رفتن به مطلب

جایگزینی Yoast با All in on Seo آری یا خیر ؟

arya252

پست های پیشنهاد شده

سلام ، از افزونه Yoast به همراه سایت مپ خود پلاگین استفاده میکنم.

متاسفانه ایندکس سایت و ورودی گوگلم کم شده ، ثبت در وب مستر و غیره را قبلا انجام داده بودم و خطای خاصی هم نیست ، همچنین رعایت اکثر مطالب با چراغ سبز می باشند.

حال سئوال من اینه که سایتی از دوستام که با افزونه All in seo کار میکنه و مشابه سایت من هستش ورودی خوبی داره ... آیا مهاجرت به افزونه سئوی وردپرس All in seo کار مناسب یا درستی هست یا خیر ؟ ممنون از اساتید.

لینک به ارسال

نظر بنده خیر 
راه حل به یوآست اکتفا نکنید و یا خودتون سئو کنید یا سایت رو به سئو کار بدید تا بررسی کنه به چه علت افت دارید نقاط ضعف قوتتون چیه و...

لینک به ارسال

سلام 

بنده هم معتقد هستم که افزونه yoast seo افزونه خوب و کاربردی هست و این رو حداقل میشه با بررسی ریت هایی که به افزونه داده شده متوجه شد.

بخش اصلی  seo یک سایت برمیگرده به تولید محتوا٬ قطعا محتوایی که سایت دوستتون داره تولید میکنه نسبت به محتوایی که شما در سایت خودتون تولید می کنید پر طرفدار تر هست که ورودی بهتری رو نسبت به سایت شما از سرچ اینجین میگیره.

برای ورودی بیشتر باید مدل تولید محتوای خودتون رو تغییر بدید. با تغییر افزونه اتفاقی نخواهد افتاد.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

بنده هم معتقد هستم که افزونه yoast seo افزونه خوب و کاربردی هست و این رو حداقل میشه با بررسی ریت هایی که به افزونه داده شده متوجه شد.

بخش اصلی  seo یک سایت برمیگرده به تولید محتوا٬ قطعا محتوایی که سایت دوستتون داره تولید میکنه نسبت به محتوایی که شما در سایت خودتون تولید می کنید پر طرفدار تر هست که ورودی بهتری رو نسبت به سایت شما از سرچ اینجین میگیره.

برای ورودی بیشتر باید مدل تولید محتوای خودتون رو تغییر بدید. با تغییر افزونه اتفاقی نخواهد افتاد.

موفق باشید...

سلام ، سپاس از راهنمایی های مفید شما

لینک به ارسال

با سلام
دوستان نظرهای خوبی درمورد افزونه یواست دادن که در حال حاضر پرطرفدار ترین هست و همچنین اشاره به موضوع تولید محتوا که قطعا مهم ترین موضوع هست
اما بنظرم سئو مجموعه اقدامات هست که نصب پلاگینی مثل یواست و همچنین تولید محتوای خوب بخشی از کار هستند و موارد دیگری مثل
تبلیغات، لینک سازی، موبایل فریندلی بودن،کاربرپسند بودن،جلوه های بصری، بهینه بودن و سرعت سایت، خلاقیت و نحوه کاربرد از پلاگین یواست و تیترها و عنوان، استفاده درست از شبکه های مجازی برای پشتیبانی و ... در کل مجموعه ای میشن که به افزایش بازدید از وبسایت شما تاثیر میزارن
موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

کم شدن ورودی شما از افزونه نیست مطمئن باشید. حتما از یه جایه دیگه مشکل پیش اومده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...