رفتن به مطلب

رفع مشکل افزونه ی wpml

xavi9

پست های پیشنهاد شده

نسخه ها همه اشون پولی هست ....ولی من هر جور که شده افزونه اش رو دان کردم منظورم افزونه ی wpml هست.. و بعد اش روی وورد پرس نصب کردم ...ولی ارور میده ....نه تنها این افزونه بلکه خیلی از افزونه ها نصب نمی شن.....زیاد یادم نیست ولی یه کلمه شبیه no content بود در اروری که میداد ...

لینک به ارسال

سلام

برادران عزیز تاپیک گذاشتم ..ولی هیشکی نیسن جواب بده.....لطفا درخواست ام رسیدگی بکنین

لینک به ارسال
در در 8/19/2017 at 13:37، xavi9 گفته است :

نسخه ها همه اشون پولی هست ....ولی من هر جور که شده افزونه اش رو دان کردم منظورم افزونه ی wpml هست.. و بعد اش روی وورد پرس نصب کردم ...ولی ارور میده ....نه تنها این افزونه بلکه خیلی از افزونه ها نصب نمی شن.....زیاد یادم نیست ولی یه کلمه شبیه no content بود در اروری که میداد ...

سلام

لطفا متن دقیق خطا رو اعلام کنید

در آخر با فعال کردن خطایابی از فایل کانفیگ وردپرس به نتیجه میرسید که مشکل از کجا هست

لینک به ارسال

منظوراتون از فایل کانفیگ وردپرس کجاست؟؟؟ در کدهای اچ تی ام ال هست یا پی اچ پی ؟؟؟

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، xavi9 گفته است :

منظوراتون از فایل کانفیگ وردپرس کجاست؟؟؟ در کدهای اچ تی ام ال هست یا پی اچ پی ؟؟؟

wp-config.php موجود در روت هاست شما

لینک به ارسال

برای خطایابی از فایل کانفیگ ...خطایابی ایا اتوماتیک خودش انجام میده ؟؟؟؟یا کار خاصی باید انجام بدیم

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، xavi9 گفته است :

برای خطایابی از فایل کانفیگ ...خطایابی ایا اتوماتیک خودش انجام میده ؟؟؟؟یا کار خاصی باید انجام بدیم

شما فایل wp-config.php رو باز کن بعدش دنبال این خط بگرد:

define('WP_DEBUG', false);

این خط رو که پیدا کردی با این جایگزینش کن.

define('WP_DEBUG', true);

بعد فایل رو سیو کن.

الان دیگه هر صفحه از وردپرس هر خطایی داشته باشه نمایش داده میشه ابتدای اون صفحه.

لینک به ارسال

سلام..اقا مهران....تو این جمله تون که گفتین ...

الان دیگه هر صفحه از وردپرس هر خطایی داشته باشه نمایش داده میشه ابتدای اون صفحه.

صفحه ای که خطا رو نمایش میده...برای رفع خطا چه باید کرد ؟؟؟سپاس داداشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...