رفتن به مطلب

غیرفعالسازی نمایش محصول در صفحه فروشگاه ووکامرس

فال

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخوام غیرفعالسازی نمایش محصول در صفحه فروشگاه ووکامرس رو انجام بدم

از تنظیمات نمایش محصول استفاده کردم ولی اگر نمایش در جستجو یا فهرست انتخاب بشه ابزارک های نمایش محصول هم در صفحه فروشگاه محصولات رو نشون نمیدند و کار نمی کنند ضمن اینکه در پایین صفحه هم می نویسه محصولی برای نمایش وجود ندارد، در حالیکه من می خوام فقط خود ووکامرس محصولات رو نشون نده و بشه با ابزارک ها محصولات جدید، پرفروش و ... رو بصورت اسلایدی نشون داد

از افزونه woocommerce customizer هم استفاده کردم ولی اون هم باید حداقل یک محصول رو نشون بده و نمیشه 0 قرار داد در تنظیمش

کسی راهی داره برای حل این مشکل ؟

ممنونم

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
در در ۱۳۹۶/۵/۲۵ در 19:59، فال گفته است :

با سلام

میخوام غیرفعالسازی نمایش محصول در صفحه فروشگاه ووکامرس رو انجام بدم

از تنظیمات نمایش محصول استفاده کردم ولی اگر نمایش در جستجو یا فهرست انتخاب بشه ابزارک های نمایش محصول هم در صفحه فروشگاه محصولات رو نشون نمیدند و کار نمی کنند ضمن اینکه در پایین صفحه هم می نویسه محصولی برای نمایش وجود ندارد، در حالیکه من می خوام فقط خود ووکامرس محصولات رو نشون نده و بشه با ابزارک ها محصولات جدید، پرفروش و ... رو بصورت اسلایدی نشون داد

از افزونه woocommerce customizer هم استفاده کردم ولی اون هم باید حداقل یک محصول رو نشون بده و نمیشه 0 قرار داد در تنظیمش

کسی راهی داره برای حل این مشکل ؟

ممنونم

سلام. متوجه نشدم، شما میخواید محصول فقط داخل کاتالوگ سرچ نباشه ولی داخل ابزارک باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...