رفتن به مطلب

خاصیت alt و title اتوماتیک محتوای پست

ilya20

پست های پیشنهاد شده

در 5 ساعت قبل، baharmf93 گفته است :

سلام

@mehran-b میشه یک کد بدید عکس‌ها رو فشرده تر کنه؟

یک زیردامنه دارم مثلا dl-site.ir میخوام عکس‌هاش با کد کاهش پیدا کنه

میشه تو htaccess چنین کاری کرد؟

ممنون

فشرده کردن تصاویر با کدهای htaccess ممکن نیست و کلا با یه قطعه کد ساده هم ممکن نیست.

لینک به ارسال
در در 8/14/2017 at 12:06، mehran-b گفته است :

فشرده کردن تصاویر با کدهای htaccess ممکن نیست و کلا با یه قطعه کد ساده هم ممکن نیست.

این خوبه نظرتون؟

https://www.apptha.com/blog/how-to-reduce-image-file-size-while-uploading-using-php-code/

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، baharmf93 گفته است :

با این کد میشه فشرده سازی کرد تصاویر رو ولی باید روی وردپرس پیاده بشه این کد که خوب با وجود پلاگینی مثل Smush Image Compression and Optimization کار منطقی ای نیست که بیایم خودمون برای این قضیه پلاگین طراحی کنیم.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

با این کد میشه فشرده سازی کرد تصاویر رو ولی باید روی وردپرس پیاده بشه این کد که خوب با وجود پلاگینی مثل Smush Image Compression and Optimization کار منطقی ای نیست.

اخه توی زیردامنه که روی هاست دانلود هست اصلا CMS وجود نداره

فقط فایل هست

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، baharmf93 گفته است :

اخه توی زیردامنه که روی هاست دانلود هست اصلا CMS وجود نداره

فقط فایل هست

خوب اگر عکس های توی هاست دانلود رو خودتون دستی آپلود میکنید اول با این سایت عکس ها رو فشرده کنید و سپس آپلود کنید.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

خوب اگر عکس های توی هاست دانلود رو خودتون دستی آپلود میکنید اول با این سایت عکس ها رو فشرده کنید و سپس آپلود کنید.

بله من خودم این کار رو میکنم

ولی یک سایتی هست که چنین کاری نکرده و نزدیک به هزار تا عکس اپلود کرده توی هاست دانلود

چاره برای بهبود حجم عکس ها توی این شرایط چی هست؟

لینک به ارسال

خوب اینجا باید یه اسکریپت php بنویسید که عکس ها رو بفرسته به API یه سایت فشرده کننده و فشرده شدش رو تحویل بگیره و جایگزین کنه توی هاست.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

خوب اینجا باید یه اسکریپت php بنویسید که عکس ها رو بفرسته به API یه سایت فشرده کننده و فشرده شدش رو تحویل بگیره و جایگزین کنه توی هاست.

بسیار عالی

میشه راهنمایی کنید چنین اسکریپتی پیدا کنم؟

این خوبه؟

http://www.nimrodstech.com/php-image-resize/

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، baharmf93 گفته است :

بسیار عالی

میشه راهنمایی کنید چنین اسکریپتی پیدا کنم؟

این خوبه؟

http://www.nimrodstech.com/php-image-resize/

شما میگید 1000 تا عکس هست که این عکس ها فشرده نشده هست و من گفتم باید یه اسکریپت مخصوص خودتون بنویسید که این 1000 تا رو فشرده کنه و فشرده شدش رو جایگزین حالت غیر فشرده کنه.

حالا همیچین اسکریپتی اصلا وجود نداره شاید توی یه بخشی از این اسکریپت این کدی که دادید استفاده بشه ولی به طور کلی باید مخصوص کار شما نوشته بشه این اسکریپت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...