رفتن به مطلب

منابع مصرفی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای اینکه بدونیم یک سایت وردپرس چقدر منابع مصرف میکنه دوستان راهی سراغ دارن؟

مثلا بدونیم پلاگین ووکامرس چقدر به سرور فشار میاره ، خود تم چقدر فشار میاره ، بیشترین منابع از کجا مصرف میشه و ....

وقتی هاست پیام میده که سایت فشار زیاد میاره به سرور میخوام بدونم چطور میشه بررسی کرد که چطور میشه بهینه کرد فرایند رو؟

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، fz.andishesabz گفته است :

سلام

برای اینکه بدونیم یک سایت وردپرس چقدر منابع مصرف میکنه دوستان راهی سراغ دارن؟

مثلا بدونیم پلاگین ووکامرس چقدر به سرور فشار میاره ، خود تم چقدر فشار میاره ، بیشترین منابع از کجا مصرف میشه و ....

وقتی هاست پیام میده که سایت فشار زیاد میاره به سرور میخوام بدونم چطور میشه بررسی کرد که چطور میشه بهینه کرد فرایند رو؟

سلام دوست عزیز

برای اینکه بتونید مصرف منابع پلاگین های سایت رو آنالیز کنید پیشنهاد میکنم افزونه زیر رو روی سایت نصب و فعال کنید و بعد از اون استفاده کنید و سایت خودتون رو آنالیز کنید که مصرف منابع پلاگین های سایتتون چقدر هست:

https://wordpress.org/plugins/p3-profiler/

موفق باشی...

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 7/27/2017 at 22:58، m4xs051 گفته است :

سلام دوست عزیز

برای اینکه بتونید مصرف منابع پلاگین های سایت رو آنالیز کنید پیشنهاد میکنم افزونه زیر رو روی سایت نصب و فعال کنید و بعد از اون استفاده کنید و سایت خودتون رو آنالیز کنید که مصرف منابع پلاگین های سایتتون چقدر هست:

https://wordpress.org/plugins/p3-profiler/

موفق باشی...

ممنون ولی جز این راه دیگه ای کسی سراغ داره؟

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، fz.andishesabz گفته است :

افزونه ای که معرفی شده افزونه مناسبی جهت این کار هست.

منظورتون اینه که بدون افزونه این کار رو بکنید؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، fz.andishesabz گفته است :

ساده ترین راهی که میشه بخوبی منابع مصرفی پلاگین های سایت رو مورد بررسی قرار داد همین راهی بود که خدمتتون گفتم. میتونید بعد از بررسی منابع سایت افزونه رو پاک کنید و نیاز نیست که همیشه روی سایت اکتیو باشه.

حالا دوستان اگه راه حل دیگه ای وجود داشته باشه حتما خدمتتون عرض میکنند.

موفق باشی دوست من

لینک به ارسال

در هاست cpanel  میتوانید در سربرگ files به گزینه disk usage بروید و در انجا منابع مصرفی تمامی فایل های هاست را ببینید حتی با باز کردن زیر منوها حجم فایل های داخلی را مشاهده کنید.

و در سربرگ metrics گزینه bandwith منابع مصرفی HTTP (web) و POP (mail) و FTP را نشان می دهد.

و در سربرگ metrics گزینه cpu and concurrent connection usage منابع مصرفی cpu را به شما نشان می دهد.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، hoshmand1 گفته است :

در هاست cpanel  میتوانید در سربرگ files به گزینه disk usage بروید و در انجا منابع مصرفی تمامی فایل های هاست را ببینید حتی با باز کردن زیر منوها حجم فایل های داخلی را مشاهده کنید.

و در سربرگ metrics گزینه bandwith منابع مصرفی HTTP (web) و POP (mail) و FTP را نشان می دهد.

و در سربرگ metrics گزینه cpu and concurrent connection usage منابع مصرفی cpu را به شما نشان می دهد.

مواردی که ذکر کردید مصرف کلی از منابع رو نمایش میده ایشون مصرف بر اساس هر پلاگین و هر قالب رو مدنظرشون هست.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

مواردی که ذکر کردید مصرف کلی از منابع رو نمایش میده ایشون مصرف بر اساس هر پلاگین و هر قالب رو مدنظرشون هست.

بله حق با شماست. ولی افزونه معرفی شده مشکلشون را حل نکرده و بنده این را راه معرفی کردم که شاید این راه مد نظرشون باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...