دارم در نقشه ی سایت باشند یا خیر ؟

چون یه موضوع از سایت را سرچ که میکنم مطالب بی ریط دیگه ی سایت رو میاره .

ممنون از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.

سلام

سعی کنید کلمات کلیدی رو که استفاده میکنید متناسب با موضوع مطلب ، سایت یا مقاله شما باشه

در صورتی که یک کلمه از سمت گوگل به کاربر پیشنهاد بشه و مطالب بی ربطی توی وب شما باشه جلو خاصی نداره و کاربر سریع سایت شما رو ترک میکنه

فکر میکنم جریان جدید هوش مصنوعی گوگل یه همچین چیزایی رو بررسی میکنه!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mohammad Bazli
      درود و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
      در ارورلاگ خطایی بابت یکی از افزونه ها دریافت میکنم که با مراجعه به افزونه و خط مورد نظر:
      :(PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at
      public function output() { $this->send_headers(); echo $this->renderer->get_output( $this->sitemap, $this->transient ); } این مورد با کد زیر فکر کنم تداخل داره...
      $GLOBALS['wpseo_sitemaps']->output(); header_remove( 'X-Robots-Tag' ); $GLOBALS['wpseo_sitemaps']->sitemap_close();  
    • توسط onyx
      سلام
      من محصول هایی دارم که قیمت ندارند، در انبار موجود نیستند و تولید هم نمیشن. میخوام به جای "تماس بگیرید" برای این نوع محصول ها بنویسم "توقف تولید".
      چطور میتونم این کار را انجام بدم؟
      ممنون

• توسط omidextra
      سلام دوستان 
      چند روزی هست که سایت مپ من با ارور زیر مواجه شده:
      This page contains the following errors:
      error on line 3 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document
      Below is a rendering of the page up to the first error.
      چکار کنم که درست بشه؟؟؟!؟!؟
      اینم سایتم:
      http://mobolight.ir/sitemap_index.xml
    • توسط msprogrammer
      سلام.
      سایت مپ من که از طریق یوست فعال بود از کار افتاده و وقتی تست میگیرم این خطا رو میده:
      This page contains the following errors:
      error on line 2 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document Below is a rendering of the page up to the first error.
      کسی میتونه کمکم کنه ؟
    • توسط Selno
      سلام یه سوال ! این تصویر صفحه سینگل قالب منه و اون بخش پایین تگ هارو درون دکمه های رنگی قرار دادم ولی وقتی از تابع the_tag در وردپرس استفاده میکنم دیگه نمیشه هر تگ رو داخل یه button گزاشت و رنگ مجزا بهش داد میخواستم ببینم راهی هست که من به هر کدوم از تگ ها استایل متفاوتی بدم ؟