رفتن به مطلب

پیدا کردن صفحات بی ارزش سایت

نگار صادقی

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت همگی بخیر.

من میخوام صفحاتی از سایتم رو که توی گوگل بی ارزش هستن رو پیدا کنم این کار شدنیه؟

چون میگن الگوریتم جدید گوگل کل سایت رو به خاطر صفحات بی ارزش جریمه میکنه. چجوری میشه فهمید چه صفحاتی از نظر گوگل بی ارزش هستن؟

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

درود

سوال جالب ولی جوابش پیچیدست

بنظر من می تونید با سایتهای بررسی آنلاین سئو صفحات سایت تا حدودی به این مهم دست پیدا کنین و اینکه صفحات را با افزونه های سئو مثل  seo doctor  بررسی کنین و اینکه اون صفحات ایندکس باشن - تعداد کلیک خورها و بازدید اون صفحات که از پنل مدیریت می تونین مشاهده کنین و از همه مهمتر اینکه اون محتوا دقیقا مرتبط با محتوای سایت باشه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mohammad moradi گفته است :

و از همه مهمتر اینکه اون محتوا دقیقا مرتبط با محتوای سایت باشه

خب یه سایت خبری یا مجله ای همه جوری مطلبی منتشر میکنه اگه اینجوری باشه که سایتهای خبری همه مطالبشون بی ارزشه چون هم حوادث میزارن هم پزشکی هم مذهبی و ... که هیچکدوم به هم ربط ندارن

لینک به ارسال

منظور با توجه به زمینه کاری سایت هست

مثلا اگه سایت آموزش سئو هست ربطی نداره در خصوص موبایل مطلب بزاره 

یا همین سایت خبری خب بله بیس کارش خبر هست از رسته های مختلف شغلی و خبری کشور ولی اینکه بیاد عکس بازیگران بزاره یا درباره گل و گیاه مطلب بزاره اونوقت بی ربط می شه

لینک به ارسال

فکر کنم این نظرتون اشتباس

الان رتبه های دو رقمی الکسای سایتهای ایرانی رو ببینید.

مثلا نمناک و بیتوته در همه زمینه ها مطلب میزارن

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

با سلام و درود

بنظرم این نمیتونه صحیح باشه که گوگل بخاطر مطالب بی ارزش سایت رو جریمه کنه . البته بستگی داره منظور شما از بی ارزشی چی باشه (فاکتور های سئو یا محتوای مطلب)

اگر نوع مطلب منظورتونه چون مطالب برای انواع سلیقه هاست شاید مطلبی در سایت شما باشه که 95 درصد مردم براش جالب نباشه ولی تعداد اندک میپسندنش برای همین فکر نکنم گوگل بیاد بگه این مطلب بی ارزشه جریمش میکنم.

بعدش چک کننده های صفحات فقط میزان تگ ها و دیگر فاکتور های سئو رو بررسی میکنه نمیاد بگه مطلب سایتت بی ارزشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...