رفتن به مطلب

ارور 404 پس از رمزدار کردن مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

چند وقت پیش یه برگه رمزدار درست کردم و مشکلی نداشتم، امروز وقتی ویرایش کردم نمایش داده نشد و ارور 404 داد، اونوحذف کردم و یه برگه جدید درست کردم وقتی رمز گذاشتم باز همون ارور رو داد و رمز رو که برداشتم نمایش داده شد. مشکل از کجاست؟

با سپاس

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، karimi گفته است :

درود بر شما

چند وقت پیش یه برگه رمزدار درست کردم و مشکلی نداشتم، امروز وقتی ویرایش کردم نمایش داده نشد و ارور 404 داد، اونوحذف کردم و یه برگه جدید درست کردم وقتی رمز گذاشتم باز همون ارور رو داد و رمز رو که برداشتم نمایش داده شد. مشکل از کجاست؟

با سپاس

سلام.ممکنه از توابعی که استفاده کردید برای ورژن های جدیدتر وردپرس مشکل ایجاد کنه و درست اجرا نشه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Rezanejad گفته است :

سلام.ممکنه از توابعی که استفاده کردید برای ورژن های جدیدتر وردپرس مشکل ایجاد کنه و درست اجرا نشه

سلام

یادم اومد که پیش از این هم همین مشکل رو داشتم و وقتی پوسته رو عوض کردم مشکل حل شد، واسه همین چک کردم و دیدم با تغییر پوسته مشکل هم رفع شد ولی من نمیخوام پوسته ام رو عوض کنم، این مشکل به کدوم بخش از پوسته مربوط میشه؟ کسی می تونه کمک کنه که اون بخش رو اصلاح کنم؟

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، karimi گفته است :

سلام

یادم اومد که پیش از این هم همین مشکل رو داشتم و وقتی پوسته رو عوض کردم مشکل حل شد، واسه همین چک کردم و دیدم با تغییر پوسته مشکل هم رفع شد ولی من نمیخوام پوسته ام رو عوض کنم، این مشکل به کدوم بخش از پوسته مربوط میشه؟ کسی می تونه کمک کنه که اون بخش رو اصلاح کنم؟

این کد رو بذارید ابتدای فایل functions.php قالبتون زیر

<?php

بذارید شاید درست شد.

function my_password_form() {
    global $post;
    $label = 'pwbox-'.( empty( $post->ID ) ? rand() : $post->ID );
    $o = '<form action="' . esc_url( site_url( 'wp-login.php?action=postpass', 'login_post' ) ) . '" method="post">
    ' . __( "To view this protected post, enter the password below:" ) . '
    <label for="' . $label . '">' . __( "Password:" ) . ' </label><input name="post_password" id="' . $label . '" type="password" size="20" maxlength="20" /><input type="submit" name="Submit" value="' . esc_attr__( "Submit" ) . '" />
    </form>
    ';
    return $o;
}
add_filter( 'the_password_form', 'my_password_form' );

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، karimi گفته است :

سلام

یادم افتاد که یه زمونی میخواستم برگه رمزدار توی نتیجه جستجو نمایش داده نشه و یه کد اضافه کرده بودم تو فایل فانکشن نگاه کردم و دیدم بله همینطوره، پاکش کردم و درست شد.

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

این کد رو بذارید ابتدای فایل functions.php قالبتون زیر

<?php

بذارید شاید درست شد.

function my_password_form() {
    global $post;
    $label = 'pwbox-'.( empty( $post->ID ) ? rand() : $post->ID );
    $o = '<form action="' . esc_url( site_url( 'wp-login.php?action=postpass', 'login_post' ) ) . '" method="post">
    ' . __( "To view this protected post, enter the password below:" ) . '
    <label for="' . $label . '">' . __( "Password:" ) . ' </label><input name="post_password" id="' . $label . '" type="password" size="20" maxlength="20" /><input type="submit" name="Submit" value="' . esc_attr__( "Submit" ) . '" />
    </form>
    ';
    return $o;
}
add_filter( 'the_password_form', 'my_password_form' );

از زحمت شما هم سپاسگزارم، خواستم اعتبار بدم نوشت اجازه ندارم نمی دونم دلیلش چیه!

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، karimi گفته است :

یادم افتاد که یه زمونی میخواستم برگه رمزدار توی نتیجه جستجو نمایش داده نشه و یه کد اضافه کرده بودم تو فایل فانکشن نگاه کردم و دیدم بله همینطوره، پاکش کردم و درست شد.

پست های پسورد دار به طور پیشفرض در نتایج جستجو نمایش داده نمیشه.

شما کد اضافه کرده بودی که نمیاش داده نشه؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، karimi گفته است :

سلام

شما باید ببینید قبل از ایجاد مشکل چه کدهایی رو اضافه کردید.گفتید قبل از ادیت مشکل نداشت.منظورم فقط به خود ادیت نیست،هر تغییری که دادید تو کدها

لینک به ارسال
در در 8/22/2017 at 12:06، mehran-b گفته است :

پست های پسورد دار به طور پیشفرض در نتایج جستجو نمایش داده نمیشه.

شما کد اضافه کرده بودی که نمیاش داده نشه؟

سلام
من وقتی برگه رمزدار درست کردم تو لیست برگه ها دیده میشد میخواستم کدی اضافه کنم که تو لیست برگه ها هم دیده نشه ولی وقتی کد رو اضفاه کردم اصلا نمایش داده نمیشد و ارور 404 می داد.

لینک به ارسال
در در 8/22/2017 at 13:01، Rezanejad گفته است :

شما باید ببینید قبل از ایجاد مشکل چه کدهایی رو اضافه کردید.گفتید قبل از ادیت مشکل نداشت.منظورم فقط به خود ادیت نیست،هر تغییری که دادید تو کدها

فرمایش شما درسته من چک کردم و دیدم یه کد اضافه کردم و پس از خذف اون کد مشکل حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...