رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

شرمنده دوستان از زمانیکه قالب رو آپدیت کردم در قسمت نمایش محصول ( نمایش محصول به صورت تکی) دو قسمت به نام برچسب ها و دسته اصافه شده قبلا این موارد نبود و بعد از آپدیت اضافه شد.

از طریق تنظیمات هم نشد این موارد رو حذف کنم .

شرمنده از کدام بخش میشه این موارد رو از قسمت نمیش محصول حذف کنم

ممنون میشم راهنمایی فرمائید.

با تشکر

001.jpg

لینک به ارسال

این گزینه‌ها در هر پوسته‌ای نیازه باشه. برای حذفش باید فایل‌های پی اچ پی رو بررشی کنی. فایلی که برای تک‌نوشته هست کدهایی برای این زمینه داره. طراحان پوسته برای این فایل ممکنه نام‌های گوناگونی بذارن برای نمونه ‌single.php یا single-post.php . کدها رو پیدا کن و غیرفعالشون کن تا نمایش داده نشن. اگه تنها می‌]وای از بخش نمایش محصولات پاک بشه باید فایلی که مربوط به بخش نمایش محصول هست رو پیدا کنی و کدهای درونش رو بررسی کنی

لینک به ارسال

میشه راهنمایی فرمائید کدوم یکی رو باید برسی کنم.

این آدرس پوشه اولی woocommerce/single-product

این هم دومی woocommerce/

ممنون میشم .

داخل پوشه وکامرس فایلی با نام content-single-product.php

وجو د ارد و پوشه ای با نام single-product که داخل این پوشه چندین فایل دیگر موجود است طفا بفرمائید کدام یکی رو باید برسی کنم . من اطلاعاتی نسبت به برنامه نویس ندارم. شرمنده گشتم اما چیزی پیدا نکردم.

ممنون از راهنمایی شما و شرمنده

001.jpg

442.jpg

ویرایش شده توسط reza68
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...