رفتن به مطلب

ویجت تقویم شمسی برای ورد پرس

پست های پیشنهاد شده

دوستان من اینترنت و زیرو رو کردم یه تقویم شمسی برای وردپرس به صورت ویجت یاگجت که بزارم توسایتم تاریخ روز و نشون بده به فارسی گیرم نیومد لطفا کمک کنید اسم یه ویجت را معرفی کنید که از بخش ابزارکهای ورد پرس نصبش کنم ممنون از لطفتون:wub::wub::wub:

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Diamond3 گفته است :

سلام مجدد اقا یعنی سوال من انقدر پیچیده بود که یکنفرهم تو این چند ساعت پیدا نشده یه جواب بهش بده ؟ گفتم اینجا دیگه مشکلم حل میشه:o

دوست عزیز سلام 

برای اینکار میتونی از افزونه زیر استفاده کنی.

تو بخش ابزارک های سایتت یه ویجت ظاهر میشه که میتونی تو سایدبار یا فوتر سایتت بزاری.

https://wordpress.org/plugins/wp-jalali/

خروجی هم به این شکل نمایش داده میشه 

597b949079e25_ScreenShot2017-07-29at00_15_33.png.b7eeae37816836af18b0871658344feb.png

لینک به ارسال

Ebrahimzadeh این افزونه پارسی دیت که فرمودید ظاهرا کارش فارسی سازی تقویم میلادی به شمسیه در قسمتهای مختلف سایت اگه بخوام به صورت ویجت در کنار صفحه داشته باشمش مثل تصویر بالا راهی داره؟

ممنونم

لینک به ارسال
در در 7/29/2017 at 20:01، Diamond3 گفته است :

Ebrahimzadeh این افزونه پارسی دیت که فرمودید ظاهرا کارش فارسی سازی تقویم میلادی به شمسیه در قسمتهای مختلف سایت اگه بخوام به صورت ویجت در کنار صفحه داشته باشمش مثل تصویر بالا راهی داره؟

ممنونم

این پلاگین و که فعال کنید یک ابزارک گاه‌شمار تاریخ خورشیدی به ابزارک هاتون اضافه میشه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

وقت بخیر

1-چرا این افزونه به روزرسانی نمیشه ؟

2-این تصویری که شما از افزونه قرار دادین در css های خود افزونه دست بردید ؟ 

چون به هرشکلی نمایش میده در قالب های مختلف ، بجز این شکلی که شما ازش عکس گذاشتین

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر از شما

رها هستم ، 24 ساله ، علاقه مند به رایانه و برنامه نویسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...