رفتن به مطلب

یک سوال در مورد اکسا

farhadrohi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.خواستم بدونم الکسا رتبه سایت رو بر اساس چند روز پیش نشون میده.جاهایی خوندم که الکسا چند روز عقب تره.آیا این درسته.؟؟؟یه مشکل هم پیش اومده برام حدود چند روز پیش بازدید سایتم پایین اومد 3 هزارتایی و بعد تازه دو روزه داره برمیگرده به روال قبلی.اما هر روز که چک میکنم میبینم رتبه داره افت میکنه وطی 4 روز  500 تا ما رو انداخته بالا.خواستم بدونم اینگه الکسا چند روز عقب تره صحت داره یا خیر؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم آیا کسی با p30rank کار کرده ؟؟خرید پاپ آپش به نظرتون خوبه؟

لینک به ارسال

درود

بله درسته الكسا رتبه قبل شما را نشان مي دهد ولي تا اينجا كه من اطلاع دارم معيارش بر اساس يكماه قبل بوده ولي گويا چند صباحي است كه چند روز قبل را مقياس خود قرار مي دهد

بهتره از روش پاپ آپ استفاده نكنين چون بي فايده است دور اينها رو خط بكشيد

لینک به ارسال

الکسا جدیدا الگوریتم هاش رو تغییر داده و الان دیگه فقط تعداد بازدید کننده ها و تعداد بازدید از سایت مهم نیست سایت هایی هستند که کلی بازدید دارند ولی رنک الکسای خوبی ندارند.عوامل مهمی مثل سرعت لود سایت-بک لینک-بازدید و از همه مهم تر bounce rate هستش که هرچی کمتر باشه بهتره.درواقع این مهم هستش که بازدید کننده با یه بار بازدید از سایت شما مجددا به سایت شما برگرده و این عاملی برای بهبود رتبه سایت شما خواهد بود

لینک به ارسال

سلام.

اخیرا سایت هایی که دامنه های بین اللملی دارن با خرید اکانت الکسا، آمار کاذب رو دریافت میکنن.

در مورد آپدیت هم حداکثر یه هفته ای به روز میکنه

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

جواب سوالتون رو نمیدونم ولی

بنظرم رتبه الکسا در سئو بودن و در موتورهای جستجو اومدن شما تاثیر خاصی ندارن

لینک به ارسال
در در 7/31/2017 at 13:24، farhadrohi گفته است :

سلام دوستان.خواستم بدونم الکسا رتبه سایت رو بر اساس چند روز پیش نشون میده.جاهایی خوندم که الکسا چند روز عقب تره.آیا این درسته.؟؟؟یه مشکل هم پیش اومده برام حدود چند روز پیش بازدید سایتم پایین اومد 3 هزارتایی و بعد تازه دو روزه داره برمیگرده به روال قبلی.اما هر روز که چک میکنم میبینم رتبه داره افت میکنه وطی 4 روز  500 تا ما رو انداخته بالا.خواستم بدونم اینگه الکسا چند روز عقب تره صحت داره یا خیر؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم آیا کسی با p30rank کار کرده ؟؟خرید پاپ آپش به نظرتون خوبه؟

سلام دوست عزیز

بنظرم بهتره کلا بیخیال الکسا بشید چون امار هاش واقعی نیستند و معیار هاش هم اشتباه هستند و میشه براحتی دور زد و تقلب کرد

وبسایت الکسا رتبه هاشو هرروز یکبار اپدیت میکنه و این حرف من بر باد هوا نیست بلکه از سایت منبع میتونید بخونید همچنین بنده خودم مشاهده کردم که طی ساعات ۲ صبح تا ۸ صبح اپدیت رنک رو انجام داده و من هرموقع چک کردم بروز شده 

نقل قول

Q: How often are ranks updated?

A: Daily.

لینک به منبع

همچنین الکسا اماربندی اش بر اساس تولباری هست که به کاربر میده تا در مرورگرشون نصب کنند و هیچگونه ترافیکی رو از طریق موبایل یا گجت هایی که از مرورگر استفاده نمیکنن مانند reuqest ها یا ... رو حساب نمیکنه 

دلیل اینکه رنک سایت هایی که مرتبط با سئو و طراحی وب هستند بالا هست همینه !

وبسایت همیار وردپرس و وبسایت تبیان رو مشاهده کنید

همیار وردپرس پست ارسال بکنه , نهایتا روزی ۵۰۰ بازدید میگیره

ولی تبیان مطلبی ارسال بکنه حداقل ۱۲۰۰۰ نفر انلاین هستند و در همون روز اول حدود ۳۰ هزار نفر بازدید میکنن به احتمال بالا

ولی رتبه شون زیاد تفاوت نداره و هردو در پرچمداران هستند

یا وبسایت های برنامه نویسی چرا در صدر قرار دارند !

وبسایت StackOverFlow چطوری میتونه توی رتبه های زیر ۱۰۰ ایران باشه :mellow:

معلومه که برای وبسایت های عادی معیار خوبی نیست

شما تولبار اش رو نصب کن و روز ۵ ساعت سایت رو توی مرورگر ات باز کن , اگه هرروز رنک ات ۵۰۰ تا بالا نیومد و به رتبه ۸۰۰۰ - ۹۰۰۰ نرسیدی ...

الکسا هیچگونه تاثیری روی سئو وبسایت شما نداره , حتی به اندازه یک تار مو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...