رفتن به مطلب

مشخص کردن نحوه پرداخت برای هر محصول در EDD

پست های پیشنهاد شده

درود خدمت شما عزیزان

دوستان عزیز بنده به یک مشکلی واقعا جدی توی EDD برخوردم

حالا مشکلی که به وجود میاد اینه که من از درگاه زرین پال استفاده میکنم و یک نفر هم هست که با من در سایت همکاری میکنه و ایشون از pay.ir استفاده میکنند و هر کدوم مون هم مرچنت کد مون رو داریم و کانفیگ شده و میشه پرداخت کرد

مشکلی که هست اینه که برخی محصولات نیاز هست که توسط اکانت من فروخته بشه و بعضی محصولات با اکانت دوستم باید فروخته بشه و بره به حساب اش 

کسی راه حلی برای این مشکل نداره ؟ یعنی کدی , فانکشنی , افزونه ای چیزی باشه که بشه توی هر محصول , نحوه پرداخت و درگاه پرداخت رو مشخص کرد بجای اینکه بصورت کلی مشخص کنیم 

به زرین پال پیام دادم و کلی بهونه اوردن و گفتن که نمیشه :blink:

از دوستان ممنون میشم کسی جواب بده

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، HONARDAD گفته است :

قطعا راه داره ، ولی من نمیدونم راهش چیه

این سایت داره استفاده میکنه

http://zoommobile.ir/1396/01/21/lg-k4/

میخایید با ادمینش صحبت کنید

سلام

شما میتونید با ادمین شون صحبت کنید ؟

والا خیلی وقته دنبال این موضوع هستم

لینک به ارسال

والا بنده هیچ ارتباطی با ایشون ندارم؛ ولی آدم خیلی خوبی هستن، چون یه مشکلی داشتم راهنمایی کردن بصورت رایگان

شما در کانال تلگرامشون عضو بشید و در قسمت پروفایل لینک ادمین رو گذاشته، میتونید باهاشون صحبت کنید

لینک به ارسال
در در 8/18/2017 at 00:09، ErfanMola گفته است :

درود خدمت شما عزیزان

دوستان عزیز بنده به یک مشکلی واقعا جدی توی EDD برخوردم

حالا مشکلی که به وجود میاد اینه که من از درگاه زرین پال استفاده میکنم و یک نفر هم هست که با من در سایت همکاری میکنه و ایشون از pay.ir استفاده میکنند و هر کدوم مون هم مرچنت کد مون رو داریم و کانفیگ شده و میشه پرداخت کرد

مشکلی که هست اینه که برخی محصولات نیاز هست که توسط اکانت من فروخته بشه و بعضی محصولات با اکانت دوستم باید فروخته بشه و بره به حساب اش 

کسی راه حلی برای این مشکل نداره ؟ یعنی کدی , فانکشنی , افزونه ای چیزی باشه که بشه توی هر محصول , نحوه پرداخت و درگاه پرداخت رو مشخص کرد بجای اینکه بصورت کلی مشخص کنیم 

به زرین پال پیام دادم و کلی بهونه اوردن و گفتن که نمیشه :blink:

از دوستان ممنون میشم کسی جواب بده

سلام

این موضوع شما برام واقعا جالب شد بدونم چطوری . لطف کنید من رو هم در جریان این پروسه قرار بدید

اگه بشه این مورد رو پیاده کرد واقعا بی نظیر میشه

لینک به ارسال
در در 8/25/2017 at 20:24، محمد پارسا گفته است :

سلام

این موضوع شما برام واقعا جالب شد بدونم چطوری . لطف کنید من رو هم در جریان این پروسه قرار بدید

اگه بشه این مورد رو پیاده کرد واقعا بی نظیر میشه

پیاده کردن که میشه پیاده کرد با نوشتن یه addon برای خود edd 

ولی بنظرم پلاگینی که خودشون چنین نیازی رو نادیده گرفتن و به راحتی اب خوردن هستش , ارزش توسعه دادن رو نداره

