رفتن به مطلب

مشکل لود نشدن فونت های Font Awesome

mpss

پست های پیشنهاد شده

در 47 دقیقه قبل، mpi گفته است :

با سلام 

دوستان من مشکل لود نشدن فونت های Font-awesome رو در سایت وردپرسیم دارم . این هم آدرس وب سایتم : sitefestival

لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنونم

سلام..

تو فایل rtl.css شما بصورت کلی فونت  sitefestival بصورت important معرفی شده. بخاطر همین اولویت روی این فونته و نمیتونه فونت آسم رو بخونه.

حتی المقدور سعی کنید این استایل font-family: sitefestival !important; رو ویرایش کنید و !important رو ازش حذف کنید. اگه نه کد زیر رو به استایل اضافه کنید.

i{font-family:fontawesome !important;}

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، maraljoon گفته است :

سلام..

تو فایل rtl.css شما بصورت کلی فونت  sitefestival بصورت important معرفی شده. بخاطر همین اولویت روی این فونته و نمیتونه فونت آسم رو بخونه.

حتی المقدور سعی کنید این استایل font-family: sitefestival !important; رو ویرایش کنید و !important رو ازش حذف کنید. اگه نه کد زیر رو به استایل اضافه کنید.

i{font-family:fontawesome !important;}

این کاری که شما فرمودید رو انجام دادم و فونت ها بدرستی ظاهر شدند اما حالا فونت بی یکان که با این استایل (font-family: sitefestival !important;) برای متون فارسیم گذاشته بودم از بین رفته و ظاهری بسیار زشت داره ! برای این موضوع چیکار کنم ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mpi گفته است :

این کاری که شما فرمودید رو انجام دادم و فونت ها بدرستی ظاهر شدند اما حالا فونت بی یکان که با این استایل (font-family: sitefestival !important;) برای متون فارسیم گذاشته بودم از بین رفته و ظاهری بسیار زشت داره ! برای این موضوع چیکار کنم ؟

علت اینکه این فونت رو !important  کردید چیه؟؟

خب وقتی !important نکنید مشکلی ایجاد نمیکنه.

برای کل سایت فونت یکان رو در نظر بگیرید و ایمپورتنت هم نکنید.

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، maraljoon گفته است :

علت اینکه این فونت رو !important  کردید چیه؟؟

خب وقتی !important نکنید مشکلی ایجاد نمیکنه.

برای کل سایت فونت یکان رو در نظر بگیرید و ایمپورتنت هم نکنید.

مشکل حل شد ! ایراد از استایل های بنده بود که در همین قسمت که شما اشاره کردید ، تگ مربوط به فونت رو آورده بودم . یعنی به این صورت :

i,em{
font-family: sitefestival !important;
}

که با برداشتن این قسمت از css ، مشکل فونت ها هم برطرف شد !

لینک به ارسال

ببینید دلیل استفاده از important بخاطر وجود فونت پیش فرض انگلیسی هست چون این قالب ها انگلیسی هستند . مثل کد زیر : 

.sf-menu a {
    font-size: 14px;
    color: #364458;
    font-family: Ubuntu, Arial, Helvetica, sans-serif;
    font-weight: bold;
}

برای اینکه فونت من اولویت پیدا کنه ، من از عبارت  important استفاده میکنم . 

منظور شما از "برای کل سایت فونت یکان رو در نظر بگیرید و ایمپورتنت هم نکنید." چیست ؟ لطفا بیشتر توضیح بدهید .

متشکرم 

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
  • 2 سال بعد...
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...