رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام، من یکی از صفحات سایتم دچار مشکل شده، توی اون برگه از 60 عدد عکس باید استفاده کنم! ولی بعد از ذخیره و مشاهده سایت با ارور 500 مواجه میشم... (باید اضافه کنم که وقتی تعداد رو به 30 میرسونم مشکل حل میشه) کسی پیشنهادی داره چجوری میتونم مشکل رو حل کنم ؟

سایتم با وردپرس ساخته شده (لینکه صفحه ارور 500) : http://kohalpack.com/promotional_products/

ممنون میشم یکی کمک کنه!

لینک به ارسال
در در 8/23/2017 at 13:45، احمد نحوی گفته است :

سلام، من یکی از صفحات سایتم دچار مشکل شده، توی اون برگه از 60 عدد عکس باید استفاده کنم! ولی بعد از ذخیره و مشاهده سایت با ارور 500 مواجه میشم... (باید اضافه کنم که وقتی تعداد رو به 30 میرسونم مشکل حل میشه) کسی پیشنهادی داره چجوری میتونم مشکل رو حل کنم ؟

سایتم با وردپرس ساخته شده (لینکه صفحه ارور 500) : http://kohalpack.com/promotional_products/

ممنون میشم یکی کمک کنه!

سلام.سایز عکس هاتون رو کوچیک تر کنید.علاوه بر اون تو فایل wp-config ظرفیت حافظه رو زیاد کنید

لینک به ارسال
در در 8/23/2017 at 13:45، احمد نحوی گفته است :

ممنون میشم یکی کمک کنه!

سلام

این مشکل رو با مدیر سرورت در میون بگذار فکر میکنم ضعف سرور باعث شده این مشکل پیش بیاد در حالت عادی وردپرس چنین خطایی نمیده مگر در مواقعی که سرور توانایی بارگذاری این حجم سنگین رو نداشته باشه اگر تونستید دستی این مورد رو افزایش بدید در غیر این صورت با مدیر سرور در میون بگذارید

لینک به ارسال
در در 8/26/2017 at 11:03، Rezanejad گفته است :

سلام.سایز عکس هاتون رو کوچیک تر کنید.علاوه بر اون تو فایل wp-config ظرفیت حافظه رو زیاد کنید

تو فایل wp-config کدوم قسمت باید ظرفیت حافظه رو زیاد کنم!؟

ممنون

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، محمد پارسا گفته است :

سلام

این مشکل رو با مدیر سرورت در میون بگذار فکر میکنم ضعف سرور باعث شده این مشکل پیش بیاد در حالت عادی وردپرس چنین خطایی نمیده مگر در مواقعی که سرور توانایی بارگذاری این حجم سنگین رو نداشته باشه اگر تونستید دستی این مورد رو افزایش بدید در غیر این صورت با مدیر سرور در میون بگذارید

درمیون گذاشتم ولی از سمت سرور گفتم مشکلی نیست، برا همین پیشنهاد کردن اینجا مطرح کنم... دستی افزایش میدم اگه مشکل حل شد.

ممنون

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، احمد نحوی گفته است :

تو فایل wp-config کدوم قسمت باید ظرفیت حافظه رو زیاد کنم!؟

ممنون

در ابتدا wp-config.php رو که در روت دایرکتوری وردپرستون هست رو باز کنید و بعد خط زیر رو در تگ اصلی php اضافه کنید:

define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘512M’);

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، احمد نحوی گفته است :

درمیون گذاشتم ولی از سمت سرور گفتم مشکلی نیست، برا همین پیشنهاد کردن اینجا مطرح کنم... دستی افزایش میدم اگه مشکل حل شد.

ممنون

یه سری گزینه های دیگه هم هست.اگه برطرف نشد،اطلاع بدید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 8/28/2017 at 10:31، Rezanejad گفته است :

یه سری گزینه های دیگه هم هست.اگه برطرف نشد،اطلاع بدید

آقا ممنون مشکل حل شد واقعا تشکر از شما.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...