وردپرس بالا اومده چون به نظر اکثر کاربران اهمیت داده و با توجه به نیاز های روز جامعه و کاربر ها توسعه پیدا کرده

ولی EDD ارزش توسعه رو نداره و اپدیت هایی که میده قابلیت جدیدی ندارن بلکه اکثرا Bug Fix هستن

خیلی راحت میشه تغییری داد و طبق یه متا چسبیده به محصول , نحوه پرداخت رو مشخص کرد

ولی نه زرین پال و نه Edd و نه ... به این فکر نیستن و به فکر Basic های کار هستند

edd شعار میده که rest api هست ولی کامل نیست , حتی نمیشه مثل ووکامرس با برنامه نویسی و بصورت داینامیک کوپن تخفیف ایجاد کرد

چه انتظاری میره

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، ErfanMola گفته است :

پیاده کردن که میشه پیاده کرد با نوشتن یه addon برای خود edd 

ولی بنظرم پلاگینی که خودشون چنین نیازی رو نادیده گرفتن و به راحتی اب خوردن هستش , ارزش توسعه دادن رو نداره

وردپرس بالا اومده چون به نظر اکثر کاربران اهمیت داده و با توجه به نیاز های روز جامعه و کاربر ها توسعه پیدا کرده

ولی EDD ارزش توسعه رو نداره و اپدیت هایی که میده قابلیت جدیدی ندارن بلکه اکثرا Bug Fix هستن

خیلی راحت میشه تغییری داد و طبق یه متا چسبیده به محصول , نحوه پرداخت رو مشخص کرد

ولی نه زرین پال و نه Edd و نه ... به این فکر نیستن و به فکر Basic های کار هستند

edd شعار میده که rest api هست ولی کامل نیست , حتی نمیشه مثل ووکامرس با برنامه نویسی و بصورت داینامیک کوپن تخفیف ایجاد کرد

چه انتظاری میره

یک مدت خودم از EDD استفاده میکردم واقعا مشکل ساز شد برام به لحاظ همین موارد بعد از مهاجرت به ووکامرس خداروشکر نیازهام کاملا برطرف شده

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، محمد پارسا گفته است :

یک مدت خودم از EDD استفاده میکردم واقعا مشکل ساز شد برام به لحاظ همین موارد بعد از مهاجرت به ووکامرس خداروشکر نیازهام کاملا برطرف شده

ووکامرس سیستم قدرتمندی هست ولی متاسفانه طبق نیاز من نیست و کلی توابع اضافه داره که بارگذاری سایت ام رو بخاطر دلایل پوچ کند میکنه

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، ErfanMola گفته است :

ووکامرس سیستم قدرتمندی هست ولی متاسفانه طبق نیاز من نیست و کلی توابع اضافه داره که بارگذاری سایت ام رو بخاطر دلایل پوچ کند میکنه

آره بالاخره اگر سئو سایت برای ادمین مهم باشه باید برطرف کنه این موارد رو ، من یه مقاله توی یکی از سایت ها مطالعه کردم نوشته بود هر 1 ثانیه تاخیر حدود 10 تا رتبه از نتیجه جستجوی گوگل کم میکنه

ولی چیکار میشه کرد باید ادامه داد ...

ویرایش شده توسط محمد پارسا
لینک به ارسال
در هم اکنون، محمد پارسا گفته است :

آره بالاخره اگر سئو سایت برای ادمین مهم باشه باید برطرف کنه این موارد رو گوگل من یه مقاله توی یکی از سایت ها مطالعه کردم نوشته بود هر 1 ثانیه تاخیر حدود 10 تا رتبه از نتیجه جستجوی گوگل کم میکنه

ولی چیکار میشه کرد باید ادامه داد ...

بله الان این یه دوراهی خیلی بدی هست برای یه وبمستر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...