رفتن به مطلب

مشکل گیر کردن در قسمت لودینگ شیوه پرداخت و اضافه کردن بعضی از محصولات به سبد خرید

best

پست های پیشنهاد شده

سلام

موقع خرید بعضی از کالاها تکی یا ترکیبشون در قسمت شیوه پرداخت صفحه در حالت لودینگ می ماند،کلیه راه های پیشنهادی داخل سایت و سایت های دیگر حتی سایت انگلیسی تست شده و خیلی از فایل ها تغییر اسم یا پاک شده  یا ویرایش شده ولی مشکل همچنان پابرجا بوده و فایل به وضع اول برگردانده شده ست البته موقع انتخاب بعضی حالت های این ترکیب ها این مشکل به وجود نمیاد.وقتی روش پرداخت را از یکی به دوتغییر میدم(مثلا فعال کردن درگاه دیگر) این مشکل در بعضی ترکیب خرید ها برطرف میشود ولی باز در بعضی دیگر ترکیب ها این مشکل به وجود میاد وقتی بازک به ۳ تا تغییر میدم باز بعضی جاها درست میشه بعضی جاها خراب!!!

کلیه افزونه ها غیر فعال کردم بازم مشکل پابرجا بود.

قالب عوض شده ولی بازم مشکل پابرجا بود.

قالب پیش فرض ورپرس هم حتی تست شده ولی بازم هم مشکل پابرجا بود.

سایت به localhost‌که انتقال دادم مشکل برطرف شده ولی حتی وقتی از یک host‌ دیگه هم استفاده کردم بازم مشکل پابرجا بوده !

علاوه بر این ها وقتی از لیست محصولات بعضی از کالا ها را به سبد خرید اضافه میکنم بازم هم موقع اضافه کردن در حالت لودینگ گیر میکنه ولی وقتی روی سبد خرید کلیک میکنم اضافه شده.

خیلی محصولات زیر رو کردم تا رابطه برای درک این که ترکیبشون چرا بعضی وقتی دچار مشکل میشه بعضی وقت ها نمیشه پیدا کنم ولی هیچ رابطه منطقی بین حالت های مختلف پیدا نکردم.

به نظرتون چه کار کنم دیگه ؟

000.JPG

001.JPG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...