رفتن به مطلب
melika999

عدم نمایش افزونه زرین پال و بانک ملت در گراویتی فرم

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده افزونه گراویتی فرم را نصب کرده ام ،افزونه زرین و پال و درگاه پرداخت مخصوص گراویتی فرم را نیز نصب کرده ام اما متاسفانه زرین پال و بانک ملت در قسمت گراویتی فرم نمایش داده نمیشوند..
افزونه ها فعال هستند
به نظر شما علت چیست؟222.thumb.jpg.b2f88035a831691f7186e52af9a356e2.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط amirtavoosi
      سلام و درود. یه پلاگین نوشتم که مراحل خرید رو از سایت به این شکل میکنه 
      1. ثبت سفارش 2.تایید سفارش 3.پرداخت
      ولی وقتی از افزونه زرین پال استفاده میکنم دیگه مرحله 2 رو نادیده میگیره و بعد از سفارش مستقیم وارد درگاه میشه! چیکار باید بکنم؟
    • توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، می خوام برای سایتم یه فرم سفارش محصول با شرط زیر درست کنم. لطفا راهنمایی کنید.
      من کلا 4 نوع محصول دارم. میخوام مشتری بتونه در یک فرم برای هر محصول خاص اندازه ، رنگ و تعداد و ثبت کنه.
      مثلا:
      محصول یک : لامپ ال ای دی - 10 وات - زرد - 20 عدد
      محصول دو : لامپ ال ای دی - 5 وات - سفید - 11 عدد
      محصول سه : لامپ ال ای دی - 25 وات - سبز - 5 عدد

منظور این که فقط با یک فرم بتونه به شکل بالا برای هر محصول بطور جداگانه اندازه ، رنگ و تعداد و ثبت کنه و وقتی ایمیل برای من میاد منم بتونم بفهمم که رنگ و اندازه و تعدادی که تو ایمیلم هست مربوط به کدوم محصول میشه.
      خودم سعی کردم با افزونه contactform 7 بسازمش ولی هر کاری کردم نشد.
      با تشکر و سپاس
    • توسط TeleDark
      سلام من یه قالب کامل اجاره املاک به نام Homey از سایت تم فارست گرفتم.
      الان آخرین نسخه شو فارسی سازی کردم ولی برای درگاه پرداختش موندم!
      تو قسمت تنظیمات قالب، درگاهای پرداخت، paypal هست و کارت به کارت(که اونم برا ایران کار نمیکنه) میخوام به جاشون زرین پال یا هر افزونه ی پرداخت ایرانی بزارم.
      ممنون میشم کمک کنید
    • توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
  • اضافه کردن...