رفتن به مطلب

فاصله گرفتن سایت از بالا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

این سایت ما از طرف بالا یک کم فاصله داره ، عکس پیوست هم گذاشتم که واضح تر شما متوجه شید ، نمیدونم مشکلش چیه اگه میشه راهنمایی کنید

post-649-0-91288300-1357318172_thumb.jpg

لینک به ارسال

بنظر میرسه ارتفاع عکس بالای هدر زیاد هست.

فاصله ایی نیوفتاده.

لینک به ارسال

سلام

با Chrome و Firefox مشکلی ندیدم.

اگر پس از ورود به پنل وردپرس به وجود میاد از منوی اصلی وردپرس هست که ناقص لود شده و از وجود تابع footer و header در محل مناسبشون مطمئن بشید.

لینک به ارسال

بنظر میرسه ارتفاع عکس بالای هدر زیاد هست.

فاصله ایی نیوفتاده.

نه اقا مرتضی ، اصلا اون عکس بالای هدر مربوط به بکگراند هستش و بالای هدر جا نگرفته بلکه اون بکگراند اول هستش، اگه شما با فایر فاکس از پلاگین firebug هم که نگاه کنید کاملا اون فاصله مشخصه ولی نمیدونم از چیه این مشکل

سلام

با Chrome و Firefox مشکلی ندیدم.

اگر پس از ورود به پنل وردپرس به وجود میاد از منوی اصلی وردپرس هست که ناقص لود شده و از وجود تابع footer و header در محل مناسبشون مطمئن بشید.

نه اقا سعید چنین مشکلی نیست ، مشکل فک کنم از خود قالبه

لینک به ارسال

الان برای شما با چه مرورگری می بینید؟

برای منهم درست نمایش داده میشه. مثل عکسی که دادید نیست

لینک به ارسال

من با فایر فاکس هستم منتهی این عکسی که نشونتون دادم رو با پلاگین فایر بوگ فایر فاکس دارم کار میکنم اون هاله ابی که روی هدر هستش در واقع سایت بایستی تا اون فاصله ابی با اول سایت صفر بشه منتهی اینجور نیست

لینک به ارسال

دوست عزیز با اینسپکتور هیچ فاصله ایی بین بالای مرورگر و تصویر کتیبه ی بالای سایتتون وجود نداره

اما اگر باز هم حس می کنید که همچین چیزی هست اول پیجتونو زوم 500 درصد بدید و بعد یه شات بگیرید و اینجا بذارید

لینک به ارسال

اگر مشکلی باشه برای همه باید به همون صورت باشه.

کوکی و تمپ را حذف کنید.

با مرورگر دیگه تست کنید.

نهایتاً خودتون با سیستم دیگه تست کنید.

افزونه Firebug firefox تاثیری در نمایش سایت برای دیگر بازدیدکننده ها نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...