محمد حمزه

دسته بندی
صفحه ای برای نمایش کل دسته بندی

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشید من می خوام صفحه ای داشته باشم که کلیه دسته بندی های سایتم رو توش بیاره و لینک بده به دسته بنده و آخرین مطلب از همون دسته بندی رو نمایش بده .

اینم آدرسش : http://tabfile.ir
که چیزی حدود 111 تا دسته بندی داره من می خوام بدون دردسر کل دسته بندی هام توی صفحه اول نشون داده بشه و اگه بشه یه جستجوی درون صفحه هم داشته باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

up

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
<?php $cats=get_categories( );
foreach($cats as $cat){
	?>
	<div>
	<a href="<?php echo get_category_link( $cat->term_id ); ?>"><?php echo $cat->name; ?></a>
		<?php $p=get_posts( array ('numberposts' => 1,
        'category' => $cat->term_id ) );
        echo "<div><a href='".get_the_permalink($p[0]->ID)."'>".$p[0]->post_title."</a></div>" ?>
	</div>
	<hr>
	<?php
}
	 ?>

این کد کل دسته بندی ها رو لیست میکنه

در این صورت باید صفحه بندی هم داشته باشید چون تعداد دسته بندی هاتون زیاده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mortezazandiehh
      سلام و وقت بخیر
      قصد ایجاد فروشگاه برای فروش لوازم یدکی ماشین های چینی رو دارم، در این فروشگاه حدودا 10 برند ماشین و هر برند حدود 3 یا 4 ماشین وجود داره و هر ماشین حدود 150 تا 200 قطعه داره که  شاید یکی دو قطعه مشترک باشه در همه ماشین ها(بعضی قطعات داخلی موتور خودرو)
      برای دسته بندی محصولات ووکامرس به چه صورت عمل کنم که هم از لحاظ سئو عالی باشه و هم کاربر پسند باشه
      آیا مدل ماشین ها رو سر دسته کنم؟ ام وی ام (محصولات => فیلتر روغن ام وی ام مدل 110، چرغ عقب ...) / جک / لیفان => و بعد از کلیک قطعات هر ماشین رو بیاره و برای قطعات مشترک بین ماشین ها تیک دو دسته بندی رو بزنم
      یا نوع محصول رو سر دسته کنم؟ فیلتر های روغن (فیلتر روغن جک مدل...، فیلتر روغن ام وی ام مدل 110 ...) / چرخ (چرخ عقب جک، چرخ جلو لیفان)
      یا هر نوع دسته بندی حرفه ای دیگه به پیشنهاد شما دوستان 

سپاس بی کران
    • توسط stevej
      با سلام دوستان میخواستم ببینم چطور میتونم نوع چینش مطالب در یک دسته بندی خاص رو تغییر بدم  ؟
    • توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط amirVNB
      سلام من یه سایت دانلود دارم و میخوام  برای صفحه ادامه مطلب به این شکل ادرس ساخته بشه 
      Site.ir/software/360-security
      Site.ir/game/far-cry

ایا با افزونه میشه؟ یا با ویرایش قالب امکان پذیره؟
    • توسط hadimargo
      سلام. من افزونه ی Wpdiscuz رو برای نظرگذاری نصب کردم، میخوام اینو تو یک صفحه که تو فهرستم هست اضافه کنم. اما نمی دونم چطوری میشه تو مثلا صفحه ی"ارتباط" بزارمش. لطفا راهنمایی کنید.