Tesla

سرعت لود سایت

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من سایتم توی gtmetrix اینطوریه :

59a1e8588ce7a_2017-08-2701_59_49-LatestPerformanceReportfor_http___levinic.com__GTmetrix.png.865386b1f48cba2b11f70730a9d700a3.png

اما در گوگل آنالیز خیلی اوضاع فرق میکنه :

59a1e845b88ed_2017-08-2701_59_27-SiteSpeedOverview-Analytics.png.148cd45f42669672edb040b4a2b49347.png

و حتی بعضی روز هارو بالای 30 ثانیه میزنه گوگل!

مشکل از چی میتونه باشه ؟

سایتم اصلا سنگین نیست و حجمش 1مگابایته ، افزونه ی زیادی هم ندارم

ویرایش شده در توسط Tesla
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، Tesla گفته است :

سلام من سایتم توی gtmetrix اینطوریه :

59a1e8588ce7a_2017-08-2701_59_49-LatestPerformanceReportfor_http___levinic.com__GTmetrix.png.865386b1f48cba2b11f70730a9d700a3.png

اما در گوگل آنالیز خیلی اوضاع فرق میکنه :

59a1e845b88ed_2017-08-2701_59_27-SiteSpeedOverview-Analytics.png.148cd45f42669672edb040b4a2b49347.png

و حتی بعضی روز هارو بالای 30 ثانیه میزنه گوگل!

مشکل از چی میتونه باشه ؟

سایتم اصلا سنگین نیست و حجمش 1مگابایته ، افزونه ی زیادی هم ندارم

والا این مورد فک میکنم زمان لود صفحه برای کاربران سایت شماست که خوب بستگی به سرعت اینترنتشون داره وگرنه سایت شما سرعت لودش خوبه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kamelkhan
      سلام دوستان عزیز من کاملا با وردپرس آشنایی دارم اما میخوام یه صفجه دقیقا مشابه این صفحه ایجاد کنم تا حالا باهاش برخورد نکردم میتونید بنده رو راهنمایی کنید؟
      altsignals.io/shop/
      این حالت های تب و ایناش چظور انجام شده و اون قسمت پرداخت او پایین چطور بااینا هماهنگه
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      ابعاد عرض سایت دوستم نمی دونم چند هست ولی میخوام به 1280px به صورت صحیح و کامل و ریسپانسیو تغییر پیدا کند باید چی کار کنم؟
    • توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت تمام استاتید و دوستان عزیز؛
      من یک وب سایت دارم که موقع بررسی سئو سایت در یک بخشی نوشته نسبت متن به حجم کدهای HTML کم و باید بیشتر بشه. توی فروم های مختلف گشتم و چیز درست حسابی پیدا نکردم. وب سایت بنده با وردپرس نوشته شده و 26 تا افزونه روی سایت نصبه محتوای تولید شده هم معمولا کمتر از 1000 واژه نبوده.
      بعضی ها میگفتن باید فاصله کد ها رو برداری و ... من از افزونه wp-rocket (موشک وردپرس) استفاده میکنم تونستم با کمک همین انجمن گرید A رو بگیرم حالا نمیدونم چه کاری باید انجام بدم.
      ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید یا اینکه منبعی رو معرفی کنید این مشکل رو برطرف کنم.
      آدرس سایت بنده : bonianservice.com
      با تشکر
    • توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون