رفتن به مطلب

دو سوال در مورد ووکامرس

AminHashemy

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من میخوام توی ووکامرس یک عبارت رو عوض کنم

ببینید وقتی خریدی توی ووکامرس انجام میشه ، مستقیم منتقل میشه به سبد خرید

بعد عبارتی میاد اون بالا که نوشته "خرید را ادامه دهید" 

میخوام تغییرش بدم

باید چیکار کنم؟

2-میخوام کاربر وقتی وارد صفحه پرداخت میشه فیلد ها رو پر کنه ولی بخش " روش پرداخت" نبینه 

اول ثبت سفارش بزنه بعد بهش متد ها پرداخت رو نشون بده (برای اینکه فیلدهای وارد کرده اش ثبت بشه و بعدا بتونم زنگ بزنم به مشتری یا ایمیل بدم)

اگر کد نویسی هم لازمه کمکم کنید ممنون میشم

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

لینک به ارسال

@AminHashemy دوست عزیز 

برای مورد اول شما اگه افزونه ووکامرس فارسی استفاده می کنید باید وارد مسیر فولدر این افزونه تو هاست بشید یه فولدری هست به اسم languages داخل این فولدر فایل های ترجمه ووکامرس وجود داره میتونید فایل ترجمه که پسوندش .po هست رو دانلود کنید. و ویرایش کنید.

توجه: برای ویرایش فایل های ترجمه که پسوند .po , .mo ,pot دارند باید از نرم افزار poedit استفاده کنید.

اگه نیاز به آموزش در این خصوص داشتید عبارت (آموزش نرم افزار poedit) رو تو گوگل سرچ کنید به نتایج مفیدی میرسید که می تونید از طریق اونها به راحتی کار با این نرم افزار رو یاد بگیرید.

موفق باشی....

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

@AminHashemy دوست عزیز 

برای مورد اول شما اگه افزونه ووکامرس فارسی استفاده می کنید باید وارد مسیر فولدر این افزونه تو هاست بشید یه فولدری هست به اسم languages داخل این فولدر فایل های ترجمه ووکامرس وجود داره میتونید فایل ترجمه که پسوندش .po هست رو دانلود کنید. و ویرایش کنید.

توجه: برای ویرایش فایل های ترجمه که پسوند .po , .mo ,pot دارند باید از نرم افزار poedit استفاده کنید.

اگه نیاز به آموزش در این خصوص داشتید عبارت (آموزش نرم افزار poedit) رو تو گوگل سرچ کنید به نتایج مفیدی میرسید که می تونید از طریق اونها به راحتی کار با این نرم افزار رو یاد بگیرید.

موفق باشی....

آقا خیلی ممنون فکر خوبیه همین کارو میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...