رفتن به مطلب

استفاده از دسته بندی برای بک لینک یا استفاده از تگ برای بک لینک

modlebas

پست های پیشنهاد شده

برای مثال من یک دسته بندی در سایتم دارم با ادرس زیر :

http://sitename.ir/category/fashion-and-model/

و یک تگ دارم با ادرس زیر :

http://sitename.ir/tag/مدل-لباس/

این این تگ رو بصورت دسته بندی در پست هایی که مربوط به مدل لباس است قرار دادیم .

حالا سوالم اینه که برای بک لینک گرفتن از سایت ها دسته بندی خوبه یا لینک تگ بهتر جواب میده. 

لینک به ارسال

من کارشناس سئو نیستم و نمی‌تونم نظر قطعی بدم. ترجیح میدم بک لینک به خوده سایت یا پست‌های اون باشه. اما از میان دسته و برچسب پیشنهاد می‌کنم دسته رو برگزینید.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، sushyant گفته است :

من کارشناس سئو نیستم و نمی‌تونم نظر قطعی بدم. ترجیح میدم بک لینک به خوده سایت یا پست‌های اون باشه. اما از میان دسته و برچسب پیشنهاد می‌کنم دسته رو برگزینید.

بله حرف شما در مورد صفحه اصلی و پست ها درسته . اما من به دلایلی میخوام ببینم از بین دسته و برچسب کدوم بهتره .

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، modlebas گفته است :

بله حرف شما در مورد صفحه اصلی و پست ها درسته . اما من به دلایلی میخوام ببینم از بین دسته و برچسب کدوم بهتره .

اونی بهتره که کاربر بهتر هدایت میشه 

اگر دسته بندی شما بهتر انجام شده دسته 

اگر برچسب گذاری بهتری دارید برچسب

اگر هر دو عالی بودن فرقی نداره

ولی همانطور که دوستمون گفتن بهترین حالت لینک به صفحه نهایی (یا همون پست یا برگه است)

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، modlebas گفته است :

به علت اینکه معمولا لینک های مربوط به دسته بندی در تمامی صفحات سایت تکرار شده قدرت بیشتری دارد و پس از لینک سازی اصولی جایگاه بهتری نسبت به تگ ها خواهد گرفت.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر
دسته بندی و تگ هر دو جزو تاکسونامی ها هستند
بنظرم در یک کلام بخوایم بگیم فرق نداره در مقوله سئو از کدوم استفاده کنین
درواقع شما باید محوریت کارتون راحتی کاربر و دسته بندی شدن درست مطالب باشه
معمولا تلفیقی از دسته بندی و تگ مفید هست
به چه معنی؟
کاربرد دسته بندی برای موضوعات کلی تر هست که در وبسایت قرار میگیره، مثلا موضوعی رو که 200 تا پست درموردش هست رو بهتره توی دسته بندی قرار داد
از طرفی وقتی میخوایم داده دقیق و ریزتری بدیم از تگ استفاده میکنیم، یعنی توی اون دویست پست موجود میشه با تگ بین شون تفاوت ایجاد کرد و جزئیاتش رو بیان کرد و یادتون نره تگ ، متا کی ورد نیست. از طرفی وقتی میبینین تعداد زیادی پست مثلا +30 تا پست از اون 200تا پست، تگ یکسان میخورن بهتره ساب کتگوری یا همون زیر دسته ایجاد کنید
موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...