رفتن به مطلب

فارسی کردن تمام اعداد در سایت

sajad

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام تمام اعداد تو سایت فارسی بشن ولی همه جا اینطوری نیست باید چیکار کنم؟ افزونه وردپرس فارسی نصبه و برخی از قسمت های قالب فارسی شده اعدادش ولی اخیرا یه کد نمایش آمار بازدید برای هر مطالب تو فانکشن قالب قرار دادم که اعدادی که به عنوان بازدید یه صفحه نشون داده میشه فارسی نیستن باید چیکار کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

لینک به ارسال

بهترین کار اینه از یه فونتی برای قالبتون استفاده کنید که به صورت پیشفرض تمام اعداد رو فارسی نشون میده.

حالت بعدی هم اینه که خروجی HTML کل سایت رو بافر کنید و توی فایل HTML خروجی تمامی اعداد انگلیسی رو با اعداد فارسی جایگزین کنید که خوب توصیه نمیشه این کار.

همون مورد اول بهتره.

لینک به ارسال

ممنون  @mehran-b

من از فونت ساحل استفاده میکنم و فکر نمیکنم از این بابت مشکلی داشته باشم.

قبلا دوستانی برای فارسی کردن این اعداد فانکشن هایی ایجاد کرده بودند که تو سرچ گوگل بدست آوردم و استفاده کردم ولی فایده ای نداشت! 

ممنون میشم از دوستان دیگه که میتونن٬ راهنمایی کنن.

مرسی منتظرم.

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

ممنون  @mehran-b

من از فونت ساحل استفاده میکنم و فکر نمیکنم از این بابت مشکلی داشته باشم.

قبلا دوستانی برای فارسی کردن این اعداد فانکشن هایی ایجاد کرده بودند که تو سرچ گوگل بدست آوردم و استفاده کردم ولی فایده ای نداشت! 

ممنون میشم از دوستان دیگه که میتونن٬ راهنمایی کنن.

مرسی منتظرم.

فونت ساحل دارای نسخه اعداد فارسی نمی باشد.

میتونید از فونت وزیر استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...